Radši jsem to nepočítal, ale cca to bude kolem 10k. Plus mi to teda prodražilo to jedno rádio navíc, které je mi k ničemu.
Nové rádio startuje výrazně rychleji než stará RT6. Carplay teda funguje pouze přes kabel. Já si ještě koupil https://www.alza.cz/tv-foto-audio-video/adapter-pro-apple-carplay-d6467814.htm?o=1 takže sednu do auta a mobil se mi automaticky připojí na carplay.
Všechny vstupy řeší NAC, je to originální řešení montovala se totiž do P508 na konci výroby.
Ovládání na volantu funguje bez problémů, krom tlačítka na přepínání mezi rádiem a nav na RT6, nemá u Nac žádnou funkci.
Co dělá ovládací panel u klimy jsem natáčel na FB, tak mrkni na video. Nefunguje přehrávač CD (NAC jej nemá) a pak tlačítka na změnu stanic, vše je přes volant nebo dotyk.
https://www.facebook.com/groups/peugeot508sw/posts/4681553898577958/?comment_id=4683001175099897&reply_comment_id=4690057324394282&__cft__[0]=AZUbVuwxAyoOWZJcErkrR0I8cysFS8b2lBVKYW0So78trWR7D1kRkrtlfuaMb-k736yhJwV73HBiLbhAXwereKgbRtE-box2dbb50lEYOrc3aQS-PcjtHb4JWd6tyspGGxI&__tn__=R]-R
V konzoli směrový ovladač nefunguje což mě trochu mrzí, ale NAC je dotykový, tak jej nepotřebuje, takže jsem si místo něj za 500 koupit tu vaničku na drobáky.