Jump to content

Michal007cz

Člen klubu
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

About Michal007cz

 • ID člena
  49432
 • Rank
  Reader
 • Birthday 03/03/1987

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 5008
 • Rok výroby
  2009

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Praha 8
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

327 profile views
 1. Zdravím všechny, mám takový dotaz ohledně parterů klubu. Aktuálně se mi zdá, že je celkem nepřehledné, jestli aktuální seznam partenerů klubu je stále platný či nikoliv. Témata v seznamu jsou často i několik let stará a není tak jisté, jestli partnerství stále funguje či nikoliv, nebo jestli se nezměnilí podmínky. Myslím že by nebylo od věci, projít a případně uvést, jestli toto partnerství je stále platé a jaké jsou podmínky např. pro tento rok, nebo se to nějakým způsobem změnilo.
 2. No zatím v podstetě nic zásadního. Budu dělat jen prohlídku vozu, poté co jsem ho koupil. Spíš mě to napadlo, kdyby tam byly nějaké drbnosti, že bych možná zvažoval výměnu přímo tam.
 3. Zdravím, pokud by se zrovoznění vešlo do cca 10tis, možná bych o tom ještě uvažoval (manželka má v plánu dělat řidičák), ale po informacích z několika servisů, kde auto ani neviděli říkali rovnou cca 20tis. se mi to zdálo jako už dost velká investice. Cena na prodej musí být uvedena, tak jsem prostě napsal přibližnou cenu dílů co se dávala. Výměnu motoru jsem také zvažoval, ale nemám představu kolik taková výměna holého motoru stojí. Na vrakovišit mě řekli že za holý motor 4tis. a jěště mi na něj údajně dají záruku 6měsíců.
 4. Zdravím, bohužel tlakování do vody bylo až to poslední co se objevilo a brzdy se dělali společně s výměnou oleje. Jak jsem psal po výměně auto jezdilo v pohodě ale po těch cca 5dnech se to celé pos... Přijedu domu zaparkuju auto, asi za hodinu jdu okolo a vydím tu spoušť. To co jsem vypsal, bylo spíš hodnocení stavu motoru jako takového, ne doporučení co se musí opravit. Např. vstřikovač už mi pár lidí nabízelo např. za 500,- Ohledně toho jestli je auto pojízdé těžko soudit. Do příjezdu bylo vše v pohodě, ale když jsem to ještě chtěl řešit a odvézt auto do servisu, podle měrky nebyl v motoru olej. Startovat už jsem raději nezkoušel a začínal zjišťovat co a jak. Rozhodně rada servisu kde měnili olej, byla ta, prostě dolejte 2l oleje a přijeďte, ale to se mi opravdu nechtělo riskovat.
 5. Tak pokud vím tak kasle, až na to promáčknutí nad jedním kolem je ok. Pak tedy kapota, ale kamínků z aut se člověk nevyhne.
 6. Zdravím, tak bohužel mé staré auto musí pryč. Po poslední výměně oleje, začalo tlakovat do vody (oprava údajně kolem 20tis kč) a jelikož auto až na tuto závažnou poruchu bylo vždy bez velkých potíží, nechci aby jen tak skončilo na vrakovišti. Nevím jak moc extra je to tzv. Roland Garros, ale moc jiných jsem neviděl. Vůz má najeto cca 269 tis. km Cena: 15 000,- (cena k jednání viz. stav) alespoň aby se vrátilo něco za vyměněné díly. Prodávám pouze jako celek. Tlakování do vody se objevilo cca 5dni, kdy v servisu místo 10w40 nalili 5w40. Stav: Závady o kterých vím: Tlakuje do vody Jeden vstřikovač občas vynechává Lehký (opradu lehký) únik oleje z turba Baterie KO Jeden žhavič nelze vyměnit Rozvody už by bylo potřeba vyměnit, jsou staré asi 5-6let To je asi vše. Co se opravilo: Nové destičky, kotouče (předek/zadek) Nové brzdiče (zadek) Vyměněná brzdová kapalina Vyměněný homokynetický kloub (levé přední kolo) Vyměněný čep (levé přední kolo) Nové uložení tlumíčů (kompletní) Nové přední pneu (letní - zadní zůstalo na dojetí) Všechny vypsané opravy se prováděli duben 2020 jako příprava na STK, která brzo končí. Ke všem opravám mohu dodat doklady. Auto jsem měl opravdu rád, tak doufám že se najde někdo kdo se ho ujme a dá ho zase dohromady aby ještě chvíli mohlo sloužit. P.S. fotky nejsou úplně nejlepší, ale bylo foceno dnes narychlo.
×
×
 • Create New...