Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Praská pojistka

    No já na to koukal na netu bylo tam psáno že se jedná o starý model ale pravda tedka jsem našel další tabulky a píše se tam 10A takže to bude těch 10 navíc 3 roky tam byla takže to by asi dělalo problémy už dávno
    • 11
  2. Nick406

    Praská pojistka

    Zkusím to
    • 11
  3. Nick406

    Praská pojistka

    Jinak když ta pojistka praskla tak mě nesvítila stropní světla ale jen při otevřených dveřích,ukazovalo mě to plnou nádrž i když tam byla půlka a nefungovalo počítadlo KM nic se na něm nezobrazilo a k tomu to teda nešlo nastartovat.
    • 11
  4. Nick406

    Praská pojistka

    Nn nic jsem tam právě nedělal začalo to ze dne na den první v pondělí dnes druhá ....i když jediný co mě napadá tak světlo v kufru spadá pod osvětlení stropu že asi ? ted si říkám že v obou případech to bylo pokaždý když jsem měl otevřený pátý dveře třeba 5 minut.
    • 11
  5. Nick406

    Teče motorový olej

    Tak nakonec je to gufero
  6. Čau nevíte kde hledat problém? v případě že mě už tento týden dvakrát praskla stejná pojistka jedná se o číslo 25 stropní osvětlení,pamět rádia a kodované startování celou dobu tam mám pojistku 10A podle manuálu tam má být 7.5A může to mít na to nějaký vliv ? ale celý tři roky to nedělalo a docela mě překvapilo že i když mám odpojenou klávesnici tak mě nešlo nastartovat když se jedná o pojistku pro kodované startování.
    • 11
  7. Ahoj chtěl bych se zeptat nějaký typ odkud by se mohl ztrácet motorový olej u 406 2.0 16V 99kW 2000 ? posledních pár dní se pod autem nejvíce na rovině udělá loužička oleje s tím to to začalo na třetí stupen ve vyšších otáčkách nějak šustit jako by něco o sebe třelo olej teče zhruba někde od prostředka motoru kape na tu černou trubku viz.foto alespon to tak vypadá napadá mě snad jedině gufero ale rád uvítám nějaký názor díky fotka je ilustrační pouze pro popisek,
  8. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak já kupoval TYC jedno za necelých 1800...ono už jde jen o to že u původního svítí H7 přímo do světla to nový má před žárovkou jednoduše ochranný štítek tím pádem už jen proto proti tomu původnímu září méně.I když jsou světla seštelovaná na STK tak v noci to jde vidět zejména třeba po stranách s původním vidíš pěkně osvětlený svodidla tam to svítí prostě méně a další věc četl jsem to v případě značky DEPO ale stalo se mě to i u tady toho že se připékají žárovky když jsem v něm poprvé měnil potkávací byla připečená a ten plast na tý jak se říká hokejce je prostě ožhavenej a to asi sotva po roce.
  9. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Ty žárovky zkusím koupit v úplné tmě to není žádný zázrak to nový TYC svítí slabě a to původní už je zase trochu vysvícený a mírně zažloutlí takže už to taky není úplně ono ale prý DEPO je snad nejhorší..nakolik tě to světlo Bosch přišlo ?
  10. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tu bych musel udělat tedka jsem to nahodil že mě to napadlo když jsem projížděl fotky stačí vyfotit přímo zepředu v podstatě ve tmě jen méně záři ale ve dne už mě 3 lidi řekli že mám prasknutou žárovku vypadá jako by svítila jen potkávací.
  11. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Pro zajímavost rozdíl jak svítí origo světlo BOSCH a na levé straně TYC
  12. Nick406

    ukažte svoji 406

    Tak ještě navoskováno před přicházející zimou potom běžně jednou za zimu myčka a pak až na jaře
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nic pěknýho....
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    To není zrovna úplně nejméně ale chycený je jen levý na pravém žádná známka koroze takže by to nemuselo být úplně od věci...
  15. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nevíte na kolik by v dnešní době mohlo přijít vyvaření prahů ? jsem si včera všiml že mě na levé straně uprostřed začal pěkně hnít zatím to drží lak ale uhnilí to bude dost.
  16. Nick406

    Potkal jsem klubáka...

    Dneska John Tomkovo Náměstí...:)
  17. Nick406

    Auta našich snů

    Jediný auto který snad fakt miluju ..... RS6 Avant
    • 67
  18. Ahoj potřeboval bych poradit jedná se o novej model 406 benzín jde o to že když po vypnutí motoru sahara ještě dochlazuje tak se nevypne a jede dokud nevybije baterku.... mohla by být chyba v jednom z těch relé za maskou? díky
  19. Nick406

    406-vrzání zadní nápravy

    mjtwister:Bylo by to ideální jinak teda kolik dní se vrtám pod autem co se týče vrzání a včera po vydatném dešti a stání po 3 měsících zase na ulici to prostě postupně během dne úplně přestalo po zhoupnutí to nedělalo vůbec jen vyloženě po nerovnostech a tedka po cestě domů absolutní klid na každé cestě.
    • 39
  20. Nick406

    406-vrzání zadní nápravy

    Tak nakonec je to opravdu v tom čepu co je v těhlici...začalo to vrzat už do stran tak jsem tam zase injekcí napustil olej sundal dolů a první dvě zhoupnutí bylo ticho na potřetí bohužel zase vrzalo ale méně jak předtím takže bych řekl že to bude asi jasný a ještě bych potřeboval poradit občas mě za jízdy klepe volant přední levý kolo když vezmu nahoře vlevo a dole vpravo tak má vůli a klepe vyvěšený a i když auto stojí na zemi nevím jestli to dobrý postup ale kolo jsem sundal a když to samý udělám jakoby s nápravou tak se ani nehne a nic neklepe.A ještě další věc co se týče převodovky nedávno jsem jí měnil a po měsíci když se motor zahřeje nebo po delší cestě v ní na volnoběh chrastí ani neklepe vyloženě chrastí po sešlápnutí spojky je klid někdy to dělá hodně někdy málo nebo to dělá hodně sešlápnu spojku pustím a po puštění se to zase zmírní ...mohlo by to být ložisko ??
    • 39
  21. Nick406

    406-vrzání zadní nápravy

    Ještě mě napadá co třeba gumové uložení pružiny ? pružiny mám nový ale tohle se neměnilo.
    • 39
  22. Nick406

    406-vrzání zadní nápravy

    Asi vím jaký myslí taky jsem si myslel jestli to nebude ono ale zvuk jde vyloženě někde z oblasti kola
    • 39
  23. Nick406

    406-vrzání zadní nápravy

    Mrknu na to zítra znovu tedka už jsem se do toho nepouštěl a rovnou natřu zrezlý zadní bubny zítra to musím odhalit už mě to začíná otravovat jak mám otevřený okýnko jde to slyšet i ve vyšších rychlostech a je to otravný
    • 39
  24. Nick406

    406-vrzání zadní nápravy

    Tak promazáno ale změna žádná...když mám kolo dole auto zvednutý tak ani žádná tyčka ani stablizátor nevrže když nasadím kolo a auto je na zemi začne to po zhoupnutí dolů vrzat při kývání do stran to nedělá to samý když jsem zadní kolo na zemi dotahoval a kousek auto popojelo a povrzávalo. Tak mám dojem jestli to nebude něco od zadních brzd protože co to začalo vrzat tak když se rozjíždím do kopce nebo zastavím na rovině vzadu to zašramotí a podobně to zašramotí chvílí poté jakmile pustím brzdový pedál když třeba vypínám motor v garáži.Navíc kromě těch plastových tyček a těch silentů v těhlicích je zbytek tyček a slentů od min.roku vyměněno.
    • 39
  25. Sice žádná rada k tématu ale osobně bych byl rád že mě to nefunguje když stojím v zácpě a slyším jak to někomu každou ani ne minutu co chce popojet furt startuje tak z toho by mě asi j*blo..
    • 19
×
×
  • Vytvořit...