Taky trochu zajímavý....z Feldy do Fabie a z Fanouša zase někdo šel do Octavie a to dokonce RS jak to vypadá a někomu se zase zalíbil Megane a někdo zase občas vykoupí celej supermarket.
Akorát chci ještě něco udělat s tím krytem airbagu zkoušel jsem to několikrát lepit různými lepidly ale výsledek žádný a shánět nový kryt asi nebude tak jednoduchý...
A to já je mám tak rád..... zbytečně přehnané nedávno jsem se díval na starší díly kde jezdil Hammond se 407 a tvrdil že to je opět úspěšný sedan jako byla 405 a 406 jde taky hlavně o show navíc k žádnému testu apod.ani nedošlo takže bych to nebral nějak moc vážně.
Mimo to tý 407 byla škoda když si vezmu jak si udržuju starou 406.... nakonec už kvůli tomu jak sou tyto auta často vnímána tak o to jej mám radši
Celý dopoledne nakupování nábytku....mimo to nedělá někdo nebo nebyl dneska v Jeně na Křenově s kombíkem 406 nový model?? měl na okně a na podložce spz logo Clubu
Tak žárovky jsem koupil nové vše svítí a funguje jak má ovšem dneska vyjedu a neukazoval mě po cestě dvakrát rychloměr tak jsem zmáčkl tlačítko pro vynulování denního počtu a KM a pak to bylo OK studený spoje jsou v pořádku a čidlo to nebude počet kilometrů se načítá kde může být chyba??....
Nápodobně dneska jsem vyndal budíky vzal je domů abych vyměnil žárovku připojím zpět a svítí mě jen rafiky a půlka rychloměru přitom než jsem to odpojil tak to svítilo jak má,zítra jedu pro žárovky tak snaf to bude tím.
Čau
Chtěl bych se zeptat na nějaké nejčastější důvody tohoto problému...nedávno mě začala občas vibrovat řadící páka když jsem měl zařazenou dvojku a točil plnej rejd doprava postupně mě to dělá při plným rejdu se zařazenou dvojkou momentálně vždy na 99% a začíná to dělat i při zatáčení doleva nejvíce se to projevuje jízdou do kopce tam řadička kmitá viditelně ze strany na stranu při srovnávání volantu to mizí.
A pak když jedu kolem 100 Km/h do mírného kopce do mírné pravé zatáčky tak vibruje lehce a s tím i pedál plynu a volant po ubrání plynu nebo narovnání to přestane jinak nikde nic nemlátí a na jiné rychlosti kromě tohoto to nedělá.
Jinak ve volantu je menší vůle a když chci jet prostě rovně tak volant je v poloze kdy je natočen mírně doprava a naopak občas to stáčí doleva....jak už jsem říkal na začátku mám trochu tužší řízení ale třeba tento týden nasednu do auta a jde zničeho nic úplně lehce řízení až snad bez citu v první moment proti tomu na co jsem zvyklí a ráno vyjedu a zase při starým ale nevím jestli to s tím má co dělat.
To s tou muzikou je to možný jinak se budu muset mrknout na zesilovač kterej tam někdo předemnou dal do kufru i s basákama protože mě poslední dobou šumí rádio nebo v tom začne praskat a je to závislé na otáčkách motoru.
Začalo to nedávno jen lehce šumět pak ve středu se projevilo to s těma otáčkama a dneska když jsem přejížděl retárdér a jel pomalu tak rádio zase začalo šumět dle přidávání plynu po přidání zase dobrý.
Na netu jsem se dočetl že to mívá často na svědomí zesilovač tak uvidím jinak ty díry jsou vlastně na místech kde ani nezasahují do světla jako takového ale to bylo jen pro zajímavost ničemu to nevadí.
Ono stejně když jsem se nudil a tak to prohlížel tak to vypadá dle odstínu laku že kapota a přední nárazník je měněný nebo naopak přední pravý světlo je taky jiné značky a celkově vypadá nověji jako levý apod.ale v roce 2005 koupeno v AAA jako nebourané ale to už je dneska celkem jedno
A co se týče výfuku příští týden to budu mít zvednutý tak se podívám jestli to někde na něčem neleží ale docela se mě ten zvuk líbí v reálu je to spíše dunivý bublání.
Docela by mě zajímalo kde se bere takový zvuk...už to tak dělá od začátku co s tím jezdím a ani mě to nějak nevadí ale výfuk je celý nový běžný na 406 i s katem.děravý taky nikde není tak čím by to mohlo být dle všeho to mělo podobný zvuk od půlky auta k výfuku i se starým výfukem.
Jinak na videu je o něco peprnější než běžně až takový randál to nedělá
Výfuk.wmv