Jj taky se mě tam nelíbí nebo kdyby aspon ten kryt byl Ok...myslím že na to ještě snad i postupem dojde ještě chci sehnat jiný tapece zatím z toho nic nevyšlo tak snad se zadaří a nakonec i jiný sedáky aspon černý látkový z new modelu.
Jinak kdybych vyměnil ten panel s klimatizací za panel s automatickou tak aspon ty původní funkce jenž jsou ted by nefungovali že ?? asi blbá otázka.