Když kabely odpojím a tím to přestane vrčet tak nefunguje panel topení po elektrické stránce mám manuální takže regulace teploty a nastavení poloh foukání jede jinak jediný co jsem vypátral a mám vliv na ten rachot tak když zmáčknu tlačítko popsáno jako ovládání vstupu vzduchu auto s šipkou dokola v ten moment zmáčknutí se zvuk přeruší a pak zase pokračuje a opět zesílí nebo zeslábne na každý zmáčknutí to reaguje takže ted kde hledat problém v samotném panelu nebo jinde ?