Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Myslím že by to mohlo být ono protože pokud se nepletu štáva do něj musí jít hned po zapnutí elektriky a už jinýho tam není no mrknu na to díky.
  2. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Zkusím se mrknout na ten servomotorek jinak přesně to myslím ono to teda dělá bez ohledu jestli je zapnutý nebo vypnutý ale když tlačítko zmáčknu tak zvuk se mění takže to s tím musí mít mít něco společnýho.
  3. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Zítra zkusím vytáhnout ten panel a uvidím i když osobně si myslím že v něm nemá co hučet navíc podobně jako když se něco točí jedině že by to zapínalo ještě něco dalšího ale už nevím co nevíte někdo co všechno se spouští po otočení klíčku do druhé polohy ??
  4. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Když kabely odpojím a tím to přestane vrčet tak nefunguje panel topení po elektrické stránce mám manuální takže regulace teploty a nastavení poloh foukání jede jinak jediný co jsem vypátral a mám vliv na ten rachot tak když zmáčknu tlačítko popsáno jako ovládání vstupu vzduchu auto s šipkou dokola v ten moment zmáčknutí se zvuk přeruší a pak zase pokračuje a opět zesílí nebo zeslábne na každý zmáčknutí to reaguje takže ted kde hledat problém v samotném panelu nebo jinde ?
  5. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Už to jde vidět líp dobře zkusím co bez toho nefunguje...
  6. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Udělám lepší foto
  7. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Hnedka když sundáš ten kryt pod přihrádkou tak hned napravo vedle ventilátoru je tam jej jeden takový spoj nebo já to tak mám
  8. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Napravo od ventilátoru tam nahoře ten hnědý je vlastně připojení ventilátoru
  9. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Potřeboval bych důležitou radu měl jsem za to že mě vrčí tak nahlas ventilátor dneska jsem to vydělal odpojil a ten randál to dělalo dál i bez toho došel jsem na to že to vychází dle všeho přímo z tohoto spoje když to rozpojím je klid k čemu tyto dva bílí konektory vůbec jsou ?? na ventilátor ani regulaci to nemá vliv díky moc.Mimo to bylo to celý omotaný izolepou takže někdo s tím asi měl potíže už tenkrát..... V1510_20-10-15.3gp
  10. Nick406

    Printuv Peugeot 406 kombi 3.0 V6 TS6

    Jenže ono to svým způsobem k sobě všechno ladí kdyby to neleželo tak by ty kola neměli takovej efekt navíc vidím jen změnu na nárazníku což dle mě nevypadá špatně a celkově k autu se to hodí kdyby to bylo na běžný 406 tak to bude vypadat divně ale tady to má hlavu a patu. Zbytek je jako každá jiná 406 což za mě velký plus žádný zbytečný serepatičky a jak je to jak chce dle mě je to nejhezčí vytuněnej 406 Break co jsem zde a možná kdy viděl vzhledově a hlavně motorově.
  11. Hnus!!! chci léto 3C+ a mrholí....
  12. Nick406

    Printuv Peugeot 406 kombi 3.0 V6 TS6

    Pekelnej stroj
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Díky kdyby něco dám vědět
  14. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    O víkendu budu muset vytáhnout vnitřní ventilátor protože to vrzání a pískání už mě leze totálně na nervy tak ho zkusím pořádně vyfoukat co bude možný promazat protože funguje na 100% ale nedá se poslouchat hlavně když je chladno a jinak před zimní údržba docela pěknej bordel tam byl. Jinak pokud máte někdo s vrzáním ventilátoru zkušenost klidně můžete poradit
  15. Nick406

    Lidskej nevkus

    Co říkáte na tohle pánové ? http://www.auto.cz/desitka-nejhorsich-faceliftu-auto-kdyz-designerum-ujede-ruka-89379 myslím že autor tohoto výplodu a zejména co se týče 406 viděl jen na fotkách který tam dal.
  16. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    To mě už tenkrát napadlo jako první ale tam chyba taky nebyla já se ještě budu muset jednou podívat na to uložení převodovky protože s tím i občas vibrovala řadička na dvojku zejména kolem nízkých otáček což začalo dělat taky ale třeba dneska absolutně vůbec nic páka neklepe nikde nic nevibruje jsem valil z Kuřima do Brna 150 a absolutně v klidu hluk úměrný rychlosti a bez vibrací. Což sice možná bude trochu fantasmagoria ale několik hodin na to pražilo slunko a je docela hezky tak mě napadá jestli třeba to uložení když ke chladno má vůle a pak to dělá neplechu....jak jsem psal nedávno letní auto včera mě ani nefingovaly pořádně vzpěry v kufru ani u kapoty trochu se oteplí a funguje to.
  17. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Tak jsem myslel že závada odešla ale jakmile se ochladilo tak zase od 90Km/h prostě auto má takovej hlasitější zvuk přijde mě jakoby tam něco hučelo mírný vibrace do volantu a pedálů nad 110 se vibrace zvyšují a začíná se rozostřovat zpětný zrcátko jsem s tím valil o víkendu 140 a po chvíli jsem to vzdal protože to bylo jak ve mlejnici a navíc zrovna nic moc dobrej pocit v rukách přijde mě to jako bych měl hranatý kola někde tomu něco brání v setrvačnosti. Tohle to to dělalo min.rok když jsem s tím začal jezdit ve stejným období pak sem tam a od přichodu jara a léta to naprosto zmizelo až ted kdy už je přes noc celkem zima a přes den už to taky není zrovna nic moc se to zase vrátilo přitom pneu a nápravy uchycení motoru převodovky už tenkrát zkontrolováno a nikde nic co by tohle mohlo způsobovat ještě mě tak napadá možná čerpadlo ale dělá to i když vyhodím kvalt a dám nohu z plynu to naopak mě přijde dělá ještě víc.
  18. Nick406

    Lidskej nevkus

    Ale zase spousta věcí které se hodí a jsou praktické se dají udělat i vkusně třeba na 406 vypadají rozhodně origo zástěrky lépe jako klasické černé koupené v obchodním domě nevím jak vypadají origo na RCZ nebo jestli se vůbec dělají ale s těmito to vypadá fakt blbě.
  19. Nick406

    ukažte svoji 406

    I když musím přiznat 406 není zrovna kdoví jaká svítilna ale jsem zastánce origo takže za mě první a druhej
  20. Nick406

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    Není to ta tvoje ???
  21. Už jsi se vrhnul i na ten interiér ?? číštění atd
  22. Tak to u mě není zase nic extra k obdivu ale postačí
  23. Taky se mě stává že od lidí co na Pažouta moc nedají slýchám jak má pěkně měkký sedačky jak je to pohodlný a prostorný a nevím co ještě
  24. Pěkná zrzečka
  25. Mě tenkrát pomohlo proletovat zezadu ty tyčinky co vedou do budíků musíš jej zezadu tištáku najít nic složitého přikládám foto.
    • 46
×
×
  • Vytvořit...