Přejít na obsah

Nick406

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 059
  • Registrace

Vše od uživatele Nick406

  1. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    O víkendu se na to mrknu je to vlhký i jakoby hnedka pod tou plastovou lištou jakoby to stékalo pod tím a pak do prostoru pod nohy.
  2. Já měnil spínače kontakt baterie a po chvíli výsledek opět žádný nedávno jak jsem tam dal třetí baterku tak od tý doby šlape bez problému hlavně je rozdíl na jakou dálku to dokáže otevřít.
  3. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Nějaký známý místo kam do 406 zatéká ?? od klimatizace to není,občas se udělá i takový vlhký flek u spolujezdce vždy po dešti.
  4. Nick406

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tak to rozhodně to samé před barákem je to sice neoznačené parkoviště ale většinou se vedle sebe vleze tak 6 aut kolikrát dojedu stojí tam 4 a není kam zastavit a k tomu nejlepší že tam nějací borci odstaví pekáče jeden tam stojí snad dva roky jen když je čistění tak odjede a další ted asi měsíc oba dva propadlou STK a nejlepší že Policajti jsou tam na projížďce snad denně a tohle moc neřeší přitom na první pohled jde znát že s tím nikdo nejezdí tak raději stojí u garáží na odpočinku,nedávno jsem dojel stáli křížem krážem přes dva fleky a asi hodinu seděli jen tak v autě takže se ani nedivím. Tento týden se mě líbilo když jsem zastavil sice na zákazu ale tak na 2 vteřiny abych "vyhodil" spolujezdce jelikož to někdy jinak nejde a četnictvo se na mě dívalo jak kdybych udělal nevím co přitom 10 metrů za mnou dvě auta na blikačky černý X5 a dodávka blokují celý pravý pruh a to si jedou dál...
  5. Nick406

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Tohle je docela klasika ale taky se stane že tam člověk tak zůstane stát a vypadá jak blbl až ostatní odjedou ale ono to předtím jinak nešlo ale pravdou že většina to dělá záměrně.Na druhou srtranu i když to neomlouvám mít auto za mega tak by mě asi vadilo mít neustále tukance z parkoviště vadí mě to i u tý starý vrány co mám jelikož často lidi vystupují hlava nehlava.Takže to řeším tak že to u obchodních domů parkuji na místa kde nestojí moc aut jelkož každý chce stát hned u vchodu tak třeba v Globusu na zastřešeným je zadek parkoviště proti tomuto celkem bezpečnej pokud není nějaká akce že není ani kde stát a navíc hned pod kamerama takže celkem bez obav.
  6. Nick406

    Zapomenuté Peugeoty

    Ale budeš mít pravdu že stávala na Jehnické protože když jsem to tam viděl poprvé přišlo mě že jsem to auto tady někde viděl kamoš bydlel na Dolnici a mám dojem že stávala i na Cupákové párkrát.
  7. Nick406

    Zapomenuté Peugeoty

    Tak ono kupodivu zatím pořád stojí celá což se docela divím když tak občas slýchám jak to chodí v Řečkovicích a okolí
  8. Nick406

    P406 CoUpE V6

    Jj díky zkusím to taky
  9. Nick406

    Zapomenuté Peugeoty

    Tak číslo přesně nevím ale je to hnedka naproti zahradnictví Baumarktu na spodním parkovišti má zelenou barvu řekl bych hned první první část parkoviště když dojedeš spodem kolem ty malý závodní dráhy.
  10. Nick406

    P406 CoUpE V6

    Na kolik přijde v Peugeotu to tlačítko ??
  11. Nick406

    přirezlý ventilek

    Měl jsem si ty samý jen stříbrný s jedním jsem si trochu pohrál a nakonec šel sundat na druhej pomohla jen flexa od tý doby už něco takovýho nechcu vidět raději klasický plastový.
  12. Tak ted otázka kolik je v tom klíču proboha baterek ??? dal jsem tam místo dvou tři a šlape to úplně normálně ale dle toho držáčku to vypadá na dvě ale ta třetí tam vejde bez problému.Takže bud tím že je tam tam třetí tak tam jsou menší vůle na kontakty na to aby to fungovalo jak má jelikož jsem to zkoušel i mimo obal klíče a stejně nic nebo v globusu prodávají slabý baterky a ta třetí tomu dodá štávu. Každopádně ted do odemknu i z obyváku z okna na min. 15 metrů
  13. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Ještě jeden poznatek má starý model v klíči čip nebo i deaktivace imo funguje na bázi vSílač a přijímač? jelikož když se mě zapne imo tím začne blikat dioda na palubce tak stačí pokud jaem předtím odemknul na DO otočit do druhé polohy klíč a atisknout na klíčku tlačírko a imo se vypne ale v tomto případě i tohle nefunguje stejně jak při zamykání.
  14. Baterky nový a taky nic....co mě tam chybí je jeden držáček na baterku ten je ulomený ale už od začátku a i tak to stejně fungovalo takže vliv to asi mít nebude. Jestli dioda svítí nebo zhasne vliv taky na odemykání nemá každopádně zajímavý že vždy když klíč rozdělám a zadělám tak auto odemknu okamžitě když to nejde opakuji a zamknu okamžitě pak už zase nic přitom postup je pořád stejnej už jen tím že dioda bliká je jasný že kontakt na baterce funguje a zase se mě odemčelo ale dioda nesvítila vůbec tak fakt už nevím.
  15. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Baterky nový a taky nic....co mě tam chybí je jeden držáček na baterku ten je ulomený ale už od začátku a i tak to stejně fungovalo takže vliv to asi mít nebude. Jestli dioda svítí nebo zhasne vliv taky na odemykání nemá každopádně zajímavý že vždy když klíč rozdělám a zadělám tak auto odemknu okamžitě když to nejde opakuji a zamknu okamžitě pak už zase nic přitom postup je pořád stejnej už jen tím že dioda bliká je jasný že kontakt na baterce funguje a zase se mě odemčelo ale dioda nesvítila vůbec tak fakt už nevím.
  16. Tohle právě znám z new modelu ale na starým právě vůbec netuším jak to má fungovat jedině že ty baterky jsou fakt zase slabý a taky to právě svítí když to držím i když ne pravidelně,myslím že zase nejednoduší způsob bude koupit nový.
  17. Vyčistil jsem tištak i +/- kontakty na baterku a pujdu to zkusit,ale hlavně mě napadá zkusit to odemknout a zamknout když bude klíč rozdělanej jen přiložit na kontakty jelikož jednou klíč zadělám a nesvítí dioda při stisku blokády vzpamatuje se až po několikátém zmáčknutí nebo dioda nesvítí vůbec ani na centrál prostě funguje to dle toho jak se klíček dá dohromady a pravdou že pokud klíč zacvaknu tak hned v momentu kdy to nejde aspon jednou zamkne nebo odemkne ale nevím kde může být chyba jelikož pokud dioda bliká tak kontakt s baterkou tam být musí ale i přesto to nefunguje to by chtělo nějakej nákres jak to funguje ale to asi těžko někde seženu jde o to jestli je to jedna chyba nebo dvě naráz.
  18. To jsem vyměnil jako první i mikrospínač na superblokádu ale ani to v ten moment to nepomohlo,potom jsem si všiml že byl prasknutý plíšek pod baterkou tak jsem tam dal drátky a najednou to hned jelo potom jsem sehnal jiný a měsíc byl klid ale tedka to zase dělá nanovo úplně to samý.Zaměřil jsem se i na přijímač ale ten je z toho venku jediná reakce je vždy při manipulaci s klíčem a i přes leden když byl sníh a mrzlo tak jsme s tím neměl problém takže někde chyba v klíči ještě mě napadá studený spoj ale všechno vypadá v pořádku a ani elektrikář na nic nepřišel. Takže zkusím opět koupit jiný baterky nějaký jiný a někde jinde a uvidím ale v prosinci jsem jen kupoval pravda že v new modelu je baterka už 5 let a funguje a já za ten rok a něco co auto mám je měnil už asi 5X a z toho 3X to vždy pomohlo ale je trochu divný že by to vydrželo takovou chvíli. Ani netuším jak tady u old modelu zjistit že jsou baterky dobrý u new když tlačítko podržím bliká pokud ne jsou KO tady jak je vidět na videu bud hned zhasne nebo neustále svítí dokud tlačítko nepustím. Netušíte někdo kde je na tištáku vysílač ??
  19. Já jsem myslel že jsem to vyřešil tím kontaktem baterky a nic...po měsíc kdy to fungovalo bez chyby už to zase nejde,baterky jsem kupoval někdy v prosinci zkoušel jsem i jiný a pořád to samý. Navíc se momentálně stává že auto odemkne ale dioda nebliká,někdy když zmáčknu tlačítko tak dioda svítí neustále potom zase zhruba po vteřině zhasne nebo přestane blikat úplně,ale stačí klíč rozdělat jen vrchní část dát dohromady a v ten moment to valí jak nic ale bohužel jen na chvíli nebo spíš tak na dvě akce. Ted jde o to co je správně jestli ta dioda má svítit neustále pokud podržím tlačítko nebo bliknout a zhasnout..jelikož mě to dělá na střídačku nebo přestane svítit úplně ale s tím že dvakrát se mě podařilo tak auto zamknout. přikládám video.
  20. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    A taky jsem momentálně zjistil že mě po geometrii chBí záváží na pravým předním kole....
  21. Nick406

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    Akorát musím zajet v týdnu do pneuservisu protože mě ted to kolo uchází od toho min týdne jsem ho 3X nafukoval někdy vydrží 2 dny pak je do rána z 2.4 1.5.
  22. Tak je to tak při řučce vůle minimální..
  23. Tak to ti tedka z fleku nepovím ale mám dojem že rozhodně menší zítra to zkusím tak díky protože tohle mě docela vadí ale jelikož to brzdí jak má tak jsem se tím moc nezaobíral ale tedka tomu dávám další šanci tak dám i tohle do pořádku.
  24. To pak asi bude jinak když už se o tom bavíme tak mě při sešlápnutí pedálu v momentu té prodlevy vždy zapiští v zadních brzdách když stlačím citlivěji a pomalu nebo když je zatažená ručka tak to nedělá netušíš co by to mohlo být ?? vzadu mám bubny.Kolikrát je to otravný když popojíždím někde u obchodu na parkovišti a co šlápnu na brzdu tak to zapiští že se každej otáčí zase aspon nikoho nesrazím
  25. Když si na to vzpomenu schválně zkusím brzdu našlapat a zkusím jestli to ted udržím na fleku nebo ne od tý doby jsem se tím moc nezaobíral když už to nedělá jinak během jízdy s brzdami problémy nejsou.Ale třeba brzdový pedál není vyloženě tvrdý jak třeba u new modelu u 2.0 benzín.Mám tam tak 3CM prodlevu jakoby vůle v pedálu kdy to nedělá nic až pak narazíš na bod kdy to brzdí ale to nevím jestli je to tak jako daný nebo už je to opotřebením.
×
×
  • Vytvořit...