Přejít na obsah

radyn91

Uživatel
  • Počet příspěvků

    205
  • Registrace

Vše od uživatele radyn91

  1. V patek bych to videl tak kolem 5, 6 v Jihlave? A ta exkurze by byla super, Luka mam po ceste
  2. Taky to mám uštípnutý, žádnej strach
  3. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Jak? Celkem normálně Nepotřebuju aby se to líbilo ostatním Potřebuju, aby to plnilo účel, svůj úkol. A ten to plní. Prostě se mi po tmě špatně jezdí, máme tu moc divočáků a srnců a potřebuju je vidět dřív, než na poslední chvíli. Taky se mi nelíbí některé úpravy, kteří ostatní provádějí svým mazlíkům. Některý jsou hodně povedený, některý méně. Ale proč bych měl proboha vyhlašovat, at sundají znaky P-C? Každej máme svůj styl. Svoji představu, jak se nám naše lvíče líbí. Je jasný, že každou věc někdo pohaní. Ale jsou i takoví, co to pochválí. Takže bych tímto ukončil debatu o hranatejch dálkách. Až mě omrzí, tak dám třeba kulatý Aby to sedělo k předku bez ostrých hran
  4. radyn91

    Potkal jsem klubáka...

    Nevím, jestli to je klubák. Ale jelo mu to parádně
  5. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Přijímá se
  6. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tlumená jsou SKLA, foliemi, se všemi atesty a tudíž nevidím důvod, proč bych měl bourat. Snad ostatní šoféři mají oči né? Světla slouží k tomu, aby bylo auto vidět a taky vidět je Žádný denní svícení na autě není. Jen lampy z výroby a přídavný dálky. Jak jsem psal, ty dají se kdykoli oddělat, žádný citelný zásah nebyl proveden. Tak nevím, proč by mě měl někdo bourat
  7. radyn91

    Péžo 306 break 2.0 hdi

    Tak jsme úspěšně absolvovali dovolenou po Jeseníkách, klima v pohodě drží, vše pracuje tak jak má Taky proběhlo zatlumení zadních skel a hned pežo vypadá jinak
  8. Mmm, prase na rozni... Drevo vemu
  9. Bude tam nekdo s platakem?
  10. radyn91

    Domací vodárna - tlak vody

    Doporucil bych teplotni pojistku na cerpadle. Pokud cerpadlo prisava vzduch, takze se vic hreje a teplotni pojistka zaznamena vyssi teplotu a cerpadlo v nouzi vypne. Tudiz nehrozi poskozeni
  11. To by clovek neveril, jaky sou vosy alkaci. Dneska sem jim otevrel specialni pivo v Jesenikach a za den se jich tam uchlastalo snad 100
  12. Rad si to prohlidnu a eventuelne i svezu, pokud bude cas a s tema arabacema mas recht Radovanek
  13. Elekrina je sice EKOLOGICKA, ale co vyroba baterii, pote jejich likvidace a co vyroba elektriny? Ja bych rekl, ze baterky sou slepa ulicka aspon co se ekologie tyce
  14. Pokud by jeden clovek zajistil ty sablonky, dalsi treba dva tricka, nekdo dalsi vzal zehlicku na sraz, tak se to v pohode zanda. I kdyz kazda slecna je takovy zpestreni sraziku
  15. A nenapíše :D
  16. Sanitarni pruhlednej silikon, ale poradne odmastit
  17. s těma uzavírkama to je pravda
  18. Z karviný počítej do bíteše tak 2.5h Jezdili sme do fryčovic a tak nějak to vycházelo
  19. Nojo, pán si chce dát sjezd kolem zámku Ale výjezd je zábavnější... S tím by se dalo něco udělat, tak se můžem zbuchnout v třebíčí třeba Pro mě to je na kilometry stejně, jestli přes jihlavu nebo třebíč
  20. Mas rychlejsi kdyz sjedes v jihlave, odsud je to 25 minut po pekny okresce
  21. Zdarek Bude mit nekdo cestu pres Velke Mezirici, Jihlavu v patek na sraz do Rasny? Ze bysme se spichli?
  22. No do podlahovky je to nemyslitelny. Tam tak maximalne 40 (zalezi na trubce) a to uz clovek skace po spickach Kdyz si tech 80 pustis do topeni ,tak u malych deti hrozi spaleniny coz je asi dost blby Ani sam neudrzis ruku na radiatoru
  23. Tak to by mělo být ok Jen těch 80 stupňů je trochu moc
  24. Tak to je jasny, kdyz zavres privod do kotle a vyvod z kotle, ze tam ten tlak zustane, ne? To bych nechal vsecko otevreny a operaci zopakoval
  25. To sou hice... Z travniku mame step
×
×
  • Vytvořit...