Jak? Celkem normálně Nepotřebuju aby se to líbilo ostatním Potřebuju, aby to plnilo účel, svůj úkol. A ten to plní. Prostě se mi po tmě špatně jezdí, máme tu moc divočáků a srnců a potřebuju je vidět dřív, než na poslední chvíli. Taky se mi nelíbí některé úpravy, kteří ostatní provádějí svým mazlíkům. Některý jsou hodně povedený, některý méně. Ale proč bych měl proboha vyhlašovat, at sundají znaky P-C? Každej máme svůj styl. Svoji představu, jak se nám naše lvíče líbí. Je jasný, že každou věc někdo pohaní. Ale jsou i takoví, co to pochválí. Takže bych tímto ukončil debatu o hranatejch dálkách. Až mě omrzí, tak dám třeba kulatý Aby to sedělo k předku bez ostrých hran