-
Počet příspěvků
1 377 -
Registrace
-
Vyhraných dnů
8
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Rikic339
-
Ale smí, jen zveřejňovat se nesmí Stejně tak z přední.. Respektive nesmí se zveřejňovat obličej, RZ je hodně diskutabilní ale v podstatě se taky nesmí Pro účely důkazů v případě nehody pro PČR je to v pohodě
-
Už se těším 2.6.2021 17:30 - 18:00, 208 GT 1.2 PureTech 100 S&S EAT8 2.6.2021 18:00 - 18:30, 508 SW GT PACK HYBRID 225 e-EAT8 2.6.2021 18:30 - 19:00, 5008 GT PACK 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8
-
Přesně, je to hodně individuální.. Nebudu tu popisovat krok za krokem, minutu po minutě jak jízda probíhala a v jakých podmínkách jsem rychlost překročil, ale NEDOVOLIL by si to pokud bych měl někoho ohrozit nebo vyděsit! Nebo pokud by obsluha akce byla jen trochu proti.. Já mám svědomí naprosto čisté, auto bylo zahřáté a jízda proběhla na krásném povrchu, v místech s téměř nulovým provozem, takže ani k ničemu "destruktivnímu" nedošlo
-
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
@Petr 3008 Co jsem koukal tak prostě přijela odtahovka a vrak si převzala.. -
Změna značky snadno a rychle Když jsem na to koukal z blízka, tak to původně bylo AIR PORT2.. Dva kousky pásky a hned je to jiné Hlavně nenápadně!!
-
-
@Péťa přesně.. Nechci se nikoho dotknout, ale když to člověk vidí - a hlavně slyší, co ty lidi s autama dělají.. No osobně bych předváděčku nebral Přece se nedá čekat, že se k předváděcímu autu budou lidi chovat šetrně a šetřit je.. Je to od toho to auto trochu poznat, zjistit co to umí
-
Rušičky už dneska dokážou vylapit, tam to není sranda a může to bejt pěknej průšvih.. Chce to kvalitku, něco co vyruší jen chvilku aby to pánům nebylo podezřelé a člověk měl čas "nenápadně" zpomalit Kamarád v tom dělá a aby to k něčemu bylo tak to jsou nesmyslný peníze
-
Já měl taky štěstí na spolusedícího 200 km/h na Jižní spojce a pán naprosto v klidu. Ostřejší jízda na těch krásných silnicích kolem Dubče a taky v klidu, jen suše odvětil abych se toho nebál a zkusil to rychleji, že to auto má limity uplně jinde Od toho to je prostě GTI.. U 508 už mě zajímalo spíš pohodlí, než jak to drží v zatáčkách
-
Přesně tak, Petřiny
-
Včera se mi po delší době podařilo tu dračici vyfotit v klidu.. Nějak se poslední dobou fotit nechce, jakmile vezmu mobil tak se buď otočí a nebo prostě odejde Tentokrát ale nedávala při porcování klacku moc pozor, tak jsem využil situace
-
Pár ulic ode mě se začala objevovat černá 407 coupé.. No dneska mi to nedalo a musel jsem prostě zastavit a udělat fotku Má to moc pěkný, bílá kůže, RT5.. A mnohem méně poškrábané
-
Ač jsem sám docela odpůrce elektra v autech (pro normální lidi to stále nedává smysl) tak tento incident je prostě mimo mísu a hlavně uměle vyvolaný.. Proč? Odpověď je přesně toto: "Závod totiž trval déle, než kdokoliv očekával. A zatímco ve Formuli 1 by byl předčasně ukončen po překročení časového limitu, takže nikomu by palivo nedošlo, tady se jezdilo tak dlouho, než se vybily baterky."
-
Dostalo mě do kolen :)
Rikic339 odpověděl/a v tématu od Weri 605 v sekci Zábava, videa, flashe, srandičky, legrácky,...
https://refresher.cz/97720-Ekoaktivistka-blokovala-dopravu-v-Mlade-Boleslavi-Nechtic-protestovala-pred-ekoautobusem Možná je to spíš k pláči, ale myslím že někoho to určitě dostane "do kolen" stejně jako mě docela jsme se u toho v práci nasmáli -
Konečně nějaká opravdu dobrá zpráva! už se těším
-
Odvážlivec Já se toho bojím kvůli elektrice, přece jen je to už starší auto a když vidím jak jsou svazky obalený mastnou špínou, tak to tak radši nechám a meju jen růčo mokrým hadrem plasty a to co je prostě vidět.. To bych musel mít auto od novoty a mejt to pravidelně, to pak joo Ale výsledek je super!
-
Zase nějaký menší update Včera jsem přezul na letní + komplet umytí, rychlovosk, tekuté stěrače, ochrana kůže Taky jsem zas trochu oživil krytky na šrouby po pár letech jsem se rozhodl předělat plast na středovém tunelu, respektive rovnou i změnit folii Ta první se moc nepovedla, člověk se pořád učí.. Tak snad už jsem to teď nalepil o něco lépe vzor folie se nazývá "forged carbon", příště už to ale radši nalakuju jestli to nebude držet Vím že to z fotek vypadá jak upatlaný nebo tak, na živo to vypadá mnohem lépe - mě se to každopádně líbí Taky jsem si pořídil z Aliexpresu T10 rgb led žárovky do světel, s infra ovladačem, takže mohu měnit barvy dle libosti.. Ale ta červená se mi prostě líbí nejvíc Zkoušel jsem různé, bílá dost zaniká, žlutá a oranžová nic moc.. Ve dne to není tolik vidět, v noci to ale vypadá naprosto skvěle Jinak výše zmiňovaný servis už dávno proběhl, včetně toho ložiska - s tím to bylo opravdu za minutu dvanáct.. Jinak nic nevyhrožuje, vše funguje jak má Jediné co mě aktuálně štve, je vlhkost mezi bočními skly Bohužel ta "mapa" se stále zvětšuje - hlavně u spolujezdce a začíná to hodně lézt do zrcátka.. Vzhledem k cenám těch skel se mi to měnit nechce, ale asi nebudu mít moc na výběr Toť na nějakou dobu zase vše, přemýšlím nad nějakými vzhledovými změnami ale to si ještě musím pořádně promyslet a tak.. Uvidíme jak bude čas a nálada Každopádně tohle je asi poslední rok pro kola, na příští rok je budu muset dát do kupy, jsou fakt v hrozné stavu.. A nebo kdyby se mi naskytly pěkný 18" tak možná bude výměna
-
Samozřejmě automatika na stěrače nemá pak smysl, právě že čim víc stíráš tím kratší dobu to na okně vydrží Já teda s automatikou moc kamarád nejsem, ve 406 ani ve 407 mi nevyhovuje, stírá to uplně jinak než by bylo potřeba To samé ve služební Octavii.. Asi jsem ještě nenarazil na auto které by to mělo nastavené dobře
-
Tekutý stěrače používám už třetím rokem a nedám na to dopustit - teda já používám obyč věc, ne tuto prémiovku Samozřejmě před aplikací je vždy nutné aby bylo sklo čisté Stačí postupovat podle návodu, nic složitého na tom není. A za mě teda tvrzení že to do městského provozu nemá smysl není uplně pravda Nevím akorát jak to přesně popsat.. Prostě než jsem to začal používat, musel jsem zapínat stěrače mnohem častěji abych dobře viděl. Teď stačí jednou za čas setřít, protože se na skle udělají jen malé kapky přes které je pořád v pohodě vidět od cca 60km/h vůbec stěrače nepoužívám, protože voda ze skla krásně mizí pryč Já to aplikuju na všechny okna na autě, akorát na čelní dávám dvě vrstvy..
-
-
Víš kde se bere ta nenávist? Ano, v obou táborech jsou ignoranti kteří na ty druhé nemyslí a chovají se jak prasata. Ale POUZE řidičům se nakazuje, omezuje a podobně.. Cyklistům se dělají jízdní pruhy na úkor řidičům aut, dělají se jim cyklostezky za statisíce a miliony.. Ale jsou na tom "biti" právě řidiči A důvodů by se našlo určitě víc.. Osobně s cyklisty nemám problém - když se chovají ohleduplně ke mě, tak jim to s radostí oplácím
-
Tak dneska mě vytočilo že po roce bezproblémového a pravidelného objednávání z Aliexpresu mi poprvé celníci odchytli balíček! A jako na potvoru ten nejdražší co jsem kdy objednal Ale na druhou stranu musím říct že mě překvapilo jak pěkně to tam funguje, vše na jednom místě, žádné dlouhé čekání.. Ovšem u výdeje přede mnou byla paní (taky šla pro balík), která byla jak se říká na přesdržku.. Nepříjemná a arogantní. Slečna za přepážkou jí říká že bude muset zaplatit poplatek 103kč a jestli to bude platit hotově nebo kartou. Pani se arogantně zeptala "a za co jako?" tak jí slečna vysvětluje, že to je zkrátka takový manipulační poplatek (naskladnění, uskladnění a vyskladnění). Pani podražděně "ale já se vás o žádné uskladnění neprosila".. Chudák slečna za pultem se snažila být milá, ale pani nechtěla nic pochopit, snažila se ji to chvilku vysvětlit. Nakonec to pani víceméně uzavřela otázkou "bez zaplacení mi to ale nevydáte ne?" což slečna potvrdila. Pani odsekla "tak proč se vůbec ptáte" No velkej obdiv slečně za pultem, sedět tam já tak už mám padáka.. Nechápu že jsou lidi tak hloupí a nedojde jim, že ta osoba za pultem jen dělá svou práci, ona nerozhodla o tom že zrovna její balík bude bude muset být proclen, chápu sice nějakou naštvanost - taky jsem nebyl šťastnej že tam musím, ale trochu u toho přemýšlím přece..
-
Za mě naprosto zbytečný zákon.. Spoustu řidičů to dodržuje už teď, že objíždí cyklistu s co největším odstupem, tam se nic nezmění. A pochybuju že ti, kteří měli na háku a cyklisty brali na těsno, se změní.. Akorát represe pro řidiče, ale aby pro cyklisty zavedli i zákaz např. jízdy vedle sebe (protože pak už v podstatě neexistuje možnost jak je předjet s 1,5m odstupem) pod hrozbou pokuty, nebo to použití cyklostezek, to neee.. Akorát buzerace, nevěřím že se něco změní Alespoň já budu jezdit pořád stejně.. A jak už tu padlo, ohleduplnost musí být na obou stranách. Tímto akorát podněcují nenávist vůči cyklistům