Muselo by se rozebrat spojení na tý svorce, přesněji odpojit kabel vedoucí od tý objímky dál do vozu. A ten tam taky není osamocen. Kdysi to dokonce takhle udělat nešlo, protože elektrika do auta byla natažená až od startéru (od baterky šel jeden kabel jak ruka ke starteru, odtud slabší na altik a další slabé pro síť auta). Tady (nezkoumal jsem vedení podrobně, to budou vědět jiní) to bude nejspíš tak, že jde z objímky jeden silný ke startéru, další o něco slabší k altiku a další drůty do sítě auta. Ale to je už opravdu jen můj odhad, mohlo by to bát asitak dalšími deseti způsoby.