Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. A jaký že tam máš rádio?? Jestliže tam někdo vyměnil origo za komerci a třeba neprohodil ty napájecí piny... to by snad mohlo odpovídat těmhle projevům, což, kucíí? [upravil dne 6.1.2012 14:27 od Edison]
  2. No... to je sice hezký, ale to je tak pro kutily a ne pro kuřáky... Já zatím nakoukl n a baterky na netu. To je v poho...Jde jen o výměnu. Ve spojení s tím, že se dá pořídit elektronika se dá snadno vyrobit tz má vysněná duální baterka na dva carty. Baterka se dá vyměnit. Tyto věci jsou pro mě, jako pro kuřáka, který chce kouřit a ne se furt v něčem vrtat podstatné.
  3. Ta protivná melodie, pravda, zmizela... Zato se objevily ještě horší výkřiky \"nůžkýýý, nožééé... brousíííím...\" Jestli mi tu zazvoněj... ale to už tu někdo psal, co s nimi... ještě dodám, že jsou mi protivní zbožím, způsobem prodeje... Jsou to obyčejní \"tiší vnucovači\"... [upravil dne 5.1.2012 21:40 od Edison]
  4. Edison

    old / new model

    Jiná mřížka, jiná přední světla (old má světla s vroubkovanými skly, new má čirou optiku), zadní světla new maj mezi horní a dolní polovinou lištičku v barvě karoserie a na víku kufru je u old v zadní dolní části vodorovný prolis. Tolik asi z venčí. Uvnitř už pak záleží na roku výroby obou. Jsou-li vybaveny mlhovkama, maj jiný mlhovku vpředu. [upravil dne 5.1.2012 19:28 od Edison]
  5. To by asi bylo optimální... Kdyby i ta Wéčka byla v barvě.
  6. Já něco časem vymyslím... Teď mám jiný věci na starost...
  7. Acu mívá sklíčidlo do desítky... Ty carty maj rozhodně víc.. Srandičky.. prdelky... hehehehe... Se pak ještě bojim toho, aby se to v tom zápichu pak neutrhlo...
  8. Já vim... By to chtělo nějaký točítko. Aby byly pěkně kulatý. ;-)
  9. Lihovka? Ani omylem... To by bylo tak na tři dny... Přecijen ten povrch kapičku vlhne tím liquidem... Mno... zkusit bych to mohl... ale vzhledem k tomu, že povolje i lepidlo ze speciálních potravinářských popisovacích pásků... tak nevím... Zářez by byl optimální... Na to jsem ale poněkud... líný... Já chcu kouřit.. Ne se s tím furth babrat... Lubko se do toho pustil tak, že by to mohl dělat velkovýrobou!! :-D
  10. Mno... pochopení funkce může pomoci pochopit, co je v konkrétním případě špatně. ;-)
  11. Tam jsou hezcí ti lvi... jak devastujou stěrače a vnější vybavení... :-D
    • 6
  12. Jj... to je vončo... Huuuuustýýýýýýý!!!!! :-D Bych chtěl vidět tohle udělat ještě před poldou, který řeší odtah... :-DDD
    • 6
  13. Muselo by se rozebrat spojení na tý svorce, přesněji odpojit kabel vedoucí od tý objímky dál do vozu. A ten tam taky není osamocen. Kdysi to dokonce takhle udělat nešlo, protože elektrika do auta byla natažená až od startéru (od baterky šel jeden kabel jak ruka ke starteru, odtud slabší na altik a další slabé pro síť auta). Tady (nezkoumal jsem vedení podrobně, to budou vědět jiní) to bude nejspíš tak, že jde z objímky jeden silný ke startéru, další o něco slabší k altiku a další drůty do sítě auta. Ale to je už opravdu jen můj odhad, mohlo by to bát asitak dalšími deseti způsoby.
  14. Tak to bylo fakt dobrý... Najděte to někdo někde... :-) Pani (majitelka odtahovaného OS) se naštvala, sedla do auta a odjela. Za sebou táhla odtahový vůz!!! :-D
    • 6
  15. Zoso, pochop, že odpojením baterky za chodu auta se nezmění nic jiného, než že se zaruší síť, může začít blbnout regulátor nabíjení a malinko povylézt napětí v síti... Nechytám Tě za slovo. Jen popisuji (ne jen já) principy fungování elektriky v autě... :-) Takže pohoda... :-))
  16. To bezesporu, Kobližku. Dančák, jedině odpojení toho timeru od zdroje (rozuměj sítě) by to vyplo. Ale ne odpojení baterky od sítě. Protože síť má v daný moment dva zdroje, kde se uplatňuje altik jako dominantní zdroj a baterka jako zátěž a filtr.
  17. no ale on tam právě měl ten Turbo timer a proto to pak chcíplo. Vypnul se tim ten timer když to natvrdo opojil od baterky Pořád je to nesmysl... Altik jde na bateru, odtamtud je pak napájená elektronika. Při běžícím motoru odpojení baterky nemá na NIC pražádného vlivu. Musel by se odpojit navíc i altik...
  18. Já zkoušel kde co (za pásky) a jak to vlhne, tak to dýl jak 14 dní nevydrží... :-(
  19. Demontovat ne, ale jeden šroub tam je. Jakoby za světlem vcelku dole. Může se k němu blbě, ale jde to.
  20. Mno.. já pořád vymejšlím nějaké značení cartů... právě kvůli různým chutím... :-/
  21. To je vcelku optimální... Jen dodám, že čím vzdálenější by to označení bylo, tím to bude přesnější. :-) Já to popisuji z pohledu toho, že nemám garage a tyhle věci řeším, jak jsem popisoval. Kobližku, ty speje mě samo napadly taky. Jen nevím, jak by se na to případní zástupci majitelů/provozovatelů tvářili.
  22. Je dobré si to označit třeba v zastrčeném koutě podzemních garáží některého z OC. Tam si můžeš označit i polohu auta na podlaze. :-) Rovněž lepící páskou.
  23. Úchyt na vnitřní staně (u masky) je na seříditelném šroubu s velkým otvorem. Tento mechanismus slouží pro správné usazení a zalícování s karoserií. Obávám se, že po manipulaci se světly rozhodně není od věci na regloskop zajet.
  24. Síťovinu-mesh mají třeba zde http://www.ecigareta-shop.cz/product.php?id_product=520 ale POZOR musí být odizolovaná od kanthalu-odporového drátku, jinak šlusneš baterku. Tady mají ještě něco pro e.kutily http://www.ecigareta-shop.cz/category.php?id_category=54 Pro ty kutily to je mooooc zajímavé!!§ Dík... Jen jim v nabídce ještě chybějí tlačítka a takový ty plastíky, co držej tu elektroniku v závitech. Až budou mít i to, tak to určo pořídím a udělám jednu baterku \"dual cart\" :-)
  25. Tak baterky 1300 mAh nejsou problém... Sám mám tři a fakt bohatě stačej... Životnost cartů je jiná věc. Přecijen je to tepelné zařízení. Ale mám lepší nápady: Konkrétně jednu mou baterku asi rozeberu a dám na druhý konec druhou elektroniku se závitem. Pak tam bude moci být druhý cart s jinou chutí. :-) Takový 2 in 1... :-)
×
×
  • Vytvořit...