O označování dílů, prvků a věcí na vozidle hovoří jistě nějaký předpis, vyhláška... Nemyslím, že papír je to pravé. Možná se mýlím, ale jediné správné je označování přímo na oněch dílech a to přesně stanoveným způsobem. Papír je pro zákazníka. Např. Prohlášení o shodě ve smyslu zákona 22 o požadavcích na výrobky, který říká, že takový papír musí prodejce vydat, popřípadě Ujištění o Prohlášení o shodě. Ovšem nikde už není stanoveno, co v takovém papíru má být. Takže se tam píše, že výrobek ten a ten je ve shodě s ČSN... a EN ČSN... a další a další. Ovšem... to není homologade. Dokonce i kdyby tam bylo napsáno, že je ve shodě s EHK.... O tom je totiž jediný relevantní dokument samotný homologační protokol. A to jedině originál. A ten bude mít nejspíš ten, kdo o homologaci požádal uložen pěkně v trezoru. Taky za to zaplatil jistě nemalé peníze. A součástí takového homologačního protokolu nejspíš bude i způsob označování takového výrobku.