Ano, bylo to na Tebe... Mechoš je pořád JPP.... Za technický stav vozidla, které je v provozu a na silnici odpovídá ze zákona ŘIDIČ. Žádný mechanik, majitel ani nikdo jiný. Nebavíme se o záručních podmínkách, bavíme se zde o tom, co smí a nesmí na oknech auta být a jaké mohou a nemohou mít vlastnosti, včetně jejich homologace a značení. Jinak bys klidně mohl říct, že mechoš mi řekl, že nemusíš koukat doprava... No, zkus tím argumentovat, až někoho zaabiješ...