Tahle světla nejsou skleněná. Už jsem to psal několikrát, že přední kryt je polykarbonát, kde problém s teplotou není. Ale zadní pouzdro je relativně měkký plast, který se opravdu, jak píše Koblih, snadno zbortí. Proto opatrnost je potřebná a optimální je na to horkovzduška s dobrou regulací teploty. Já to tak dělám a je to OK. 340 st. je fakt celkem dost a místo, aby se ohřívané místo prohřálo povolil ten plast misto lepidla. Dělal jsem zatím 4 kousky.