Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Tam mám ty CE4 v2. Zatím super pokouření. Na forech jsou o tom spousty debat, spousty postřehů i problémů, příčin a řešení. Asi jako se vším... :-)
  2. Edison

    hm

    Hm.. vidím to na problém mezi klávesnicí a židlí.
    • 10
  3. Edison

    David Ráth - Vsadíme si ?

    Nebudu obhajovat, to nemá cenu. Všichni jsou stejní. Ale někdo tohle konkrétně na něj navlík... mám z toho pocit povedeného pokusu ho elliminovat. Teď by mě spíš zajímalo, kdo z toho má prospěch. Socanům to moc neprospívá. To by mohl být důvod toho, že se od něj tak rychle distancovali. Na druhou stranu to ukazuje neochotu se za své členy jakkoli postavit. Naproti tomu chápu, že před volbama se za veřejného lumpa postavit by bylo nejspíš smrtelný.
    • 12
  4. Edison

    Venkovni sviceni ze zrcatek

    Na to stropní mi to přijde lepší. Ono se to rozsvítí i když vypneš motor, tedy ještě před manipulací s klíči, nebo otevřením dveří. A shasnutí proběhne rovněž po určité době, nebo při zamčení, nebo při nastartování. Ta logika je kapku sofistikovanější, než jen od zámků.
    • 67
  5. Edison

    Jaký mobil pro manželku?

    Proboha, jen ne samsunga!!!
    • 31
  6. Edison

    Jaký mobil pro manželku?

    Eric - Elm. Pohodovej, konektivní, lokalizační... ale pořád klasickej telefon. V případě probíhajícího hovoru je okamžitě přístupné tlačítiko na repro, ztišení při zvonění se provede tlačítkem pro stažení hlasitosti na boku, \"trvalé\" ztišení je rovněž jednou klávesou (teď nevím kterou). Spolehlivej, vydrží, ve firmě je máme a nikdo nemá jediný problém.
    • 31
  7. Edison

    Pavuk... ©

    Joooo... tak tys ho bil!!!!!! tak to je jeho pomsta Tobě!!!! :-D
  8. http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/doprava/clanek.phtml?id=744920#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP&utm_content=position-4&utm_campaign=B Bez komentáře, ale to je teda fakt hustýýýýýý!!!! A ty komentáře ještě hustšíííí! [upravil dne 15.5.2012 19:54 od Edison]
    • 6
  9. uprostřed kruháku postavit kapličku, jako je vidět ve starých dokumentech Už vidím tady: http://maps.google.cz/maps?q=Ostrava&hl=cs&ll=49.856364,18.254632&spn=0.004461,0.011008&sll=49.930008,15.369873&sspn=4.561699,11.271973&t=h&brcurrent=5,0,0&geocode=FXiE-AIdSBYXAQ&hnear=Ostrava&z=17 tu kapličkuy uprostřed :-DDD To by opravdu byl lepší ten obíhající polda, co jsem psal výš... :-DD
    • 32
  10. Jeden by stačil... nejsou prachy na poldy... By běhal dokola... :-DDDD
    • 32
  11. Edison

    Předjíždění na předhodu pro chodce

    Kdepak... Je to jinak... Všude se jezdí 75. Jak v obci, tak mimo obec, včetně dálnic... To je lepší sport... :-D Jinak o \"brzdiči\" před přechodem se nedá říct, že by to byl ten obligátní \"brzdič\". To je situace naprosto a diametrálně odlišná. Bez ohledu na to, jestli tam chodec je, nebo ne.Jestliže auto před přechodem brzí nebo zastavuje, tak prostě musím udělat naprosto totéž a ne ho objet, předjet. Prostě proto, že opravdu nelze předpokládat, že tam nikdo není, když on zpomaluje...
    • 77
  12. Edison

    Křižovatka - situace

    Krtečku... znáš mě... ;-))) I mezi poldy je škodná, takže ANO. Jinak sám víš, jak to je... Peníze nemaj, politickou podporu taky ne stavy se snižujou, není na benzín, kriminalita roste, lumpové jsou čím dál drzejší... stát si s poldama vytírá zadnici stejně, jako s každým jiným... Bohužel to tak je... Sri za OT. Ale jsem si ulevil... :-(
  13. Edison

    Křižovatka - situace

    \"policista\"??? Co to.... kdo to... je??? :-D Nějaký nový druh terče? :-DD Vysoká k odstřelu? :-DDD Škodná? :-DDDD
  14. Edison

    Křižovatka - situace

    Ani výpadek SSZ s tím nemá moc společného. Když vypadne SSZ říděj se řidiři obecnějším ustanovením, tedy jako by SSA neexistovalo. Prakticky lze žíct, že jestliže by SSZ vykazoval spornou situaci, pak platí ono obecnější ustanovení.
  15. Edison

    Křižovatka - situace

    Tommy, konstrukce křižovatek, řešení dopravního značení, cykly... to nemá nic společného se zákonem o provozu na pozemních komunikacích a tato řešení mu podléhají, nikoli naopak a ať si inženýr navrhne cokoli, řidič se pak řídí zákonem. Tedy jestliže odbočuji doleva na světla pro daný směr platí přednost protijedoucím vozidlům, kromě případu, kdy opuštění křižovatky nařizuje příkaz k opuštění křižovatky (zelená šipka v rámu diagonálně přes křižovatku).
  16. Edison

    blika kontrolka AIRBAG p306

    To se musí změřit megmetem 1000V. :-DDD Teď vážně: Prý to dělává některý z konektorů k ŘJ pod sedačkou.
    • 13
  17. Edison

    Předjíždění na předhodu pro chodce

    To víme dávno... Teď jde o to, co reálně \"nabídnou\". A to asi předem těžko říct.
    • 77
  18. Edison

    Předjíždění na předhodu pro chodce

    Jooo... tak to je zlé.... Je tam napsáno \"... se uloží...\". Takže to vidím na čistírnu... A nezapomeň, že nad 1 r. uloženého zákazu (tedy i při následném zkrácení) je pak nutno znova absolvovat autoškolu...
    • 77
  19. Edison

    Předjíždění na předhodu pro chodce

    Láďo, uved aspoň kde přesněji... dík... Nebo citaci. [upravil dne 12.5.2012 17:30 od Edison]
    • 77
  20. Edison

    Předjíždění na předhodu pro chodce

    Jsem na to koukal právě taky. Co tam ale není, je citace, takže z toho nějak nevyplývá, jestli je tam pokuta, body a řidičák, nebo pokuta, body, nebo řidičák. Osobně jsem přesvědčen (bez podkladu), že b) je správně, protože pak by bodové ocenění postrádalo hlubšího smyslu. V zákoně o přestupcích je k tomu uvedeno, že \"... lze zadržet...\", nikoli, že by se musel zadržet. [upravil dne 12.5.2012 13:41 od Edison]
    • 77
  21. Edison

    Předjíždění na předhodu pro chodce

    V zákoně o přestuplcích je napsáno, že \"... lze uložit zákaz řízení...\", tedy nikoli, že \"... se uloží...\". To dává jisou naději. Asi by to chtělo ještě kouknout do Správního řádu. Zjistit, jestli se ukládá pokuta a zíkaz, nebo pokuta nebo zákaz.
    • 77
  22. Driptip to je ten náústek. Jooo.. to je jasný, že echo jedině tu v2 s knotama po celý dýlce... Jsem si na zkoušku koupil jeden CE3 a teda nic moc. Chcalo to, knoty to mělo taky jen ty ústřižky, ale byly dole. Ten mě teda fakt neoslovil.
  23. Konkrétně tyhle DCT se pro e-Go dělaj až teď úplně nově. Ty předchozí se na to našroubovat daly a chodilo to. Ale byla to příšerná konstrukce. Pak přišli k DCT s přechodkama. No.. lepší, ale pořád... :-(( Teď už nad tím kapku uvažuji. Obsah je nádhernej a je to dvoutělískový. K plnění se to ale musí dost rozebrat, i když velmi snadno. Ale ten obrovskej driptip... K echům se (prý) dá sehnat už i ten úzký drip. Zatím se mi echo v2 líbí víc, no. Zajímalo by mě nějaké to srovnání. E-cígo není k odvykání... ;-) Ale já na sobě pozoruju, že snad kdybych to odložil, tak mi to snad ani vadit nebude... [upravil dne 11.5.2012 13:00 od Edison]
  24. Má to kolega. Funguje, chce to cvyk a zvyk... a prolíná. Já teď asi přejdu buď na tohle: http://www.ejuice.cz/ego-clear-echomizer-1-6ml-1ks-lr-ciry-3342 , ty mám objednané, nebo na tohle: http://www.ejuice.cz/cartomizer-ego-dct-3-5ml-ciry-3669 . Ale na tom mě něco odrazuje.
  25. Edison

    Křižovatka - situace

    Jooo.. to já se dívám taky. Ovšem v tý koloně mnohdy vidět nejsou. Navíc je vidět, jak i další dělaj průjezďák, kterej někdy modráci využijou, jindy ne... Osobně jsem toho názoru, že záchranář by měl dbát hlavně na to, aby vůbec dojel. Takže buď si jist, že ne vždy jsou vidět.
×
×
  • Vytvořit...