Jsem na to koukal právě taky. Co tam ale není, je citace, takže z toho nějak nevyplývá, jestli je tam pokuta, body a řidičák, nebo pokuta, body, nebo řidičák. Osobně jsem přesvědčen (bez podkladu), že b) je správně, protože pak by bodové ocenění postrádalo hlubšího smyslu. V zákoně o přestupcích je k tomu uvedeno, že \"... lze zadržet...\", nikoli, že by se musel zadržet.
[upravil dne 12.5.2012 13:41 od Edison]