Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. E-juice posílá prakticky ihned. Objednal jsem v sobotu, včera potvrzeno, dnes na poště k vyzvednutí. Jinak eGo-W je jen cartomizer, ten se šroubuje a nazazovací pouzdro s náústkem. http://www.ejuice.cz/cartomizer-s-krytkou-ego-w-ciry-cerny-1ks-2396 Je tam hezky vidět rozložená celá sestava. Pořizuje se jen cartáč. Pouzdra s náústkem mám dvě. Druhé jsem ještě nepoužil. To je jen rezerva, kdyby náhodou... pro strýčka příhodu.
  2. Edison

    Voodoo panenky

    Jéééé.. kde jsem je jen... V Chomutově v obchoďáku... jak se jmenuje... tam jich bylo nepřeberné množství... Jistě toho bude všady mraky.. Jen mít oka otevřena... ;-))))
    • 9
  3. Edison

    hele ho-klubový soused:)

    Zase tak často se tam asi nevyskytuju... Ale zaměřím se na to auto... ;-)
    • 23
  4. Edison

    hele ho-klubový soused:)

    A tak špinavý to mám taky... Já mám clubový podložky RZ. Pro nálepku jsem ještě nějak neměl čas zajít (za což se pochopitelně moc stydím). Kde su je v mapce.
    • 23
  5. Edison

    hele ho-klubový soused:)

    Pha 4?? Kde? Já mám taky někoho na sídlišti. Ale nevim, jestli je to clubák.Tmavě modrá 406/I.
    • 23
  6. Zkusím... při příští objednávce... Dík za tipa... :-) Ale stejně bych musel míchat... A to se mi nechce... :-( [upravil dne 19.12.2011 22:51 od Edison]
  7. Dík za přání... Leč podotýkám: e-cígo není o přestávání kouřit... ;-)
  8. Bohužel liqua je jen v 10 ml, jak jsem tak narychlo shlídnul. :-( Navíc není tak velký výběr v chutích.
  9. Edison

    rozladené svetlá

    Jak psal Koblih: Podle druhého ne!! Nemáš tušení, jestli je správně... Několik, metod jsem tu popsal.
    • 9
  10. Edison

    rozladené svetlá

    Nebo to postavit podélně levou stranou co nejblíže ke stěněaspoň 10m dlouhé, např. v podzemních garážích OC. Sklon bývá u těchto aut stanoven na 1%, ale to se koukneš. Na plastu světla, nebo na horní části masky pod haupnou to bývá napsáno. Pak na vzdálenosti 5m bude rozdíl výšek 5cm. U této metody není třeba přesně znát výšku světelné osy světlometu. Pak to lze udělat ještě jednou náhradní metodou a to je změnou vzdálenosti od seřizovací stěny např. o oněch 5m. Změna výšky hranice světlo/stín by se při sklonu 1% měla změnit právě o oněch 5cm. Body si lze označit třeba lepící páskou na stěně, ale stačí i obyčejný metr. Já tady v Pze vím dokonce o jedněch takových garážích, kde jsou sloupy os debe právě oněch 5m, takže stačí postavit auto a obejít dva sloupy s metrem. :-) Seřídím levou stranu a pak podle ní i pravou. [upravil dne 18.12.2011 21:16 od Edison]
    • 9
  11. Edison

    rozladené svetlá

    Každý kapku slušný rychlo/pneuservis mívá regloskop a měli by to umět seřídit. Amatérsky to jde samozřejmě taky, ale chce to vědět, co dělat.
    • 9
  12. Edison

    Ziadny vykon

    Já bych řekl, že auto zná předpisy lépe, než Ty. ;-) Nebo ne u vás smí nějak nad 130? ;-)
    • 42
  13. No... tak to by asik zeslabilo i příchuť... Mno... doplněním nějakou trestí... ;-)
  14. Lepší jsou Premium. Dekanga jsem vzal jednou z nouze... Jestli máš stejnou příchuť, tak bycj to ředil 2-3:1 To by mohlo vyjít.
  15. Tak to gratuluju, Lubko... Užívej, zkoušej... Jinak já si teď objednal vanilkový doutník... Jsem na něj zvědav...
  16. Moc mě mrzí, že jsem se s vámi nemohl setkat... Nuž... buďte všici zdrávi...
  17. Edison

    prosba na všechny-ukradení auta

    Lepší název by bodnul.
  18. Jj... Oproti tanku Wéčko nemá jak protékat. To je zatěsněné celé. Inzerované \"protékání\" já vidíém spíš jako kondenzaci nedostatečně ohřátého liquidu např. vychladnutím páry v náústku \"nedotahováním\". Po plnění nemám co utírat. Pokud to tam neperu pod totálním tlakem (používám lahvičky s tupou jehlou, které se k tomu doporučují), tak je plnění naprosto v poho. S sebou na cesty vozím 15 ml. lahvičky, doma pak mám 50ml. V pouzdře mám vždy min. jeden náhr. cartáč. Co kdyby, žejo... :-)
  19. Edison

    Reklamace bez učtenky

    Vvitty, To že bez dokladu říká zákon konkrétně? Neodvolává se na smluvní podmínky, reklamační řád a pod.?
    • 11
  20. Jo tak to máš pravdu, taky jsem to slyšel a dá se to řešit (nebo alespoň zlepšit) tím že budeš ještě malou chvilku tahat po tom co pustíš tlačítko na baterce. Tím z toho vytáhneš zbývající páru a tím pádem nemá co kondenzovat;) Sám to tak dělám a řekl bych že je znát zlepšení Jojo... Nejřív rozpálit, pak si pobafat, pak pustit a vytáhnout zbytek a je to OK... Jak jsem psal, kapička cviku a není nad tohle pokouřeníčko...
  21. Tak to jsem taky zvědavej... To by bylo supr... :-)
  22. Edison

    Reklamace bez učtenky

    Záruční list? Pokud není ani jedno, tak se obávám... :-(( Reklamnační čád a občanský zákoník hovořej vcelku jasně.
    • 11
  23. Edison

    mrtvej start

    To vypadá na blbou kostru někde...
  24. Tak dobré pochutnáníčko přeji... Ještě si k tomu nalýt nějaký dobrý koňáček... :-))) Jinak jsem zjistil, že zdánlivé protékání nemusí být protékání, ale nízká teplota vyvinuté páry. Pak to v náústku zkondenzuje a jeden si lízne... Tfuj... Chce to kapku praxe... :-)
  25. Edison

    Elektřina

    To by mě zajímalo, kolikařadá ta oprava je... Tahle provizorní řešení nemám rád... Bývají většinou dooost natrvalo. Pak to hrozí opravdu velkým průšvihem...
    • 73
×
×
  • Vytvořit...