Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Blinkry v zrcátkách

    Mno.. viděl jsem homologovaný doplněk v OBI. Ale za tu cenu... :-/
    • 15
  2. Edison

    Svetla 306 >>> 406

    Hele, a proč tam nedat např. něco z tohoto: http://www.tuningbloor.cz/peugeot-48/306-100/predni-svetla-101/ ?
    • 27
  3. Za flašku bych Ti to i rozmluvil... Ale když o to tak stojíš... Máš to mít... :-)
    • 60
  4. Edison

    Svetla 306 >>> 406

    To bych chtěl vidět, jak někdo upravuje světla tak, že je zkrátí... To opravdu ne... Krom toho to není jediná věc, co je na nich jinak.
    • 27
  5. Edison

    Svetla 306 >>> 406

    A nedělajse náhodou pro 306 jiná světla? Čirá, Čočky...
    • 27
  6. Edison

    To se Laďákům povedlo

    A neříkejte, že by se nám to povést nemohlo. ;-)
    • 40
  7. I slepák? ;-) Jedinou jeho funkci vidím v tom, že je to potenciální potížista. :-( Sri za OT...
    • 33
  8. Edison

    Reflexní prvky

    A do dveří oranžové.
    • 10
  9. Myslím, že to najdeš v TP. ;-) btw... nepatří tohle spíše do jiné sekce? ;-) [upravil dne 4.6.2009 Edison]
    • 21
  10. Edison

    Pokuty

    Dovolím si jemně oponovat. Momentálně se prověřuje zákonnost měření úsekovými radary (třeba v Praze na Jižní spojce), kde se shromažďují RZ a fotky všech aut do úseku vjíždějících a z něho vyjíždějících, následně jsou vybírána ta vozidla, která údajně překročila rychlost. Problém ale je podle právníka v tom, že pokud nespáchám přestupek, nemůže si mě ani detail mého auta jen tak fotit - uvidíme, jak se tento precedentní problém nakonec vyřeší (osobně s přeju, aby poměrové radary byly staženy, ale asi zústane jen u mého přání a spíš se najde nějaká \"třetí\" cesta). No... oponuješ, ovšem ke zcela jiné zálžitosti, z jiného zákona. :-)
    • 19
  11. Edison

    výkon, spotřeba 2.0 HDI

    Na služebním mi spotřebu o litr zvýšila vadná váha vzduchu.
    • 11
  12. Edison

    Pokuty

    A není prostě nakonec nejlepší a nejlevnější prostě jen dodržování předpisů? Pak o mě nikdo žádné údaje neshromažďuje, takže mi i toto může ýt zcela ukradený. A ten, kdo se staví porušováním předpisu mimo zákon, těžko se podle mé logiky může odvolávat na ochranu zákona, který to postihuje.
    • 19
  13. Edison

    Pokuty

    To, že se u některých zařízení atesty neřeší neznamená, že by se řešit neměly, natož nemohly. Já osobně vím o držácích, které atesty nemají a rozhodně nejsou bezpečné. Napsal jsem to proto, že \"Kdo chce psa bíti, hůl si vždycky najde.\" A pokud polda bude chtít pokutovat za antiradar, nebo za držák GPS, tak to udělá a bude postupovat podle předpisů. S tím prostě nikdo nic neudělá.
    • 19
  14. Edison

    Pokuty

    Ono by se to dalo odůvodnit použitím (exixtncí) nehomologovaného zařízení na vozidle.
    • 19
  15. Edison

    Pokuty

    Ta gesta bych pochopil spíš jako gesta na policisty. Někteří řidiči si zasloužej i víc něž jen gesta.
    • 19
  16. Edison

    Rychlost internetu od UPC

    By mě ještě zajímalo jeho QoS...
    • 45
  17. Edison

    čidlo ABS

    Jak píšou ostatní. Brzdy MUSEJ chodit i když je některé z čidel vadné v noprmálním režimu. Hledej ještě někde něco. Ventil ABS pro to kolo, např.
    • 8
  18. Edison

    POZOR! Nové radary!

    Tím bych si nebyl tak jist. Jistě pamatujete na aferu s tím, jak z S&B unikly info o protipanceřových pistolových nábojích...
    • 27
  19. Edison

    POZOR! Nové radary!

    Je to fuk. Zabere to v klidu celý auto, ovšem díky vysokému rozlišení je dobře rozlišitlná i osoba. A co se týče \"nulové tolerance\"... ani teoreticky neexistuje žádný měřicí přístroj s absolutně NULOVOU chybou měření. A ze zákona se MUSÍ s chybou přístroje počítat.
    • 27
  20. Edison

    Rychlost internetu od UPC

    Proč mi teda WiFi nejede jako po drátě? To bych rád pořešil.
    • 45
  21. To máš z části asi pravdu. Tu životnost teď nějak vyřešili. Jinak celé zobrazovací zařízení bude velmi úsporné a bude i ve formě pouhé folie, která se nechá třeba srolovat. Výroba prý je banální a jednoduchá, tedy laciná. Leč jak víme, jak to bude nové, tak tomu \"nové\" bude a musí oldpovídat i cena, byť proto, aby se zaplatil výzkum a vývoj. Ale jelikož jsem momentálně televizema vybaven, snad má příští OLED bude. :-)
  22. Edison

    Rychlost internetu od UPC

    Tomuhle říkám TEST: http://rychlost.eri.cz:81/myspeed/db/report?id=21786
    • 45
  23. Sony. ;-) Z toho plyne, kdo staví zobrazovací zařízení z větší části sám. ;-) Ostatní dělaj jen to bižu. A tam platí, že někdo líp a někdo hůř. Včetně těch dvou. [upravil dne 31.5.2009 Edison]
  24. Já sonku mám a naprostá spokojenost. Ale vím, že jsem to s ničím neporovnával. Na druhou stranu když jsem ji kupoval, měla jiný vymoženosti, který zase tak běžný jinde nebyly. Od té doby se situace na trhu pochopitelně změnila. Ale to bych mohl čekat taky věčně. ;-)
  25. Edison

    Rychlost internetu od UPC

    Rychlost stahování z takových serverů, jako je rapidshare a pod. i jiných je dána rychlostí a obsazeností daných serverů a cest. Podle toho bych rychlosti nikdy neposuzoval.
    • 45
×
×
  • Vytvořit...