Co si tedy opět, jak už tu bylo mnohokráte, zopakovat silniční zákon, zejména ustanovení o osvětlení vozidel??? Nejen tady, ale vůbec je na silnicích mraky těch, co svítěj vším, co potkaj v krámech, bez ohledu na světelné podmínky a předpisy.
Klub pořádá celkem dost setkání... Co takhle na některém z nich uspořádat, někým opravdu znalým, nebo několika, třeba s některým z dopravních policistů z našich řad, nějaké to \"školeníčko\"... s dotazy a diskusí?