Přejít na obsah

Edison

Uživatel
  • Počet příspěvků

    6 219
  • Registrace

Vše od uživatele Edison

  1. Edison

    Diagnoza infarkt kosti

    OT: Do čeho všeho ty taky neděláš... elektrika, jádro, světlo, kosti... :-DDDD
    • 23
  2. Edison

    Diagnoza infarkt kosti

    Nejsem teda zdravotně nějak na úrovni, ale \"přívod krve do kosti\"????
    • 23
  3. Edison

    Diagnoza infarkt kosti

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Infarkt
    • 23
  4. No... poupravit poměr... Já se míchat nechystám... Takový patlal zase nejsem... Nebaví mě to.
  5. No vidíš, jak jsi šikovný... :-) Z původní vyndej žárovku a zapoj rohle světlo. Jen to asi bude znamenat sundání nárazníku. Bych to montoval asi do rovné spodní části nárazníku pod gumu. Nějak kapičku esteticky.
    • 44
  6. Nejsem si jistej. Najdi si příslušnou vyhlášku. Někde to určitě bude.
    • 44
  7. Z principu by to asi bylo použitelný. Ještě pa při montáži pozor, aby případně nepřekáželo tažný. Kdysi jeden známý kvůli tažnýmu montoval přídavnou couvačku... V praxi bych to asi řešil tak, že bych to namontoval mírně k jedný straně nárazníku. A to i kdyby tam žádný tažný nebylo. To pro případ budoucnosti.
    • 44
  8. Edison

    Přídavná dálková světla

    No... tak to asi ne. I přídavná světla mají mít homologaci a homologace bude podle některé z norem. A v těch normách jsou technické vlastnosti takových zařízení. Takže to není tak, že \"se používá termín dálkových světel je ten že sou to jediná světla která smějí být násobená\".
    • 37
  9. Tak to, že podle ANT na polských autech se pozná, jestli řídí muž či žena (tak na 80% to trefím), ale teď zavedem u nás zvyk, že to bude podle krytů kol, jo? Muži budou mít vyhrazenou jednu sadu barev a ženy jinou, jooo??? :-D Když už teda budem všici lepit na vokna ty fólie... :-DDD
    • 79
  10. Edison

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    bklik... ;-)
  11. Edison

    Přídavná dálková světla

    moment... Ty děláš WRC? A to máš jako homologovaný auto? A nebude to tak, že na taková auta se světla taky laděj pro daný účel? Já se v tom teda nevyznám... ale tak nějak bych to odhadl. Nahoře popisuju, kde bych viděl význam přídavných dálkových světel. Nemluvě o tom, že kdyby to měla být \"krajnicová\" světla, asi by se jim tak i říkalo... A ne dálková světla... Přídavná dálková bych taky seřizoval kapku výš, než hlavní dálková... Ale fakt nevím...
    • 37
  12. Edison

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    Jinak jsem ho zahlédl na chatu. Nějk mu nejde forum... :-( Asi to zase spadlo...
  13. Edison

    Přídavná dálková světla

    Já Ti nějak nevim... Ale dálky a krajnice? Dálky jsou na dálku. Měly by mít poměrně uzký kužel... Ale příslušnou normu po ruce fakt nemám.
    • 37
  14. Edison

    Potrestaní uživatelé - rozprava

    Tomu se říká recidíva...
  15. Edison

    Přídavná dálková světla

    Jj.. Kouknout po něčem, co tam tvarově tak nějak pásne...
    • 37
  16. Edison

    Přídavná dálková světla

    Tak chceš, aby to k něčemu bylo, nebo aby to bylo... \"hezký\"??? Hezký je to hlavně bez nich...
    • 37
  17. Jo... Elektriky tam máš kolem sebe haba-kuk... ;-)
    • 79
  18. Koblihu... Jak jsem psal jinde... Ještě tu mám to elektrický křeslo... ;-)
    • 79
  19. Mno... jenže jestli má přechoďák v patici, pak se to bude hledat dost blbě. Napružit, očistit... LED je možná praktická, ale nedával bych to na auto. Já bych spíš hledal nějaký řešení přídavnýho světla. Jestli je to ovšem přípustné. Myslím, že za nějakých technických podmínek ano.
    • 44
  20. Hlasuji NE. Sice dáma je dáma a má mou poklonu, ale Přema je přema a já jsem starý podlejzák... :-D
    • 79
  21. Edison

    Přídavná dálková světla

    Přídavný dálky dej spíš před tu hormí mřížku. Nebo rovnou do ní. Dálky by měly být výše... [upravil dne 11.12.2011 18:12 od Edison]
    • 37
  22. Edison

    Přídavná dálková světla

    Tím spíš bych to udělal jak říkám já.
    • 37
  23. Benžíku, přechoďák zpravidla zjistí jen pod zátěží. ;-)
    • 44
  24. Edison

    Přídavná dálková světla

    Vzhledem k tomu, že P406 má dvoukomorový světlomet, kde dálková parabola je konstruována skutečně jako dálková a svítí skutečně dobře nevidím jediný důvod k přídavným. Přídavné dálky maj význam u vozidel, kde jsou jednokomorové světlomety (kombi potkávací/dálkové s dvouvláknovými žárovkami), případně tam, kde je čočka se sklopnou clonkou (protože celkově je kužel potkávacího světla mnohem širší, než dálkového, takže přídavná dálka tento výrazně užšší a intenzívnější kužel vytvoří). Ale jestli o to tolik stojíš, montoval bych to před mřížku chladiče (horní část). Zapojení pak přes relé přes pojistku od baterky kontakty a cívku buď přímo, nebo přes vypínač od původních dálek.
    • 37
  25. Tsss... jako správný profík EXIF poeditoval... O důvodech se můžem jen dohadovat... Třeba aby se pobavil, nabo aby pobavil nás... neasi... ;-)
×
×
  • Vytvořit...