Vzhledem k tomu, že P406 má dvoukomorový světlomet, kde dálková parabola je konstruována skutečně jako dálková a svítí skutečně dobře nevidím jediný důvod k přídavným. Přídavné dálky maj význam u vozidel, kde jsou jednokomorové světlomety (kombi potkávací/dálkové s dvouvláknovými žárovkami), případně tam, kde je čočka se sklopnou clonkou (protože celkově je kužel potkávacího světla mnohem širší, než dálkového, takže přídavná dálka tento výrazně užšší a intenzívnější kužel vytvoří). Ale jestli o to tolik stojíš, montoval bych to před mřížku chladiče (horní část). Zapojení pak přes relé přes pojistku od baterky kontakty a cívku buď přímo, nebo přes vypínač od původních dálek.