Tak je to 5+ let starý článek, byl mi povědomý. Osobní, resp. firemní, zkušenost s dopravkama za 15 let je taková, že mi ztratili jeden notebook před Vánocama (na firmu - blbec, co to šlohl, zfalšoval převzetí asi kolem půlnoci), jinak nic. Žádný vykradený balík ani něco zničeného. Co sleduju, tak se u PPL i DPD řidiči mění co dva roky, ale u GLS jezdí týpek, co je tam asi 6tým rokem. A jeden týpek, co jezdil roky pro DPD teď jezdí asi čtyři roky pro UPS.