Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. MrChodny

    multifunkční tiskárna

    Pokud chceš tisknout draze a jenom cernobile, tak jedine laser.
  2. MrChodny

    multifunkční tiskárna

    Pixma ti po takové době nepujde ani zapnout
  3. MrChodny

    multifunkční tiskárna

    Vždyť u těch laserovek ve výberu stojí jedna černobílá stránka kolem koruny, to je šílené. Třeba u inkoustové Epson L355 vychází jedna barevná stránka na 0,16Kč. S originálníma náplněma.
  4. skus tedy vypnout ten antivir.
  5. skus proverit stav antiviru, pokud ma i integrovany firewall, skus ho vypnout. Avast mi jednu dobu delal neco podobneho.
  6. - "Chceš vidět zmuchlanou stovku?" ptá se žena manžela. - "Hm," odvětí manžel. Žena zmuchlá stovku a hodí ji na stůl. - "A chceš vidět zmuchlanou tisícovku?" povídá znova. - "Hm," odtuší manžel. Žena vezme tisícovku, zmuchlá ji a opět hodí na stůl. - "A chceš vidět zmuchlanejch 300 000?" povídá žena. - "Hm?" projeví zájem manžel. - "Tak se jdi podívat do garáže!"
  7. MrChodny

    Který SSD disk vybrat?

    Je dobré prověřit, jestli je řadič v biosu nastavený na AHCI mód, jedině tak bude moci systém komunikovat s řadičem disku a používat třeba TRIM atd. Dále pak doporučuju prověřit zarovnání filesystému, tak aby odpovídalo fyzickému uspořádání na disku. U nezarovnaného disku se celkem drasticky snižuje výkon. Naštěstí s tím už dnešní klonovací nástroje počítaji a provedou to automaticky. No a poslední věc je provést optimalizaci systému - třeba zakázat automatickou defragmentaci disku atd. Toto většinou zvládne utitlita od výrobce disku, pokud ne, je potřeba ručně ve službách/registrech.
  8. Tak je to 5+ let starý článek, byl mi povědomý. Osobní, resp. firemní, zkušenost s dopravkama za 15 let je taková, že mi ztratili jeden notebook před Vánocama (na firmu - blbec, co to šlohl, zfalšoval převzetí asi kolem půlnoci), jinak nic. Žádný vykradený balík ani něco zničeného. Co sleduju, tak se u PPL i DPD řidiči mění co dva roky, ale u GLS jezdí týpek, co je tam asi 6tým rokem. A jeden týpek, co jezdil roky pro DPD teď jezdí asi čtyři roky pro UPS.
  9. MrChodny

    Dotaz na adminy

    Jo, je to ok. Kdo má v profilu správně nastavené pásmo a zapnutou DST korekci, může být v klidu.
  10. MrChodny

    Dotaz na adminy

    Radek Hurvajz: v tom to není, problém je, když nejsi přihlášený.
  11. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Oficiální Scandinavia DLC vychází 7.5.2015. Detaily na blogu SCS
  12. Z pohledu prodejce je to funční zboží a to, že ti nefunguje doma, je tvůj problém. Při koupi v obchodě jsi měl trvat na vyzkoušení na TV, co máš doma. Pokud bys to kupoval přes net, máš 14 dní vyzkoušení a případné vrácení.
    • 15
  13. MrChodny

    NTB Lenovo nenabíhá

    Jesli má ten notes grafiku od Nvidie, tak je to víceméně známý problém s popraskanyma kuličkama. Inspirace zde: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php/70083-Nejde-obraz-Lenovo-G555
    • 9
  14. MrChodny

    alternativa za RAMku

    Nechal bych to tak, kupovat na tak starý stroj ramku a licenci se nemůže vyplatit. Poohlédl bych se po nějakém repasu, kdy za cenu licence je celý stroj i s roční zárukou.
    • 25
  15. Také potvrzuji přijetí, díky.
  16. MrChodny

    Win 8.1

    No proti Win 3.1 bylo OS/2 zlaté.
    • 55
  17. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Stahnes Steam, nainstalujes, prihlasis se a v Knihovne budes mit ETS. Pak ho jenom nainstalujes.
  18. Tady máš pěkné video jak na to. Případně napiš autorovi toho videa. https://www.youtube.com/watch?v=0y6rhF_ITHY
  19. MrChodny

    Dotaz na adminy

    Prostě když jsi v nějakém tématu, primárně se prohledává to téma. Když budeš hledat z hlavní strany, najde ti to 4 strany výsledků.
  20. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Já si stejně myslím, že to máš dojebané kvůli té cracklé verzi. Asi ti tam zbyl nějaký bordel nebo ses snažil ten warez přeplácnout verzí z CD. Já bych warez odinstaloval, zazálohoval profil, přesunul ho bokem, na Steamu bych to taky odinstaloval a z regisrů bych smazal všechny zmínky o ETS2. Pak bych pustil Steam a z Knihovny to znovu nainstaloval. Mulťák pak dohrál podle návodů.
  21. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    To je oficialni DLC, tusim do vcerejska bylo na Steamu za euro...
  22. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Vzdávám to. Poslední věc, co bych zkusil, je hru smazat a znovu ju nainstalovat načisto přes Steam, tj. neinstalovat z CD ale stáhnout ji. Případně zkus podporu přímo na stránkách toho multiplayeru: http://forum.ets2mp.com/
  23. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Ok, skus jeste proverit integritu souboru, pravim klikni v klihovne a dej Vlastnosti, na zálozce Místni obsah je moznost provest overeni souboru. Taky se mrkni na BETAs, co tam mas za verzi. Ja tam mam NONE, ale multak nejezdim. Pokud ani to nepomuze, skus do adresare, kde mas ETS nainstalovany, ten soubor nahrat. Já mám hru a ten soubor na e:\SteamLibrary\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\ Nahrál jsem ho na ulozto: http://uloz.to/x2AXcXjJ/steam-api-dll
  24. Mrkni na aukro, tam byvaji jete hry za par stokorun.
  25. MrChodny

    Euro Truck Simulátor 2

    Na steamu v te knihovně mas u ETS Hrát nebo Instalovat?
×
×
  • Vytvořit...