Verzi 2005 najdeš třeba tady: http://www.ulozto.cz/xARM673/t-chl7deuc-2005-0-exe?_fid=44r0
postup pak jak radí AnotherOne
Pokud si chceš počíst, tak můžeš ještě tady v češtině http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20036-SAMSUNG-LE40B650-nastaveni-zkusenosti - věnovali se tam úpravám firmwaru atd. Tam ti poradí nejlíp.
Budiž to pro tebe ponaučením pro příště, že do toho, co funguje, se nehrabe ;-)