Přejít na obsah

MrChodny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    445
  • Registrace

Vše od uživatele MrChodny

  1. Čoveče, je to trochu složitější, než se zdá. Synology forum je plné dotazů lidí na limit 16TB při expanzi RAIDu. Podobné problémy ale řeší i majitélé QNAPu a ostatních NAS, protože problém je v EXT4 a jeho 16GB limitu pro 32bit procesory. Každopádně podle všeho je řešením pole zbořit a znovu vytvořit.
    • 7
  2. Podle specifikace ten NAS umí obsluhovat 4x 6TB disky bez problémů (max kapacita 24TB podle druhu RAID). S REDy je kompatibilní. Poslední firmware tam je?
    • 7
  3. MrChodny

    Poděkování vedení

    Jo, díky všem
  4. MrChodny

    Vítejte!

    Díky
    • 63
  5. Podle pravopisu je to tento blog: http://marekhavlicek.blogspot.cz/2014/08/ukrajina-centrum-donetska-pul-den-se.html
  6. MrChodny

    Pomozte nám otestovat nové forum

    Jsem v pasti. Dole na stránce jsem si klikl na Změnit téma, vybral jsem IP.Board a hotovo - bílá stránka. Je jedno jakým prohlížečem se přihlásím. Mazání koláčů nepomůže, je to uloženo v db.
  7. Outlook je fajn, pokud máš účet na Exchange nebo outlook.com. Pak ti to dovolí synchronizovat poštu+kontakty+kalendář+úkoly třeba s mobilem. Pokud toto nepoužíváš, je Thunderbird asi lepší řešení. Outlook je pak zbytečný moloch.
    • 6
  8. MrChodny

    prase tuning by straki

    Na to je nějaký nový paragraf v NOZ?
  9. MrChodny

    ako ziskat mapy rt3

    sorry za OT: Jaryn87: a proc to auto teda nevratis? Nejaka nova forma sadomaso?
  10. MrChodny

    Navigace: Waze vs Sygic

    Abych to uzavřel, koupil jsem nakonec Sygic + dopravní info a radary. Dopravní info mne u nás trochu zklamalo, protože v podstatě zobrazuje jenom kolony (nehodu jsem při cestách žádnou nepotkal). O uzavírkách taktně mlčí. Ale jinak jsem spokojen. Bez excesů jsem dojel z Moravy až na Šumavu. Teď je navíc na Sygic letní sleva -40% - http://www.sygic.com/en/android:buy-now
    • 36
  11. MrChodny

    Nevidím WiFi síť

    Pokud tablet nepřesvědčíš, aby používal EU kanály, tak musíš přeladit wifinu.
    • 12
  12. MrChodny

    Nevidím WiFi síť

    Na jakém kanálu vysílá? Možná tablet umí jenom US 11 kanálu a oni vysílají na těch vyšších.
    • 12
  13. Teď, když už je doufám po všem, bych chtěl OKčka poprosit, jestli by ty paragrafy nemohl vypsat, ať se z toho můžeme poučit.
  14. MrChodny

    Navigace: Waze vs Sygic

    No od té doby, co chodím do práce, nemám zapotřebí soft kráct, zvlášť pokud jde o věci za pár euro.
    • 36
  15. MrChodny

    Navigace: Waze vs Sygic

    Sygic mi nabízí na 7dní plnou verzi, tak si to pořádně otestuju a uvidím.
    • 36
  16. MrChodny

    Navigace: Waze vs Sygic

    No pokrytim jsem hlavne myslel aktualnost a podrobnost map. Sygic mi pri koupi map nabizi za 9.99€ i dopravni info na rok.
    • 36
  17. Zdravím, hodlám teď přes prázdniny hodně cestovat po ČR a zajímá mne, jestli si mám koupit Sygic nebo si vystačím s Waze? Jak to má Waze s pokrytím? Waze i Sygïc budu mít v rámci možností online.
    • 36
  18. Jonal - naprostá spokojenost a perfektní domluva, co se týče servisu!
    • 14
  19. MrChodny

    Doporučení softu pro 3D kreslení

    Modo - http://www.thefoundry.co.uk/products/modo/ Blender - http://www.blender.org/ LightWave - https://www.lightwave3d.com/ 3ds MAX - http://www.autodesk.com/products/autodesk-3ds-max/overview Maya - http://www.autodesk.com/products/autodesk-maya/overview Seřazeno podle toho, co by ti mohlo vyhovovat. Blender má velkou výhodu, že je free a opensource. Ke všemu existuje mrak tutoriálu jak ve formě textu/obrázku tak i jako videa na youtube.
    • 8
  20. Šlo nejspíš o toto:
  21. MrChodny

    Co je to za DDR paměť?

    Podle frekvence se to přesně určit nedá - i DDR2 existují ve variantě 400 a 533 MHz. Nahoře DDR2, dole DDR1
    • 22
  22. MrChodny

    Co je to za DDR paměť?

    Vizuelně těžko - jediné, co ty paměti rozlišuje, je malinko posunutý zářez. Musíš se orientovat podle označení.
    • 22
  23. MrChodny

    televize a nový software

    Verzi 2005 najdeš třeba tady: http://www.ulozto.cz/xARM673/t-chl7deuc-2005-0-exe?_fid=44r0 postup pak jak radí AnotherOne Pokud si chceš počíst, tak můžeš ještě tady v češtině http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/20036-SAMSUNG-LE40B650-nastaveni-zkusenosti - věnovali se tam úpravám firmwaru atd. Tam ti poradí nejlíp. Budiž to pro tebe ponaučením pro příště, že do toho, co funguje, se nehrabe ;-)
    • 10
  24. Toto je zajímavě vylepšena sekera (ale drahá jako prase): http://www.vipukirves.fi/kauppa/catalog/product_info.php?products_id=28&language=en
    • 41
  25. Jestli se ti třepe obraz i menu (OSD) toho monitoru, tak je chyba v něm...
    • 26
×
×
  • Vytvořit...