-
Počet příspěvků
8 530 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Vvitty
-
Ravel: osobne shledavam docela velky rozdil mezi plnym hrazenim leku nemocnymi (od toho tu je pojisteni, ze...) a prispevky na nejake sporeni na dovolenou ;-) Nehlede na to, ze pokud vim, tak u poplatku je rocni limit, nad ktery se nehradi.
-
Peugeot09: co se skolneho tyka, pokud jsem si vsimnul, tak pekna radka dekanu a rektoru prohlasila, ze velkou cast prijmu ze skolneho venuji na prospechova stipendia, a to tak aby se tem opravdu dobrym studentum skolne minimalne vratilo zpet. Takze pokud nekdo nema na skolne a je dobry, jiste nebude mit problem prave se skolnym. A ze skol treba zmizi ti, kteri tam jsou jen proto ze za ne stat plati zdravotni, socialni a pri tom chodi jen po brigadach misto do skoly. Nevim, jak moc se to od nasich casu zmenilo, ale tenkrat bylo dost lukrativni byt student, bydlet na kolejich a chodit vecer pit a pres den makat do makra. Dalo se to vydrzet i nekolik let, nez clovek obesel vsechny dostupne skoly... Dalsi vyhodu vidim v tom, ze treba konecne stoupne dnes mizivy zajem o technicke obory. Sice jsou ted hrozne v mode humanitni vedy jako psychologie, filozofie a dalsi, bohuzel vsak absolventi plni pracovni urady a zjistuji, ze timhle se neuzivi (a ani nas, az budeme jednou treba v duchodu).
-
nezbyva, nez rici KONECNE nekdo dostal odvahu na tento krok. \"Stavebni sporeni\" je v puvodni koncepci tezky nesmysl, protoze neni omezene ucelovosti. Osobne bych statni podporu nepriznal kazdemu, kdo STAVEBNI sporeni nevyuzije na bydleni - tj. byt, dum, pozemek, rekonstrukci, vnitrni vybaveni a s tim spojene veci. Nevidim jediny realny duvod, proc by se z dani mely financovat dovolene a jine pozitky, to si snad kazdy muze koupit za svoje. Kdyz si dobre prectete smlouvu, zjistite, ze nikde ve smlouve neni uvedeno ze budete dostavat 4500, resp. 3000 nebo jinou castku - vzdy je tam odkaz na zakon, a vysi priznane podpory pro dany rok. Ta byla prave snizena... Uvidime, jestli budou nasledovat i dalsi kroky pro omezeni rozhazovani penez, ale tohle je jeden z tech co se projevi nejrychleji. PS: Taky mam stavebko. Jediny duvod byl, ze je to dlouhodobe nejvyhodnejsi varianta sporeni, pokud se jedna o penize u kterych necekam ze je budu brzy potrebovat. A porad jeste to nejvyhodnejsi variantou zustalo - alternativa je nejake sporici konto, kde budou tak 2% (mozna uz mene) - na stavebku k tomu porad bude 1500 bonus. Ty penize zamrzi, ale nekde se proste zacit setrit musi.
-
HLASOVÁNÍ o místě konání podzimního srazu P-C 2010 - UKONČENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 31. sraz - Lednicko-valticko
Marcel: protoze kdyz se nebude uzaverka pravidelne pripominat, tak spousta lidi najednou zjisti ze uz je po ni -
HLASOVÁNÍ o místě konání podzimního srazu P-C 2010 - UKONČENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 31. sraz - Lednicko-valticko
predpokladam, ze na srazu bude o neco vetsi ucast nez kolik hlasu zatim prislo... -
Ricky: pocitam, ze bude taky dost rozdil mezi RK na \"malem meste\", kde se uzivi ve vysledku dve, mozna tri, a pokud jedna bude delat podrazy tak skonci protoze se to rychle rozkrikne - a mezi realitkou pusobici v Praze, Brne nebo jinych velkych mestech, kde se to tak nejak ztrati. Kovma: nerikam, ze je kazda stejna ;-) jen by me zajimal kontakt na nejakou opravdu slusnou, ktera pusobi v Praze. A ten zajem myslim opravdu ;-)
-
Ricky001: pokud RK opravdu poskytne to, co slibuje (tj. minimalne pravni servis, ktery opravdu chrani i zajmy jejich klientu - kupujiciho a prodavajiciho, a ne pouze zajmy RK), tak si svoji provizi jiste zaslouzi. Ovsem dej mi vedet, az na nejakou takovou narazis... zatim jsem narazil jen na RK, ktere bohuzel o pravnich strankach prodeje nemaji ani paru, smlouvy jim zrejme pripravoval doma pravnik s titulem od pane Kindla nebo je stahnuli kdesi z internetu, jsou schopni ve smlouve pozadovat platbu v hotovosti pro castky od 0.5M nahoru (coz je nezakonne), atd... a to jsme pri jednani s jednou z nich meli to stesti, ze byli aspon rozumni a akceptovali smlouvy pripravene nasi pravnickou. Ale verim tomu, ze i zde se najdou solidni RK - jen by to chtelo ty nesolidni vykopat. A bohuzel, prave proto ze byt se prodava jednou za cas, tak temto RK vlastne nezalezi na tom jestli klient bude spokojen - stejne se dvacet let nevrati.
-
Fusion: jsou i lepsi pripady, treba kdyz \"takyrealitka\" okopiruje inzerat prodavajiciho, cenu podhodi o 50-100 tisic a nacpe to vsude na vyhledavace... pak to moc srandovni neni, protoze samozrejme kupujici prijdou uz s tim ze nemovitost videli jinde levneji a ze tedy ocekavaji slevu o tech 50-100 tisic + nejakou tu slevu jakoze nebudeme platit provizi realitce... Kujon: ano, vetsina realitek dela pouze toto... a to i kdyz inzeruje \"plny pravni servis\", tak produkuje smlouvy, ktere maji hodnotu tak 2.-/kg sberu... :-( ale je i par slusnych :-)
-
Lubk0: pri pohybu na silnici ale nesmis ohrozit ostatni ucastniky provozu, a to napr. bezduvodne zaslapnuti brzd docela uspesne splni ;-)
-
jednou z vyhod navigace je ze vidim dopredu jak zhruba vypada silnice predemnou, jestli tam treba neni ostra zatacka, nebo naopak jestli neni na case dojet k tomu kamionu predemnou bliz, protoze je mozne ze pujde predjet... ale je treba samozrejme pouzivat s rozumem a nespolehat pouze na to, co navigace ukazuje a k tomu je super moznost najit v okoli restauraci, benzinku, ci jiny zajimavy bod....
-
HLASOVÁNÍ o místě konání podzimního srazu P-C 2010 - UKONČENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 31. sraz - Lednicko-valticko
aka: ted babo rad... -
HLASOVÁNÍ o místě konání podzimního srazu P-C 2010 - UKONČENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci 31. sraz - Lednicko-valticko
opravena kinoteka na vinoteku :P -
susta: ??? mozna by stalo za to trosku rozvest myslenku ?? pokud vim, tak nikde neni receno, ze bazen v kempu je podminkou poradani srazu, klidne to muze byt bez bazenu a kdo chce, muze se jet koupat v okoli... co ale za blbost povazuji je poradat sraz v kempu, kde neni moznost posedet v pripade neprizniveho pocasi, pocet ucastniku na jedno WC dosahuje 50 lidi a po odjezdu v pripade deste travnik pripomina tankodrom... a protoze se nikdo doposud neprihlasil k organizaci, je porad moznost otevrena pro pripadne nadsence, ochotne investovat svuj cas pro radost z toho ze udelaji neco pro ostatni
-
top stavem jsem mel na mysli zejmena stav technicky - shaneni dilu z vraku zrovna na GTI je docela problem a nove jsou ponekud drazsi, pokud jsou. a hlavne, GTI se netuni kouzlo toho auta je prave v tom, ze pro 99% lidi vypada jako naprosto bezne auto, kterych je v provozu mraky, dokud ridic nema chut predvest co se skryva uvnitr...
-
? holt je potreba plnit kvotu novych clanku na novinkach, tak se obcas sepisou veci, ktere jsou ocividne, a udela se kolem toho trosku omacky...
-
coze, ony v predprodeji vydrzely cele dve hodiny?
-
jestli se musis ptat, jakou ma GTI spotrebu, pak to neni vuz pro Tebe dlouhodobou spotrebu tu ma nekolik majitelu v podpisu (minimalne 3), co vic bys rad ? Staci se koukat... Papirove to ma 13.6 / 7.1 / 9.4, zrovna jsem uklizel technicak po STK... a da se s tim jet dalnice za 14l, ale taky za 8 (overeno napr. na nocni trase Rozvadov - Berlin, prumerna rychlost 170, zadne velke rozjezdy...) Pokud chces auto na kazdodeni jezdeni do prace, mrkni radeji po nejake slusne 1.6 nebo HDi, nebude za takovou ranu jako GTI (kdyz uz tedy 306), budes ji mit za podobny prachy jako doje**nou S-16, predpokladam ze tech par kousku v top stavu zrovna nehledas
-
KONKURZ na pořádání letního a podzimního srazu Peugeot Clubu 2010 UZAVŘENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci Již uskutečněné srazy
Vypusteni letniho srazu uz na pretres prislo po relativnim nezajmu o poradani srazu jarniho, resp. slouceni letniho a podzimniho do jednoho terminu - zda to bude prazdninovy, nebo az poprazdninovy melo byt na clenech a organizatorech. Takze se zda, ze tato otazka je alespon pro letosek vyresena :-) PS: Co se podzimniho srazu tyka, vypada to ze zajemcu o poradani kluboveho vikendoveho setkani se najde vic, tak treba bude i na vyber Vic ale naznacovat nesmim... -
Co znamena \"projekt\", resp. co vse bude jeho soucasti? Jestli stavebni upravy, topeni, elektro a vyrizeni stavebniho povoleni, tak to neni extremni cena... jestli jen projekt stavebnich uprav bez dalsich veci, tak je to docela dost...
-
Mam ucet u CS a s vysi poplatku jsem az doposud nemel problem - stacilo rozumne nastavit co ma byt v zakladnim \"balicku\" a generovat na uctu rozumny obrat penez. Obvykle mi rozdil kreditni urok - poplatky a jine vychazi do plusu kolem 20-50 Kc / mesic. Predem upozornuji, ze to neni tim, ze bych tam mel trvale nejake velke penize... Oproti mBance umi nekolik \"drobnosti\", jako treba moznost vlozit penize i jinde nez na jedine pobocce v Praze, a zahranicni platby. Uvidime, jak se to s novym sazebnikem zmeni...
-
Pro letosni rok neplanuji organizatori srazu v Sebetove organizaci srazu. Duvodu je vice, hlavnim duvodem jsou nevyhovujici prostredi v kombinaci s destivou predpovedi pocasi - sami vite, ze v takovem pocasi se neni kde schovat, ohrat ani posedet, nehlede na nepekny stav travniku po srazu. Konkurz na poradani letniho srazu bezi jiz tyden a pul a zatim se nikdo neprihlasil - vice informaci zde: http://www.peugeot-club.com/topic/54356-konkurz-na-poradani-letniho-a-podzimniho-srazu-peugeot-clubu-2010-uzavreno/#812982 [upravil dne 2.6.10 Vvitty]
-
KONKURZ na pořádání letního a podzimního srazu Peugeot Clubu 2010 UZAVŘENO
Vvitty odpověděl/a v tématu od Neon v sekci Již uskutečněné srazy
Informace c.1 - Sraz v Sebetove se letosni rok nekona. Duvodem jsou krome jineho nevyhovujici prostory v kombinaci s vyhledem na destive leto - po poslednich dvou letech jiste ucastnici vedi, jak malo je tam vhodneho mista na jakekoliv aktivity. Informace c.2 - Zadne kandidatky doposud na adresu vedeni nedorazily. Pokud zadna nedorazi do 6/6, bude termin uzaverky konkurzu prodlouzen do 13/6. V pripade, ze ani do te doby se neprihlasi poradatel srazu, bude letosni letni sraz Peugeot Clubu zrusen. -
Peugeot09: pro pokracovani v debate a planech jedne z nezvolenych stran doporucuji nejake jine, nejlepe neverejne forum. Ad penize nakradene na kampan - pokud mas dukaz, volej 158. Pokud nemas, tak mlc -- Relativne velky uspech strany, jejiz predseda dle informaci deniku Respekt neni opravnen jednat za stranu povazuji za stinnou stranku aktualniho vysledku, ale je to dle meho vice nez vyvazeno odchody nekterych mocnych - namatkou Paroubek, Langer, Bem...
-
o ekologii vubec nejde, jde o velke penize... repka je jen jednou casti, nakonec se stejne zjistilo ze je levnejsi dovazet surovinu z Mexika a stredni ameriky... k tomu slunecni elektrarny, dalsi vynosny byznys...