2majar: no rek bych to asi tak.... kdyz to neumis, tak to akorat zprasis.
ten clovek co delal to video evidentne moc dobre vedel, kde nahrat, jak moc, a kde potom ochladit.
stejne jako to vi Ondra (odkaz nahore), kde vytahnout, kde naklepnout atd...
ale pokud nerozumis tomu plechu, tak vysledek at uz nahrivani/chlazeni, nebo vytahovani/vyklepavani bude spis k horsimu...
[upravil dne 20.1.08 Vvitty]