-
Počet příspěvků
8 530 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Vvitty
-
Zimní klouzání 2009
Vvitty odpověděl/a v tématu od Medvěd v sekci 25. sraz - Zimní klouzání 2009, Velký Dřevíč
V diskuzi k tomuto srazu bylo uvadeno, ze motokary nejsou povinnou soucasti programu a je mozne se zucastnit srazu i bez vyuziti teto casti rekreacniho zarizeni, a tedy usetrit nejakou korunu. Tato moznost tedy nakonec neni, nebo jak to je? -
Vymena bytu se delala tak za socialismu... Uz pri prvnim pohledu na ceny je jasne, ze vymena paneloveho bytu za podobny cihlovy se asi s uspechem nesetka. Ale jestli vis, kdo vymeni cihlovy byt 70m2 za totez v panelu, rad nejaky panelakovy byt nabidnu.
-
na zvlhcovac nepotrebujes obvykle hypoteku.
-
2Blizzard: od Pohanskyho Psa radeji ne, jen ode me abys nechytnul kulicku mezi oci
-
2Marcel: nikdo Ti tady klacky pod nohy nehazi, nebo snad povazujes vyzvu k tomu, aby jsi takovy silvestr zorganizoval za hozeny klacek? to si asi pletes s rukavici
-
Pravidla pro konani letniho srazu jsou jednoznacne dana, a jsou vyvesena na zacatku tohoto vlakna. Debata nad tim, jak by mel srazovy manual vypadat, co vsechno by mel obsahovat a jak by mel byt provaden se vlece uz od dob minuleho vedeni. Prvnim vysledkem byl ten, na ktery odkazujes, ale proti nekolika bodum se ozvala vlna protestu, zejmena od lidi, kteri velke srazy poradali. Proto byl postupne upravovan az do podoby, podle ktere byl poradan konkurz na jarni sraz. Na zaklade pripominek clenu klubu mimo vedeni, zejmena lidi kteri nejake srazy poradali, byl pridan explicitne zmineny bod o omezeni regionu, kde se ma sraz konat. Pro poradani srazu podzimniho tedy zrejme bude vypusten region, ktery ziska poradatelstvi srazu letniho. Predpokladam, ze dalsi upravy mohou nasledovat podle toho, jak se nova verze technicky osvedci. Tohle je vyvoj, ktery povazuji za prirozeny - reagovat na pripominky a podnety, a upravit pripadne podminky pro poradani dalsich srazu (samozrejme pred jejich vyhlasenim, jako napr. ted). PS: V pripade, ze nebude zadna prihlaska mimo Stredni Cechy, je samozrejme mozne ze oslovime i pripadne zajemce z tohoto regionu. [upravil dne 11.1.09 Vvitty]
-
2Peta: manual, na ktery odkazujes uz davno neplati, protoze se neosvedcil z ruznych duvodu. Aktualni verze vychazi z manualu, podle ktereho se konal predchozi vyber. Omezeni regionu je vec, kterou jsme zavedli po dlouhych debatach, argumentu je nekolik, hlavnim je motivace poradat srazy v ruznych regionech. Ve strednich cechach bude jeden sraz poradany na jare, proto jsme tento region pro leto vypustili. Dalsim duvodem je urcita vyhoda, kterou by srazy ve strednich cechach mely oproti ostatnim regionum - jsou uprostred republiky, takze uz tim ziskavaji vyraznou vyhodu oproti srazu v odlehlejsich koncinach. Je to bod, ktery byl do srazoveho manualu zarazen jako vysledek debaty o vyhodach a problemech minule verze srazoveho manualu. Nejedna se tedy o zcela novy manual, pouze o jeho upravenou verzi, kterou povazujeme za vhodnejsi. Adresy jsou ctyri. Puvodne tam ale byly uvedeny tri, rejpale [upravil dne 11.1.09 Vvitty]
-
Vážení členové Peugeot - clubu, vedeni tímto vyhlašuje konkurz na pořádání srazu v lete 2009 (cerven, ev. cervenec). Vsichni tak opet dostavate moznost ovlivnit, zda se nejaky ten sraz bude konat treba ve vasem okoli, a zaroven pripravit zajimavy vikend pro ostatni. Radni clenove pote vyberou nejlepsi nabidku. Vzhledem k tomu, ze jarni sraz se kona ve Strednich Cechach, nelze zasílat kandidátky pro konání srazu v tomto regionu. Do 15. unora lze zasilat prihlasky o poradani srazu, ktere budou obsahovat - datum konani a delku srazu (vikend, tridenni atp). - misto konani srazu (idealne vcetne odkazu na kemp, nebo alespon par fotek z mista - navrh programu, stravovani, atd - alespon ramcove informace - kontakt na organizacni team, at vime kdo za srazem stoji. Stejne jako u voleb, pravo poradat srazy maji pouze radni clenove, kteri jsou radnymi cleny nejmene jeden rok k datu uzaverky prihlasek. Toto lze nahradit podporou jinych radnych clenu, splnujicich delku clenstvi (viz volebni manual) Dosle prihlasky budou vedenim vyveseny 16.2 a az do 28.2. bude mozne hlasovat o miste srazu, a tedy i o poradatelich. Hlasovat mohou radni clenove stejne, jako ve volbach. Povinnosti pořadatele: - dodrzet navrhovany program, misto a dalsi slibene veci. - vcas a pravdive informovat o pripadnych zmenach - zajistit transparentnost ucetnictvi, vsechny platby tedy musi jit pres klubovy ucet a budou proplaceny na zaklade predlozenych dokladu Prava vedeni klubu - odvolat poradatele (a s tim i pripadne zmenit misto konani srazu) v pripade, ze neinformuje pravdive o priprave srazu, soustavne nereaguje na dotazy ucastniku atd. - proplacet pouze faktury a ucty, ktere maji opravnenou souvislost s poradanim srazu. pripadne vybery zaloh je nutno domluvit s vedenim predem. - dohlizet na prubeh organizace srazu (napr. overit si v jakem stavu je domluva s kempem, atp. - nechceme Vam kecat do organizace a naplne srazu, nicmene musime zajistit aby alespon zakladni veci byly v poradku a vcas domluveny) Kandidatky posilejte na tyto adresy (na vsechny v jedne kopii, je to pro kontrolu ztracenych mailu!). netopyrka@peugeot-club.com pe.tr@peugeot-club.com jirkap@peugeot-club.com vvitty@peugeot-club.com [upravil dne 11.1.09 Vvitty] [upravil dne 11/1/2009 Trundik] [upravil dne 11/1/09 Netopýrka]
-
Pozdravujte Papeze
-
2Marcel: mozna by sis mel nejdriv zkusit na takovy termin zajistit ubytko, skoro bych rekl ze uz je pomalu pozde... Ale jinak, zcela uprime, na Silvestra mam obvykle uplne jine cinnosti, nez srazy
-
45. minisrazík of Prag und SČ i zbytku narodu tiež
Vvitty odpověděl/a v tématu od Pe.Tr v sekci Pravidelné minisrazy Praha
prece to nebudou radne oznacovat, kdyz se cesta meni kazdych 14 dni 2aka: tak ja Te teda priste na ty policajty v jednosmerce pustim, no :bacha [upravil dne 9.1.09 Vvitty] -
45. minisrazík of Prag und SČ i zbytku narodu tiež
Vvitty odpověděl/a v tématu od Pe.Tr v sekci Pravidelné minisrazy Praha
neco jako \"pujdu nakupovat, jen musim pockat az zavrou\" ? -
ale jo, proc ne... kdo chce setrit, at ji klidne vyhodi a v pripade problemu mu treba pojistovna zavola odtahovku, jak je v reklame osobne ji vozit budu dal, protoze obvykle zavady co jsem kdy s koly mel by mi zadny sprej nevyresil. jen po meste temer nejezdim a vsechno jsou dlouhe streky, rezerva je stejne pod kufrem... tak at si tam je
-
2Miras: stahni si betu Windows 7, kdyz si chces hrat s necim novym a priucit se
-
Co hrozí vašemu autu v -20°C a jak tomu předejít
Vvitty odpověděl/a v tématu od vendelinek v sekci Pokec
V takovyhle mrazech memu autu hrozi ze nikam nepojede, protoze ridic si bude doma davat horky caj a rum! A hlavne nebude cumet na novu Zminili tam aspon takove veci, jako treba pad ze zledovatele silnice (i na zimnich gumach, tsss, mozna by meli naridit ledove gumy), rychly presun nekolika metrickych centu snehu ze strechy domu na strechu auta, nebo treba umrznuti posadky v noci na zasnezene silnici? -
2Welis: to je zasadni problem chapani jednotek velikosti v pocitacich od nepameti totiz KB znamenal 2^10 B, tj. 1024 B, MB 2^20 B, nebo tez 2^10 KB, atd... jednoduche, ucelne. pak prilsi marketingovi pracovnici a rekli si, hmmm, a proc neprodavat 40MB harddisk jako 41MB, kdyz oznacime 1 milion jako MB? A hle, jsme lepsi nez konkurence...aspon v papirech. Takze 4GB proste technicky spravne znamenaji 4x2^30 B. 2Miras: zustan u XP, Whisky nebrat. Problemy s ovladaci starsich zarizeni, problemy se starsimi aplikacemi, nutnost se ucit uplne jine zpusoby konfigurace systemu atd. - za ty prinosy to nestoji. Ve firme na vsech novych notebookach delame automaticky downgrade na WinXP. Ale najde se urcite dost lidi, co Ti budou tvrdit pravy opak, a je mozne, ze kdyz se Visty vyladi, pouziji se :ty spravne: aplikace atd, budou chodit slusne nebo lepe. Jenze, kdo nad tim ma travit ten cas, zejmena kvuli jednomu kompu?
-
no a proc se s nima nedomluvis, ze v pripade kdy misto 2-3 auty pojedou spolecne jednim, dostanou k cestaku premii treba 2-3 koruny nebo tak? treba si spocitaji, ze se jim takova vec pak vyplati vic, a ty usetris.... ?
-
V CR to neni problem, jednak jde vymenit, a kdyz ne, tak policista si to behem chvilky mure overit v registru.
-
Krach slavné sklárny. Až 4000 nezaměstnaných
Vvitty odpověděl/a v tématu od vendelinek v sekci Pokec
2AnotherOne: samozrejme, navic cesky Kristal ma toho olova extra hodne. Coz ovsem nemeni nic na tom, ze je to svinstvo a jen ve Svetle utratili za filtraci vyparu z tavenin a kominu castku v desitkach milionu korun. A to nebyla ani extremne velka sklarna, takovych mel Crystalex vice. -
2Medved: a proto si taky normalni clovek na takove dojizdeni koupi neco, co moc nestoji, moc nezere... a ma to aspon zakladni miru pohodli a bezpeci.
-
mimochodem, za jake obdobi ta faktura je? resp. kolik si uctoval v lete, kdy nafta stala 35.- litr? v dnesnich cenach se to mozna zda hodne, ale...
-
Krach slavné sklárny. Až 4000 nezaměstnaných
Vvitty odpověděl/a v tématu od vendelinek v sekci Pokec
no, jednou z velkych investic, kam tyto firmy musely utopit penize byly technologie pro zamezeni znecistovani zivotniho prostredi, a ze to nejsou male investice - vzdyt v ceskem skle je oproti jinym vysoky obsah olova a dalsich tezkych kovu. tezko se pak divit, ze nedokazi konkurovat Indii a Cine, kde se veci jako zivotni prostredi neresi a navic je tam levna pracovni sila... -
2Neon: sorry, ale jestli je to dodavatel, coz v tomto pripade nepochybne jako OSVC je, tak je to veci dohody dle patricne smlouvy a zakazky. A co se \"rozumne ceny\" tyka, je otazka, jestli treba cas straveny na ceste ma zapocitan v tech 10x8hodin, nebo ne... pro zamestnance je to jednoduche, tam je tabulkova hodnota, stanovena ministerstvem financi jako amortizace, a potom kombinovana spotreba (u nas v praci vzdy brali mesto + mimo mesto + kombinovana z TP a delili trema) * cena PHM. Cena PHM je prubezne zverejnovana MFCR, ev. lze dolozit napr. uctenkou z daneho dne.
-
samozrejme pro Pavlika, Medved na nej bude jen davat pozor aby neco neznicil :D
-
no jestli se ti chce davat za kus plastovyho kramu 30 liber, tak ti to klidne objednam http://shop.ebay.co.uk/items/_W0QQ_dmptZUKQ5fToysGamesQ5fDiecastVehiclesQ5fDiecastVehiclesQ5fJN?_nkw=matchbox+superfast+track&_sacat=0&_fromfsb=&_trksid=m270.l1313&_odkw=matchbox+superfast&_osacat=0 ale netusim, co bude stat postovny a udelat z toho neco pouzitelnyho bude za peknej balik...