Stibto: rok zpatky (prakticky presne) jsem pojistovaka z Kooperativy, ktery vyrizoval nedobrzdeni jednoho mladika, presvedcil na cenovku 119.832 Kc za GTI-6, rv 99, dobry stav. Ovsem v zasade jen diky tomu, ze se jedna o TOP model, ktery uz v dobe prodeje stal vyrazne vic nez bezne verze, jinak by to tabulkove vychazelo k 50-70 tisicum.
Takze dneska... za beznou 306 radove 50.000, neco odectes na spoluucast, pojistka vyjde na 6-7 tisic... no, nevim jestli se to vyplati ! Kazda nehoda se take bude resit jako totalka, takze bud auto predas pojistovne (resp. smluvnimu bazaru), nebo si castku za vrak odecte z plneni (v mem pripade to bylo cca 20.000). Pokud navic nehodu zpusobis ty (treba tim, ze potkas betonovy sloup nebo jiny vhodny predmet, kde je skoda zanedbatelna a spravi to basa chlastu majiteli), budes se stejne rozmyslet jestli to vubec hlasit - okamzite ti osoli i povinne ruceni.
Co se tyka limitu, neni to tak davno co probehnul novinama pripad cloveka, ktery srazil jednoho cloveka a zpusobil mu castecnou invaliditu. Krome vyloh rocniho leceni a dalsich rehabilitaci mu soud priznal tez dozivotni mesicni rentu ~50.000 + 10.000 prispevku na pecovatelske sluzby. Pojistovna to odhadla na zhruba 82 milionu.
Takze, opravdu neni treba srazit autobus do propasti !