Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. nic o masinkach
  2. Vvitty

    Stavba domu bez firmy

    nezapomen, ze na nektere veci potom potrebujes oficialni papir - napr. revizi elektro, tlakovku na topeni, plyn...
    • 62
  3. Vvitty

    Historie mobilní komunikace :-)

    skoda, ja to pred dvema lety vyhazel... ale na druhou stranu, tohle jsou porad veci co se daji koupit po par korunach na bazarech po netu a to jsem mel i takovou raritku, jako N5130 (snad spravne), coz byla 5110 s vysilacem osazenym 1800 MHz modulem misto 900 MHz, to se tu moc nevyskytovalo.
  4. ja jsem pro prvni moznost
    • 47
  5. Vvitty

    Stavba domu bez firmy

    Dave405: to nic, ja jen narazim na to, ze kdyz uz bych neco takoveho stavel, premyslel bych napr. o tom jestli je dobre mit 5+1 malych mistnosti s dvema koupelkami atd., nebo na +- stejne plose 4 + 1 a jednu z koupelen treba spojit s WC a minimalizovat. BTW, milion byl za co ? Hrubou stavbu nebo komplet az po klic od vchodu ? :-)
    • 62
  6. Vvitty

    Stavba domu bez firmy

    tohle si nekdo stavi dobrovolne ? vzdyt to nejsou mistnosti, ale kralici utulky... aneb jak zkombinovat nevyhody bytu a domku.
    • 62
  7. Vvitty

    Stavba domu bez firmy

    Na kolik dum vyjde zalezi hodne od velikosti domu, pouzitych materialu a tez zdatnosti dotycneho. Na druhou stranu se stavba muze vyrazne protahnout, pokud se pri stavbe ma venovat jeste zamestnani.
    • 62
  8. Vvitty

    Poděkování

    take se pripojuji k podekovani, orientak byl moc pekny - krasne vyhledy, super pocasi, neotrele souteze (i kdyz nektere hadanky daly zabrat), proste vyborna zabava !
    • 38
  9. Vvitty

    druzstevnici

    a kde je to bahno ? nejak ho nevidim... neni to tak davno, co bylo bahno az na sklech
    • 16
  10. Vvitty

    nezaplacení povinného ručení

    Marceli, - skakani pod auto se da videt napr. v USA, kde si takto obcas bezdomovci prilepsuji na chlast. Jak dlouho bude trvat, nez se to objevi tady je jen otazka casu... - ochrnuti se simuluje dost blbe. Narozdil od ruznych psychickych nasledku.. nehlede na to, ze v tomto pripade samozrejme prichazeji na radu lekari a soudy, ne ze nekdo rekne ja nemuzu chodit. Sice ani tak to nemusi byt 100%, ale simuluje se to vyrazne hur nez zmackane plechy. A hlavne, kdyz to bude simulovat prodavacka ve stanku na rohu, je dost pravdepodobne ze i ta castka bude vyrazne odlisna. - 70 nebo 100M uz moc roli nehraje, spis jsem chtel upozornit na ty co si mysli ze 35M limit je neco, co bez zruseni autobusu plneho lidi nebo prevracenim kamionu s nakladem luxusnich BMW nelze prekonat. - dluhy se prictou k dedictvi, to je bezne u vsech dluhu. Samozrejme dedicove se mohou celeho dedictvi vzdat. MirasCC: vidis, to uz je tak davno co to psali ?
    • 53
  11. Vvitty

    nezaplacení povinného ručení

    Stibto: rok zpatky (prakticky presne) jsem pojistovaka z Kooperativy, ktery vyrizoval nedobrzdeni jednoho mladika, presvedcil na cenovku 119.832 Kc za GTI-6, rv 99, dobry stav. Ovsem v zasade jen diky tomu, ze se jedna o TOP model, ktery uz v dobe prodeje stal vyrazne vic nez bezne verze, jinak by to tabulkove vychazelo k 50-70 tisicum. Takze dneska... za beznou 306 radove 50.000, neco odectes na spoluucast, pojistka vyjde na 6-7 tisic... no, nevim jestli se to vyplati ! Kazda nehoda se take bude resit jako totalka, takze bud auto predas pojistovne (resp. smluvnimu bazaru), nebo si castku za vrak odecte z plneni (v mem pripade to bylo cca 20.000). Pokud navic nehodu zpusobis ty (treba tim, ze potkas betonovy sloup nebo jiny vhodny predmet, kde je skoda zanedbatelna a spravi to basa chlastu majiteli), budes se stejne rozmyslet jestli to vubec hlasit - okamzite ti osoli i povinne ruceni. Co se tyka limitu, neni to tak davno co probehnul novinama pripad cloveka, ktery srazil jednoho cloveka a zpusobil mu castecnou invaliditu. Krome vyloh rocniho leceni a dalsich rehabilitaci mu soud priznal tez dozivotni mesicni rentu ~50.000 + 10.000 prispevku na pecovatelske sluzby. Pojistovna to odhadla na zhruba 82 milionu. Takze, opravdu neni treba srazit autobus do propasti !
    • 53
  12. Vvitty

    nezaplacení povinného ručení

    Na to, abys presvihnul zakladni limity povinneho ruceni ani neni potreba vytlacovat autobus, na to staci sejmout nekoho lepe placeneho a zpusobit mu dozivotni nasledky (tedy, ne dozivotni ukoncene rovnou...).
    • 53
  13. Vvitty

    Přednost na přechodu už neplatí??

    http://domaci.ihned.cz/c1-46426060-nez-zacnete-nadavat-na-cyklisty-v-protismeru-naucte-se-nove-znacky asi by to chtelo si ten navrh docist a predejit neprijemnym prekvapenim.
    • 81
  14. Vvitty

    Personalista

    Copak? Asi jsem dneska zabrzdeny
    • 41
  15. Vvitty

    Personalista

    oddie: ok peugeot09: a co ti rikaji spinane zdroje?
    • 41
  16. Vvitty

    Personalista

    V IT mozna, v elektro ani nahodou. I pres pitomou krizi... cloveka, ktery rozumi analogovym vecem, neboji se pajky a vi jak funguje triak hledame uz docela dlouho... a kdyby se chtel naucit i jednoduche programovani, bylo by to super. ale to ne, chodi samy programatori ktery netusi, ze se tranzistory jeste pouzivaji a na pajku se divaji s krajnim odporem...
    • 41
  17. Ceske zastoupeni Peugeot CR na nas bylo opet hodne a tak bude v sobotu k dispozici predvadeci 5008 Zajemci o projeti ci svezeni necht se hlasi u mne.
  18. ja tam budu
    • 35
  19. Vvitty

    já chci taky \"hlas\"

    hlasovani o RCZ je asi jedine, ktere ma s timto klubem primou souvislost a nemam problem jej tu ponechat. Na ostatni by se dala uplatnit pravidla fora, napriklad bod 7. Duvod, proc to zatim nebylo uplatneno je ze moderatori si dali cas na zjisteni, zda to utichne samo, nebo zda bude vyskyt narustat. Pokud to opet utichne a vyskytne se tu obcas (ano, je to neprilis konkretni termin - uplatnime cit ) a nejlepe souvisejici s auty, mazat se nebudou. Pokud vsak budou prispevky tohoto typu vznikat prilis casto (jako treba nyni), zacnou se mazat. To jen abyste si nemysleli, ze situaci nesledujeme Treba si to tady autori techto zebracich prispevku prectou A v neposledni rade neni problem, aby se na strance kde bezi anketa logovalo odkud hlasujici prichazeji - aby to nebylo treba duvodem pro vyrazeni dotycnych.
    • 22
  20. Vvitty

    Bydlení v Praze

    Oddie: ano. pulka je prodana, druha pujde do nabidky na podzim. nemit tak pohuble prasatko, tak si to necham, lokalita uzasna Adjamek: pred dvema lety se cokoliv zajimaveho prodalo jeste ten den, co to bylo zverejneno na webu. pokud se to na web vubec dostalo. dneska se doma dost zmenila.
    • 42
  21. Vvitty

    Bydlení v Praze

    asi budu muset zdrazit oproti puvodnimu odhadu, az budu na podzim prodavat byt v Dejvicich ... [upravil dne 1.9.10 Vvitty]
    • 42
  22. BV406 bile tecky na CRT ??? cernym bych veril, ale bile... to bude problem nekde jinde
  23. Fusion: kontrola z FU klidne prijit muze, na to maji nakonec i pravo... ale to se preci da jednoduse resit vhodne uzavrenou smlouvou nakup a prodej, aby dotycny nebyl v zisku.
  24. Mohu jen doporucit, kdyz jsem tam byl pred prazdninami, tak me napadlo jej doporucit jako moznou alternativu k relativne predrazene radnici - zda se, ze to ani nebylo potreba :-) Vari dobre, a vyhodou (aspon pro vetsinu zdejsich) je, ze jde o nekuracky (!) podnik, pokud se neco nezmenilo.
  25. Vvitty

    foto na fore

    MilanF1: problem to je - zaloha cele tabulky priloh trva > 6 h, a tak dlouhe obdobi bez zmeny obsahu zde neni ani v noci. Oproti tomu zaloha celeho fora trva < 2 h. Po dobu zalohy je server vyznamne zatezovan a tak se to samozrejme dela v noci.
×
×
  • Vytvořit...