... a ty TV se posilaly kamsi na zapad...
Jsou vyrobky, ktere TESLA mela na velmi dobre urovni a i dnes muze smele konkurovat, to jen na okraj...
nerikam, ze z IKEA nic nemam mam z ni vybavenou garaz, protoze jsem se dostal k vyprodeji zbytku sestav za ceny, za jake nekoupim ani nehoblovana prkna nebo samotne kovani. Akorat uz meli jen bocnice, police a jeden typ supliku
Znam i lidi, kteri jsou spokojeny, na kuchyn dostali deset let zaruku a po peti letech reklamovali nejake vady a dostali novou, protoze dany model uz nebyl vyrabeny.
Jen mam proste radeji drevo, a da se poridit za srovnatelne ceny.
Duvod, proc nekteri z mych znamych koupili nabytek z IKEA je jednoduchy - kvalita je prijatelna a neriskujes, ze nektery z kutilu domacich, nazyvajicich se truhlar ti zprasi material a jeste si rekne o penize. Proste nechteji mit takove starosti, tak radeji nechaji privezt XX krabic, smontovat se to pri trose sikovnosti da za vikend do celeho bytu.