Kua nechte toho už ste s Vvittym na zabití... nikdy neopomene nadhodit, že má letní zimní , Jarní a podzimní kola.
ze se to tady ale rozmaha, co?
ale musim priznat, ze lonsky rok jsem letni nevytahnul... na ty rozbite silnice to fakt neslo. doufam, ze letos to bude lepsi, vzhledem k mirne zime by to mohlo projit... a jestli to takhle s pocasim bude vypadat dal, tak vynecham i jarni, nechce se mi pro ne jet na vysocinu