Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. Vvitty

    Pro znale tematu \"Ja a tapec\"

    me ne, ja to rano pro jistotu kontroloval vypada docela pekne ale budeme si muset najit neco jineho, povez, co Te jeste na aute vytaci? :aut
  2. no muzes zustat v pribyslavi a strasit v nasi zricenine, jestli chces myslim, ze tak na dveste let to bude ok... a pak uz to treba rodice prejde??
  3. Vvitty

    co vam vadi nejvic-gramaticky

    jiste ze, vzdyt to pres pismenka neni videt
  4. Vvitty

    17\" kola na 306tku ?

    proc ne 17? asi ma taky dobreho zubare, jako ja podivam se Ti, az budu pobliz me letni sady pneu... nepamatuji si to
  5. tak abi jsme na to nezapomely puvodni thema teto debaty, bilo o poctu radnych clenu pezot klubu tak, coz se tak vratit zpet abi tu zvas nekteri znas neusli nudou? [upravil dne 25.2.07 Vvitty]
  6. heh??? co je silnice kde nejezdi auta?:myslim:o:o:o:o Jižní spojka kolem osmý? :aut to si pletes s parkovistem
  7. Vvitty

    blbci za volantem

    pres cerne bryle to neni videt
  8. Vvitty

    KOlik vytahnete na 4ku

    mas recht ale je to hroznej pocit, kdyz si pak vemu auto z pujcovny a po trojce obcas malem radim zpatecku
  9. Vvitty

    KOlik vytahnete na 4ku

    a co teprve kolik to tahne na jednicku to aby si clovek daval pozor aby neprekrocil mestske limity hned za krizovatkou
  10. Vvitty

    KOlik vytahnete na 4ku

    no nekteri uz asi znicili posledni prevodovy stupen pri pokusech o maximalku sestku davam kolem osmdesatky, kdyz nikam nespecham...
  11. 2Neon: nech prosim nastartovano, ja to najdu po zvuku
  12. 279
  13. Vvitty

    baterie 306

    hezky ses nam tu rozepsal jen v tom poslednim bych nesouhlasil, a koupil bych radeji kvalitni (neznamena ze nutne nejdrazsi), nez prvni co potkam. sice je obe v pripade problemu muzes vyreklamovat, ale to ti nevyresi problem dopravy hmoty... ono mrtva baterka v aute v sedm rano na parkovisti u domu se dost blbe dopravuje na reklamaci na druhy konec mesta, kde jeste je nutne pockat nez nekdo tu reklamaci vyresi treba tyden, dva...
  14. a tak jednu sobotu do mesice muzete v techto mistech potkat bandu magoru v maskacich a helmach, jak po sobe strileji paintballovymi kulickami tak je prosim neruste
    • 8
  15. Vvitty

    prezuvate gumy za letne?

    Kua nechte toho už ste s Vvittym na zabití... nikdy neopomene nadhodit, že má letní zimní , Jarní a podzimní kola. ze se to tady ale rozmaha, co? ale musim priznat, ze lonsky rok jsem letni nevytahnul... na ty rozbite silnice to fakt neslo. doufam, ze letos to bude lepsi, vzhledem k mirne zime by to mohlo projit... a jestli to takhle s pocasim bude vypadat dal, tak vynecham i jarni, nechce se mi pro ne jet na vysocinu
  16. Vvitty

    SPZ na zimním odpočinku

    2BOSSCZ: copak, nemohl jsi vydrzet ze AKCZ uz jezdi? to vis, clovek ho jednou necha ridit a .... jinak myslim, ze ted je nejlepsi cas aby konecne napadl ten pulmetr snehu, ne?
  17. neboj Vendulko, oni si lidi zvyknou a pak zmenime i ten nick na foru uplne vypada to, ze dorazim autem
  18. To ale Tebe take
  19. Vvitty

    Člen 5000 {ROZHODNUTO}

    tipuju <50%. to je jako na vsech forech, spousta lidi se zaregistruje protoze to nic nestoji, a po par tydnech ztrati zajem. pripadne chce jen neco zjistit a pak uz nevyviji aktivitu... jen by to melo byt co nejvice automaticke na strane serveru, mel by vygenerovat maily s odkazem s unikatnim IDentifikatorem... myslim, ze by tu nejaka takova vec mela probehnout aspon jednou do roka, vzdyt takhle muze kazdy z pripadnych inzerentu argumentovat ze ani nevime, kolik nas je...
  20. ne ze bych ho nechtel, ale nemuzu si ho dovolit nejde ani tak o penize, jako spis o potreby... obcas neco vetsiho odvezt, zaparkovat na nasem malem dvore je obcas slozite i s mensi 306. no a k tomu ted platim rekonstrukci bytu, a tam to coupe zahuci financne tak dvakrat ja si spis dojezdim tu S16 tak na 200tkm, strelim ji nejakemu silenci a pak budu hledat neco jineho tou dobou uz asi neco koncernoveho s CCS kartou a volnymi soukromymi km... [upravil dne 21.2.07 Vvitty]
  21. Vvitty

    vzkaz pro KURTA

    Tak se prosím Vás, slečno AVZ, domluvte s panem VVP a pak mi dejte vědět, ano? Děkuji za pochopení a jsem s pozdravem Váš admin. Slecna si uz nepamatuje, co vlastne chtela Ja ji uplne jasne slysel a navic jsem byl uplne strizlivy, takze je to jasne Za matouci odpovedi Slecny Hieroglyfiky Strigoiulove se timto omlouvam
  22. kdopak ho kupuje? ze bych se jeste naposledy nechal svezt
  23. Vvitty

    vzkaz pro KURTA

    no, nerikal jsem to? clovek ho necha chvili ridit a takhle to dopada...
  24. Vvitty

    vzkaz pro KURTA

    ok, to beru ale pozor, dneska neni uplnek
  25. Vvitty

    vzkaz pro KURTA

    2Netopyrka: kdy ze jsme se to domluvili na te navsteve? abych na to treba nezapomel...
×
×
  • Vytvořit...