to auto stoji v Praze, tak se zkus domluvit s prodavajicim a nechat si ho prohlidnout u Vasendu v servisu... stoji to za to.
usuzovat ze auto bylo stocene proto ze nema servisku je blbost. servisni knizka je urcena zejmena pro kontrolu reklamaci u dilu v zaruce, aby bylo mozne prokazat ze byl dodrzen predepsany servis. po uplynuti zaruky uz je to jen car papiru, na kterem nevim proc spousta kupcu lpi, pritom nabouchat si razitka do prazdne knizky neni zas takovy problem, nema to jediny ochranny prvek. dost lidi taky nejezdi s pet let starym autem na znackovku, ale jinam a tam razitka nedavaji.
tim nerikam, ze kilometry nejsou stocene, ale vzhledem k tomu ze cabrio se kupuje jako letni vozitko, tak ta cifra neni nerealna. chtelo by to videt, stejne je dulezitejsi stav auta nez ukazatele km, ktery je dobry tak akorat pro urceni intervalu vymeny oleje...
ma to (aspon soude podle fotek) cirou optiku, ktera se davala az od leta 99 (model rocnik 2000), stalo by za to si zjistit kdy to bylo vyrobeno. je dost pravdepodobne ze nekdo drobet nedobrzdil, ale pokud to nebylo moc a je to dobre opravene, tak pohoda.
co se tyka airbagu, nektere zeme mely jeden. doporucuji overit v dokladech