tak prvni nastrel trasy orientaku je hotov, a muzu rict, ze ani ridic, ani navigator se nudit opravdu, ale opravdu nebudou
snazili jsme se vybrat cesty ktere nejsou rozbite, ale je tam spousta krasnych zatacek, stoupani, castecne jsme museli pouzit i uzkych silnicek, takze pozor na auta v protismeru, asi tam tou dobou bude vsude mozne jezdit spousta peugeotu. Jinak na trase je nekolik peknych vyhlidek a jinych exterieru
kemp vypada rozume, chatky jsou po trech a ctyrech luzkach, celkova kapacita je 130 lidi. pokud by se nahodou pocet ucastniku dostal pres toto cislo, je mozne rozbit stany.