Přejít na obsah

Vvitty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 530
  • Registrace

Vše od uživatele Vvitty

  1. tak jde o to, ze to byl vrak, do ktereho stale sypes prachy a praci a je to porad vrak. takze bych si nejake velke investice rozmyslel, auto dojezdil bez repasu a potom vyhodil a poridil jine, myslim ze to vyjde levneji....
    • 15
  2. no jak te tak posloucham tak by mozna vyslo levneji zacit znovu na dalsim aute... myslim, ze zrovna repase napravy u tveho auta nema moc smyslu, a taky se neda menit doma, teda da, ale ne kdyz nemas vic nez kladivo...
    • 15
  3. kdyz jsi hledal, tak jsi jiste nasel i spoustu zkusenosti s timto podnikem, skoda to opet opakovat... proste vymena, resp. repase je tam resena low cost systemem, tak aby to aspon chvili fungovalo a moc se do toho nevrazilo = proste takove to bastleni. napr. tam napravy meni, protoze jinak nejsou schopni ji rychle zrepasovat, takze muzes dostat napravu v podivnem stavu od nekoho jineho... a byly tu zminovane i firmy, ktere delaji tohle kvalitne. obavam se vsak, ze tim by si hodnotu te popelnice znasobil mnohem vic...
    • 15
  4. tak co bysme mohli prasknout, hmmm.... orientak by mel mit podle mapy zhruba 100km a doporucuji si v trafice na namesti u pani Dasenky zakoupit turistickou mapu ja vam jeste nerekl, ze pani trafikantka se jmenuje Dasenka? :aut no a potom uz jen ze doporucuji se vyhnout hospode Oheb v Seci, je tam zahuleno tak ze i na mape byla mlha [upravil dne 17.3.08 Vvitty]
  5. Vvitty

    Formality s prodejem auta..

    presne orv dat muzes, ale na pojistovku ani TP nepotrebujes staci smlouva o pojisteni a kupni smlouva a je to vyrizeny... jenze casy se meni... kdyz jsem prodaval 309, tak to uz fungovalo jinak a na odhlasku byl potreba i maly technicak, tedy ORV ci OTP nebo jak se to jmenuje, kde si ustrihnuli ruzek. a pozor, kupni smlouva neplati jako nahrada OTP, sice to nekdo muze tolerovat, ale pravne to v poradku neni. proto bych doporucil rovnou to auto zajit s kupujicim odhlasit.. stejne tak i s pojistkou.
    • 30
  6. Vvitty

    Výměna motoru

    dej tam 1.6. a nebo jestli chces 1.9, tak to posli dal a kup si neco kde uz je od vyroby. vyjde to levneji, nehlede na to ze neriskujes pravni problemy.
    • 14
  7. Vvitty

    Formality s prodejem auta..

    OTP mu nedavej, protoze ti bez toho auto neodhlasi. Stejne jako TP. Teda pokud to zase nezmenili... doporucil bych s novym majitelem sepsat smlouvu, spolecne to zajit odhlasit na neho, idealne to na nej rovnou i prihlasit (vcetne evidencky, samozrejme) aby sis predesel pripadnym budoucim problemum, a zajit s nim do pojistovny kde si uzavre novou pojistku, pote teprve zrusit svoji stavajici.
    • 30
  8. no treba muzes prasknout kdo jsou tedy clenove organizacniho vyboru proste ta banda vypitku, co uz v deset rano cekala na seci az otevrou mistni ctyrku
  9. hele, ty jsi tam mel lopatku a pisek? ja jen, ze jestli jo, tak mohl dotycny dostat lopatickou beztak to bylo proto, ze dotycny k nastartovani sveho auta potrebuje dvoje kabely
  10. ad napad o tom ze by mel byt v povinne vybave - proboha, jen to ne. akorat bude po lekarnicce dalsi listecek k mozne buzeraci na prosle revizi. a jak je zvykem, najde se pak nejaka ta cesta jak splnit literu zakona a moc neutratit, stejne jako s lekarnickama (ze je obsah nepouzitelny a dotycny ani nevi k cemu obsah je, hlavne ze to ma v poradku datum). docela by me zajimalo, kdo z vas uz nekdy zkousel neco uhasit s hasicim pristrojem, nebo treba jenom hadici s vodou... nehlede na to, ze pozar auta je docela srumec. sice taky vozim hasicak, ale nedelam si prilis iluzi ze s nim nejake auto opravdu uhasim. jinak nezapomente na to, ze hasici pristroj jako tlakova nadoba podleha patricnym predpisum 1/ pravidelnym revizim obsahu a funkcnosti, stejne tak doplnovani - 1x rocne 2/ pravidelnym tlakovym zkouskam - podle typu pristroje doporucuji navstivit www.vyzbrojna.cz, kde jsou kontakty i dalsi informace - revize a doplneni stoji podle typu pristroje a provadenych praci od 100 Kc (jednoducha revize v podstate bez jakekoliv prace)
  11. peugeot muzeum tam bohuzel neni, ale neco z historickych zalezitosti tam k videni bude alespon v mensich meritcich a fotkach jinak cely kemp mame rezervovany pro sebe, parkovani bude na travnate plose nebo pred chatkami. v kempu je i ohniste, takze pripadne opekani burtu ci paleni carodejnic bude mozne
  12. outdoor znamena, ze to lze pouzivat i po sotoline na tohle potrebujes neco s napisem offroad a nejlepe kominem jinak na ceste je nekolik hradu, ktere lze navstivit (ovsem pripadni zajemci o navstevu by meli vyrazet mezi prvnimi), a taky zricenin a rozhledna
  13. Moderovana pro me znamena ze admini schvaluji prispevky pred jejich zobrazenim, nikoliv mazou po jejich zobrazeni. cimz by se mela limitovat moznost jednoducheho zneuziti. Ale oddie ma pravdu, klub by v tomto pripade nemel byt v roli soudce. A riziko je tu stejne, jako pri nakupech na aukru a pod, a stejne tak tu je jiste mozne ziskat reference podobneho typu jako tam, minimalne lze odhadnout ze tem co patri mezi zname tvare klubu by asi nestalo za to delat podrazy tohoto typu, narozdil od spousty uzivatelu s jedinym prispevkem v onom bazaru... (mmch, jiz zhruba 8 let prodavam a kupuji veci na dobirku ci s platbou predem a zatim sem se nesetkal s problemem) dalsi moznosti (krome uplneho zruseni, coz bych nerad videl) je omezeni zadavani inzerce pouze na radne cleny. i tak je to samozrejme zneuzitelne, ale pocitam ze kvuli par stovkam \"zisku\" se nikomu nebude chtit platit poplatek klubu. ale zatim bych nesahal ani k tomuto reseni...
  14. Hlavně jestli jste našli brod pro Marlina, jinak s ním bude k nevydržení:D:D:D:D:D:D nasli. ale je sjizdny jen za sucha, jinak je spis splavny preci jen je to brod pro zebrinaky....
  15. [REKLAMA] na Vysocine budou organizatori podavat prvni informace o jarnim srazu v nedalekych koncinach [KONEC REKLAMY]
  16. jinak vice informaci bude mozne zjistit na srazu na Vysocine, a o par dni pozdeji se zde objevi oficialni zvadlo s veskerymi podrobnostmi. Prijemne mne prekvapila cena za ubytovani a prijemny majitel kempu, tak uvidime
  17. navrhnul bych vedeni klubu zridit moderovanou nastenku v rubrice BAZAR, kde bude mozne takoveto zkusenosti nechat zverejnene.
  18. tak zakerny urcite neni, ale zajimavy bude a nebojte, vetsinu mist kde lze zabloudit jsme nasli
  19. co se tyka kontrolnich stanovist, souteze budou, ale pouze kratke a rychle, aby se nikde nehromadily fronty. Z cehoz vyplyva, ze slalom tentokrat vynechame, ale na druhou stranu se muzete tesit na souteze a jine kulisarny, jake zatim pouzity nebyly. Tak snad jsem vas trosku namlsal
  20. tak prvni nastrel trasy orientaku je hotov, a muzu rict, ze ani ridic, ani navigator se nudit opravdu, ale opravdu nebudou snazili jsme se vybrat cesty ktere nejsou rozbite, ale je tam spousta krasnych zatacek, stoupani, castecne jsme museli pouzit i uzkych silnicek, takze pozor na auta v protismeru, asi tam tou dobou bude vsude mozne jezdit spousta peugeotu. Jinak na trase je nekolik peknych vyhlidek a jinych exterieru kemp vypada rozume, chatky jsou po trech a ctyrech luzkach, celkova kapacita je 130 lidi. pokud by se nahodou pocet ucastniku dostal pres toto cislo, je mozne rozbit stany.
  21. A vedoucí bude pan Fernet doprovázený Jendou Becherů, možná se zastaví i \"Džin z láhve Bean\" nene, takove osklivosti nepiju, a kdyz uz tak pamatuj prislovi pana Bonda, zasadne nemichat
  22. dockejte casu, prvni blizsi zpravy se tu objevi zrejme pristi tyden nejdriv se musi organizacni vybor sejit, posedet, popit, vystrizlivet
  23. Vvitty

    Travian

    ja to zabalil uz na podzim... je to strasnej zrout casu
  24. Vvitty

    Paintball 19.4.2008 - Mimoň

    zejmena houby :aut
  25. Vvitty

    Paintball 19.4.2008 - Mimoň

    jinak doporucuji kvalitni obuv, s pevnou podrazkou a nad kotniky a neni od veci nejake stare prstove rukavice
×
×
  • Vytvořit...