Tak já po více než pěti letech oživím toto téma
Nevím čím to je, zřejmě za tu dobu došlo k výměně zaměstnanců, či co, ale i já měl v roce 2008 s nimi vesměs pozitivní zkušenosti.
V současné době obrat o 360° - naprosto neprofesionální přístup, chlapi v sekci servis se na vás dívají tak něco jako ve smyslu \"zase někdo přišel, ku*va, já už chci jít dom\", odsekávání, no škoda mluvit...
Táta vezl jednou domů od nich po šichtě jejich jednoho mladýho autoelektrikáře - ptal se ho:
\"A máte v tom vůbec jasno v té práci?\"
A on mu odpověděl: \"No abych Vám řek pravdu tak moc ne\"
To už o něčem vypovídá
Ať si říká kdo chce co chce, ale v tomhle okolí, a myslím si i regionu jednoznačně vede Nečas Zábřeh:super