Zedník volá stavbyvedoucímu:
\"Pane šéf, dneska fakt nemůžu přijít do práce. Bolí mě hlava, břicho a celej se cejtím takovej oslabenej.
Vedoucí mu říká:
\"Počkej Tondo, neblbni, máme frmol, víš, že tě dneska opravdu potřebuju. Víš, co já dělám v případě, když je mi podobně? Řeknu manželce, ať mi ho vykouří, a hned je mi líp a do práce dojdu. Zkus to taky!\"
Za dvě hodiny volá zedník znovu:
\"Šéfíku, za chvíli jsem v rachotě. Udělal jsem přesně to, co jste mi poradil, a cejtim se jak rybička. ...
...jo a máte moc krásnej barák!\":D
[upravil dne 6/1/14 19:21 od hardhouse.trip]