Já mám myslim z Lidlu, teda jen to pípa,když to něco detekuje ,ale celkem dobře to odhaluje elektrický dráty pod proudem i železo. Vyzkoušeno na panelech v paneláku. Trefil jsem akorát jednou roxor,ale už byl celkem hluboko,kabel jsem netrefil nikdy.