Přejít na obsah

Fruktis

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 962
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    5

Vše od uživatele Fruktis

  1. @Hafityfuj..nezávidím, hlavně že si z toho včas vylezl...úplně jsem si vzpomněl jak mi chytla 307 u letiště ..ten puch pálící se hmoty nikdy nezapomenu ...
  2. Fruktis

    Grafická karta

    už teda jen zprovoznit ovladače v oknech, ale to doufám bude už jen oficialita...uf...byl to boj ještě jednou všem díky edit: tak už to šlape, arma3 z low detailu na ultra na plné rozlišení a neseká se to takže účel splněn
  3. Fruktis

    Grafická karta

    @Radek Hurvajz hurááá..jsi borec konečně jsem to aspoň nastartoval to je velký pokrok jinak zdroj by měl mít na 12+ větvi 54 amper
  4. Fruktis

    Grafická karta

    Hmmm...našel jsem na fóru hp někoho kdo resil to samé....ale samozřejmě tam není odpověď zda vyřešil Naštěstí si kartu prodejce vezme na reklamaci...
    • 64
  5. Fruktis

    Grafická karta

    No jo no...tak jsem zdroj rozchodil,samozřejmě že je grafika ve stejném problému...takže to reklamuju u prodejce...doufám že se k tomu postaví čelem....
    • 64
  6. Já mám myslim z Lidlu, teda jen to pípa,když to něco detekuje ,ale celkem dobře to odhaluje elektrický dráty pod proudem i železo. Vyzkoušeno na panelech v paneláku. Trefil jsem akorát jednou roxor,ale už byl celkem hluboko,kabel jsem netrefil nikdy.
    • 14
  7. Fruktis

    Dálniční známky 2008 a teď 2024

    Asi tak nějak to zase bude opožděných ohňostrojů
    • 75
  8. Fruktis

    Dálniční známky 2008 a teď 2024

    Tak mám takový pocit,že si to někdo osefoval... https://auto-mania.cz/dalnicni-znamky-zdrazi-vcasnym-nakupem-a-odlozenim-platnosti-uz-ale-neusetrite/
    • 75
  9. @Goldinkatak ještě termoska a plný piknik košík
  10. To asi všude:)
  11. Fruktis

    Grafická karta

    tak zdroj dorazil....no ....abych nenarazil i tady....tak na desce není klasický atx konektor.... a tak sháním toto: https://allegro.cz/nabidka/adapter-zdroje-atx-2x6pin-24pin-hp-z220-z230-13028063057?utm_feed=712 -4749-4512-b084-b6e297fc9e0b&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=CZ>Electro>Home-electro>3P>PMAX&ev_campaign_id=20035822444&gad_source=1&gclid=CjwKCAiApaarBhB7EiwAYiMwqqwFqir4b_Ogrw2t1vMQbS5b7HTM9xxx3K--whnTrO3_6dQSqGKV8RoCcX8QAvD_BwE Nemá to někdo doma?:D nebo kde to sehnat v cz? tak koupený na allegru...tak snad už poslední překážka
    • 64
  12. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @Péťa tak to asi nějaká systémová chyba
  13. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    příště tu záhadnou bytost vyfotím v jednu chvilku mi ho bylo i líto....to nemohl stihnout rozvést ani do neděle
  14. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    Včera jsem stál u alzaboxu, predemnou pan z český pošty..dodávka narvana až po střechu balikama...a neuměl a nebo ho alzabox trápil a nechtěl mu otevřít větší dvířka po půl hodině marného snažení mě beze slova pustil... A v ten okamžik jsem si vzpomněl na @ozzy56 a že mu nedojel balík...bodejd by dojel...když zápasí postaci jinde
  15. Fruktis

    Grafická karta

    Náhodou....ne a říkám si že zdroj se neztratí...
  16. Fruktis

    Grafická karta

    Taky si myslím. Na kartu mám ještě týden záruku..ale se zdrojem jsem tak nějak počítal. Něco takového mi asi bohatě stačí ne? https://m.alza.cz/seasonic-g12-gc-650-gold-d6453551.htm?tab=accessories
    • 64
  17. Fruktis

    Grafická karta

    tak redukce nepomohla, začne pípat skřín a blikat červeně power ledka a nic...takže to zdroj asi neutáhne tak jsem se dopátral k nápovědě na hp This condition indicates a potential graphic chip failure.... otázka je..může to být tím, že to neutáhne zdroj? nebo je to prostě vadná karta...?
    • 64
  18. Fruktis

    Grafická karta

    Tak objednáno...ve středu pokračování
  19. Fruktis

    Grafická karta

    asi dalo, ale spíš touto redukcí https://www.alza.cz/akasa-napajeci-redukce-2x-sata-na-8pin-pcie-2-0-d5559811.htm?o=4 a nebo touto? https://www.alza.cz/akasa-ak-cb052-d3036984.htm?o=52 moelx tam mám jen jeden
    • 64
  20. Fruktis

    Grafická karta

    Tak kartu mám ale jsem debil slepě jsem věřil manuálu co jsem dostal k bedně a on tam není na ní napájací konektor tak ještě bych poprosil poradit čím nahradit PS-5401-1HA alespon za 500w
    • 64
  21. Fruktis

    Co jste dnes udelali...

    @BubakGS nabídni čertu prst.. .
  22. Ještě tak blbe na tom nejsem abych ztratil smysl pro humor
  23. Budoucnost nebude ani elektrická a ani benzínová ...budoucnost bude dosti temná jako po každém rozkvětu...stačí se kouknout co se šikuje za temné síly u sousedů...aneb velbloud taky jede... Jinak kdyby elektro zlevnilo o polovic,tak je tu už dávno v mnohem větším zastoupení. A propo,dá se ten čínský sedan dovést a kolik toho sežerou cla? Jsem na tom podobně jako @Péťa fandím tomu,ale prostě to není zatím cenově dostupné...
  24. Fruktis

    Grafická karta

    Tak koupena Rx580 GTS za 1300 dokonce i se zárukou na vyzkoušení a co bych dal za novou kartu,tak pořídím případně silnější zdroj. @MJSytic díky za rady
  25. Mno já tam parkoviště s platnou parkovací kartou vidím na začátku ale je to teda googlestreet z roku 2011 nicméně být ouřadou, tak tam přemaluju to parkoviště do obráceného šikmého směru a píchnu tu ceduli opravdu na začátek, ne na bok, a na tom konci udělám točnu a hotovo dvacet...penizky sypte se
×
×
  • Vytvořit...