-
Počet příspěvků
15 374 -
Registrace
-
Poslední návštěva
-
Vyhraných dnů
3
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele OK406
-
Pátek 1. května = svátek. Víte o tom?
OK406 odpověděl/a v tématu od MirasCC v sekci 26. sraz - Mělník 2009
jj, čarodějnice je velmi silná tradice. Teď mě napadlo, aby zase se nepsalo, že je to přežitek ,,z minula\" jako např. MDŽ apod.. -
Vážení přátelé, redakce jednoho našeho deníku vyhlásila soutěž o nejlepší poznámky v žákovské knížce. Vyšly v denním tisku dne 31. 1. 2009. Protože jsou některé velmi povedené, rozhodla jsem se, že je pro Vás opíši: Erotické - Znehodnotil nástěnný výtisk Mendělejevovy soustavy prvků vymyšleným prvkem Spermium. - Ruší spolužáky svými vzdechy! - O hodině přírodopisu strká ptáka do topení. - Při hodině onanuje, prý za světový mír. - Celou hodinu si přerovnává pytlík. Takhle se nic nenaučí! - Nevhodně nosí do vyučování žvýkací a jiné gumy. - Při slohové práci „Nejhezčí zážitek z prázdnin“ popsal soulož. - Byl přistižen ve školní jídelně, jak líbá spolužačku, máme podezření na lásku. Poetické - Plive kuličky z železné trubičky. - Na zem plival. Josef Dibal - Močí do výše očí. Rozvratné - Při hodině dějepisu troubil stočeným sešitem státní hymnu! - Vyjádřil se o Meresjevovi, že měl amputované nohy až po prdel. - Nosí do školy příliš krátké sukně, takže vzbuzuje u spolužáků větší pozornost než já se svým výkladem, prosím o prodloužení. Jak tohle dokázali ...? - Mlátí lavicí o strop. - Lezl do pětimetrové výšky na třímetrový strom. - Vyndala při hodině tělesné výchovy bez dovolení kozu a celá třída přes ní skákala. - Jezdí nosem po lavici, aby to pískalo. - Rozbila spolužákovi svačinu. Všem se holt nezavděčíš - Maže tabuli příliš mokrou houbou. - Při mé hodině se snažil být hodný. Až moc. - Svým zpěvem úmyslně ruší hodinu hudební výchovy. - Pořád se hlásí. - Nechá se od spolužáků osahávat a nehlásí to učiteli. Když musíš, tak musíš - V hodině tělesné výchovy si odešel zakouřit. - Při výletě do Terezína se nechal zavřít do plynové komory. - Honza zakřičel: „Ticho!“ , třída ho vyslyšela a on ze sebe vypustil toxické plyny, což bylo slyšet po celé třídě. - Při hodině hraje piškvorky a pak buď nadává, nebo se hlasitě raduje. - Olizuje temperové barvy a diví se, že pak zvrací. - Váš syn považuje za samozřejmé se při hodině matematiky procházet po lavicích. Žádná úcta k autoritám - Žák o hodině žvýká žvýkačku, já mu ale jen povolil sníst chléb. - Neměl žákovskou knížku a odmítl mi ji dát. - Vešel jsem do třídy a on se mi nepostavil. - Směje se mi za zády do očí. - Když jsem odstartoval přespolní běh, utekl domů. - Nesdělil své jméno s tím, že je tu inkognito. - Kdykoliv je vyvolán, kouká na mě jako na idiota a ptá se, jestli to myslím vážně. - Bez dovolení padá ze židle. - Vyvolán prohlásil, že nebude odpovídat bez advokáta. Škola není holubník - Pravidelně chodí do školy nepravidelně. - Na hodinu fyziky přišel o 45 minut později. Ten roste pro kriminál - Přinesl do hodiny prášek na pečení a předstíral prodej drog. Odmítal vše vydat a nyní i přiznat. - Sebral třídní knihu, nechce ji vrátit a žádá výkupné. - Vyhrožuje mi smrtí. - Žádá od učitele lepší známku se železnou tyčí v ruce. - Při hodině dějepisu zapálil lavici a naváděl zbytek třídy, aby mě upálili. Tyto poznámky ocenila redakce částkou 500,- Kč. - Nerespektuje pokyny dozoru o přestávce, na napomenutí reaguje: „Můžu se na to vysr....!“ - Přinesla do školy DYMOGAM (zápalná tableta proti hmyzu – pozn. red.) a vykouřila celý učitelský sbor. - Když jsem vašeho syna vyvolala k tabuli, opáčil mi: „Piš pět, svačím!“ - Váš syn mi dnes začal tykat, skákal mi do výkladu a chtěl vidět můj diplom. - Simuloval zvonění školního zvonku budíkem, a když se mu na to přišlo, ještě tvrdil, že ho o to školník požádal. Výherci filmu na DVD - Váš syn při vyvolání k tabuli zakřičel, že chybí, vyskočil oknem a zavřel se na záchodě. - Běhá po třídě a zvrací židličky. - Váš syn rozkopal venkovní odpadkový koš a mé auto, když se dozvěděl, že propadá z chemie. - Ohrožoval spolužáky nožem, který potřeboval až na třetí hodinu. - Váš syn snědl učební pomůcku (až později se vysvětlilo, že šlo o zátiší jablka s mrkví), a tak si učitel místo výtvarné výchovy s žáky povídal o životě.
-
Ptá se > otec syna: \"Jirko, ty prej teď chodíš s Blaženou?\" \"No > chodím, máš něco proti tomu?\" \"Ne, jen jsem ti chtěl říct, > že když jsem byl v tvým věku, tak jsem s ní chodil taky! Žena se ptá manžela: \"Viděl jsi někdy zmuchlanou > stovku?\" \"Ne,\" říká muž znuděným hlasem. Manželka před ním zmačká stovku. \"A viděl jsi někdy zmuchlanou > tisícovku?\" \"Ne.\" \"Tak se podívej...\" a muchlá před ním > tisícovku. Pak se ho ptá: \"A viděls > někdy zmuchlaných osm set tisíc?\" Muž na to nechápavým > hlasem: \"Ne...\" \"Tak to se jdi podívat, stojí v > garáži.\" Manžel každou noc strašlivě chrápe. Manželka se rozhodne vyzkoušet tip své kamarádky a v noci, když manžel začne chrápat, nalepí mu pod nos papír od olomouckých syrečků Chlap zafrká, přestane chrápat a povídá: \"Marie, spíš?\" \"Ne, nespím.\" \"Tak se přikryj!\" Paní učitelka povídá dětem: \"Děti, dám vám hádanku. Je to lesní > zvíře, a když mu do názvu doplníte písmeno \'d\', vyjde vám část těla. Co to je?\" Když dlouho > nikdo neodpovídal, prozradila: \"No přeci laň. A po doplnění > d\' máme dlaň!\" Na to Pepíček pošeptá > sousedovi: \"Hned jsem věděl, že to kuna asi nebude.\" Ptá se otec sedmnáctiletého synka: \"Kam jdeš a proč si s sebou bereš tu baterku?\" \"Na rande\", odpoví > synátor. \"To já ve tvých letech žádnou baterku nikdy nepotřeboval\", říká otec.\"No, ale taky se podívej, co sis přivedl domů!\" Blondýnka si > kupuje nové auto a ptá se prodavače: \"Prosím vás, je to > rychlé auto?\" \"Samozřejmě, 240 km za hodinu\" \"Ale nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!\" \"Tati, kup mi motorku.\" \"Nemám peníze.\" \"Tak prodej mámu.\" \"Cože?\" \"No co, mě > už nekojí, tobě už nestojí a pro souseda ji živit nebudem!\"
-
Abych nezapomněl, přední mlhovky v hlavných světlech už jsou zapojené. Zadní mlhové světlo je jen jedno. Páčka na zapínání předních mlhovek se nechala původní, takže tam není ikona (symbol) předních mlhových světel.
-
2st.C, sněží, mokro a hlavně zima!!!
-
Tady je příspěvěk, kde se také jedná o prasklou pružinu + vše okolo.
-
http://auto.idnes.cz/zjistete-kolik-zaplatite-za-preregistraci-ojetiny-fx2-/auto_ojetiny.asp?c=A081124_191506_auto_ojetiny_fdv
-
Dobrovolný hasič uříceně přiběhne do zbrojnice, rozhlédne se, zastaví se, usměje se a dá si kávu. Ostatní kolegové se na něj tázavě dívají a on - potom, co dopil oznamuje: \"Pánové, pomalinku se zvedejte, hoří finanční úřad!
-
Též se přidávám k gratulaci a přeji aby to bylo zdravé a dělal Vám jen samou radost:papa
-
0st. C, husté sněžení + vítr. Ale vše po chvíli roztálo. Jen ten studený vítr je stále! A zataženo.
-
Dneska bylo počasí opravdu aprílové. Teplota 2st.C a pak se najednou zatáhlo začalo hustě sněžit a foukat studený vítr a teplota klesla na 2 st.C. Pak se to po cca 30mi. uklidnilo a pa zase! Odpoledne to přestalo a vysvitlo dokonce i sluníčko. Ale stále je zima. Takže nepřezouvat na letní!!!
-
Až sem se tý druhý věty lek. Ty seš dopravák, nebo jsi jen tak pečlivě hledal? Každopádně mám pocit, že §§ 4 a 5 ti tam trocha lítaj v označení Ne nejsem. Copak se ti nezdá na zmiňovaních §4 a §5 z.č.361/2000Sb.??
-
Ten papír od ,,Langra\" je tak na dvě věci!! Lepší je fotodokumentace a spis PČR. Ale jak je napsáno, ,,aby to nebylo pouze světlo\". To se musí do papíru vypsat. Na pozdější dohady co a jak bylo nebude mít nikdo náladu a chuť a navíc pokud by bylo větší poškození, tak viník může tvrdit, že v době DN nic nebylo a že si to poškození vymyslel!!!
-
v žádném případě neucpávat--je to odvzdušňovací zátka,aby rychlostka mohla ,,dýchat\'\' a nevznikal přetlak--jinak může unikat olej přes gufera diferáku (poloosy) Tady je prodejka ,,bílé čepičky\":
-
Z výše uvedené DN a zkutečnosti zcela jasně není uvedeno, co tam řidič dělal, zda-li parkoval či chtěl jen jednosměrnou ulici projet po zadu (couvat). Jak uvedl Medvěd, volat PČR. Jinak (domnívám se k daný situaci) došlo k porušení §§ ustanovení zák.č. 361/2000 Sb. §4/1 písm.b) a l), §5/1, §24/2, §24/4 písm.g.
-
Zde je kontrolka (číslo 25) umístněná na přístrojové desce: Je i na přístrojové desce se čtyřmi budíky viz např. Honza406.
-
K čemu je to vůbec dobré? Máš namysli denní světla? Tak to musíš otázku položit jinde.
-
Někde je to i tady na našem fóru. Také jsem na to ,,špekuloval\"!! Je to dobrý nápad, ale chce to dotáhnout do konce. Koukal jsem, jak je to udělané např. u Audi. Pokud se ale ,,opičí\" dobrá věc, tak jsem PRO !! [upravil dne 17/3/09 OK406]
-
Ano, křižovatka vše ruší a jak tu bylo napsané, tak mužeš vjezd na komunikaci z vedlejsí silnice apod. a jak se dozvíš o umístnění dopravní značky. Jinak na pana inženíra bych napsal stížnost ohledně neodborního a nepřijatelného jednání, které až uráží a ponižující pisatele.
-
Zde je vše doprodrobna popsané. Jinak rádio může být 4030, 4035, 4050
-
Díky Ferrymu je mám taky také objednané (společně s ním). Už aby byli na autě.
-
Pokud by došlo po tvém upozornění k DN,kde by bylo zraněno více osob, šlo by o trestní čin!! Pokud by se prokázalo, že byli o dané zkutečnosti obeznámeni a věděli předem o daném poškození silniční komunikace viz tvůj email + fotografie z místa, tak to by jim ani oči+mozek+ruce nestačili. A to by mě pak velmi ajímalo, jak by odůvodnili odpověď na tvoje oznámení na danou zkutečnost!! To by si i mohl dodataečně uplatňovat nárok na odškodnění !!!
-
Chtělo by to větší záběr z místa DN nebo-li, kde se nehoda stala. Pokud je tam někde dopr. znač, která upozorňuje na poškození vozovky, tak zase zjistit, zda zaní není křižovatka, kde by za ní ztrácela platnost! A jak napsal Medvěd, volat policii a to už zdůvodu, aby se předešlo dalším komplikacím a nehodám. I oni by dali v rámci vyšetřování dané DN správci komunikace na vědomí, co se stalo. A věřím, že by jim správce komunikace takto arogatní email nenapsat. Na 100% určitě ne !!!
-
Tak já jsem v Týně, ale v ČB bude pršet taky!