Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Našel si někde zbytky laku? Jinak dle fotografií lze sodit, že je to opravdu čerstvé. V každém případě tam zajet. A kompenzace? Oprava laku poškozených částí.
  2. Je pravda, že lepší by bylo zjistit to hned na místě. Zkus tam zajet a projednat tam celou věc, i když bude zřejmě problém s dokazováním. Ale domnívám se, že by to uznat měli.
  3. Chudáci, jak trpí obezitou !!!
  4. OK406

    Fotky našich 307miček

    Nebydlí. Jinak jsem viděl více skoro stejných 307:super
  5. OK406

    Fotky našich 307miček

    Haluz??? To není moje 307, ale tety a je sní plně spokojení.
  6. Dobře vymyšlené a provedené
  7. OK406

    testujavyhraj II

    Taky mi už dopis přišel. Z kolika součástek se 5008 skládá, tak to by mohl vědět předseda;) !!!!
  8. On nic chudák nepil, jak řekl na kameru! Vzít mu ŘP a ,,půjčit\" na deset minut s majiteli vozidel!! :bacha:bacha:bacha:bacha
  9. OK406

    Fotky našich 307miček

    307 1.6
  10. Opilec nabourá do auta Českých drah se dvěma homosexuály. \"Ríšo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko.\" \"Pánové, nešlo by to bez té policie? Dám vám tisícovku každýmu, víte,mám trochu upito...\" \"Ríšánku, zavolej policii, pán nám naboural autíčko a ješte bumbal!\" \"Pánové, dám vám deset tisíc každému! Před týdnem mi sebrali řidičák.\" \"Ríšulo, zavolej policii, pán nám naboural autíčko, bumbal a ještě nemá průkazečku!\" \"Tak víte co, vy buzeranti? Polibte mi oba prdel!\" \"Ríšulko, nikam nevolej, páníček začíná vyjednávat!\"
  11. Kdo má v tomto případě pravdu ???
  12. Jak tak čtu, tak se pomalu zde shodneme, že to už je vrchol arogance a drzosti, když jim najednou vadí i pohádky. Jen nemohu pochopit, porč se spoluobčané neozývali před rokem 1989??!! A ozývají se až po 1989?? To jako bylo vše v pořádku??? Tak mě napadá, kdy například jim bude vydit Rumcajs s Cipískem a Mankou a nebo Křemílek a Vochomůrka, že jsou moc bílí a podobně. Jinak bych chtěl říci, že unás v ulici bydlí komunita a opravdu je to bordel a hluk!! A jaký mají auta. Jinak i já ,,pracuji\" s touto komunitou a přál byh každému, aby to zažil a věřím, že by po 10 minutách měnil názor a uskutečnil by sbírku na odjezdy! Ale nevím kam. Závěrem chci říci, že je směšné, že ,,kauzu Mikeš\" svádějí na jednotlivce! Prostě co se jim hodí do jejich politiky o nic nedělání!!!
  13. Do vlády s tebou!! !
  14. Máš namysli jistě státní schodek
  15. Rozumím ti, ale jde tu o to, kdyby tě s kočičkou viděli spoluobčané, tak by ji označili za Mikeše a už by bylo zle !! Jim to nevysvětlíš. Nedej bože, kdyby viděli Přemu v jeho černém miláčkovi 407 SW . Oni si posledný dobou dost vymýšlejí a tím na sebe upozorňují. Ale jinde už poznávají, co je to za společnost !
  16. To ani nikde neříkej, že máte doma černou kočku, aby tě neobvinili, že jsi rasisticky založen !!!
  17. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem četl titulek, že kocourek Mikeš od spisovatele J. Lady je rasistického zaměření. To snad není možné, co všechno se nelíbí našim spoluobčanům!! Za chvíli zakážou dávat v televizi i radu Vacátka ze seriálu Hříšní lidé města pražského a nebo Dobrodružství kriminalistiky. Myslím si, že by se měli sama nad sebou zamyslet, co vlastně chtějí a jak to, že najednou je Mikeš skoro zločinecká postava , která pobuřuje menšinu v ČR, jak sami uvádějí v tisku. Co si o tom prosím myslí te VY ???!!! [upravil dne 14/4/10 OK406]
  18. Přeji ti Berkoff úspěšnou léčbu. Bohužel, to máme i my v rodině a vím, co to obnáší
  19. OK406

    Lidskej nevkus

    Na embéčko docela dobrý
  20. Tak to je moooc pěkný jj,Přemo, láska je mocná čarodějka;) a to je láska k 407 a nebo k ženě:mad: Jinak jsem hlasoval pro Berkoff, tak se na mě prosím Přemo nezlob. Znám tě trošku a jsi sympaťák a navíc máš doma Mopse a to už něco znamená a říká o tvé osobnosti:super:potlesk [upravil dne 11/4/10 OK406]
  21. OK406

    Nove brzdy

    Ze zkušenosti mohu napsat, aby se tam daly takové kotouče, které tam mají být. A značka? Já mám na své 406 vše ATE a spokojenost. JInak ted jsem na 106 měnil kotouče + destičky značky Ferodo.
  22. Poslal jsem tu SZ.
  23. Taky chválím Pe.Tra :potleskza sponzora a nutno dodat, že výfuku není nikdy dost! Tedy kvalitných výfuků!!! p.s. a co jihočeši? Kde můžeme uplatnit kartičku (platnou) P-C ???
  24. OK406

    dodelani tempomatu 406 stary model

    Ano, jde to.
×
×
  • Vytvořit...