Jak tak čtu, tak se pomalu zde shodneme, že to už je vrchol arogance a drzosti, když jim najednou vadí i pohádky. Jen nemohu pochopit, porč se spoluobčané neozývali před rokem 1989??!! A ozývají se až po 1989?? To jako bylo vše v pořádku??? Tak mě napadá, kdy například jim bude vydit Rumcajs s Cipískem a Mankou a nebo Křemílek a Vochomůrka, že jsou moc bílí a podobně. Jinak bych chtěl říci, že unás v ulici bydlí komunita a opravdu je to bordel a hluk!! A jaký mají auta. Jinak i já ,,pracuji\" s touto komunitou a přál byh každému, aby to zažil a věřím, že by po 10 minutách měnil názor a uskutečnil by sbírku na odjezdy! Ale nevím kam. Závěrem chci říci, že je směšné, že ,,kauzu Mikeš\" svádějí na jednotlivce! Prostě co se jim hodí do jejich politiky o nic nedělání!!!