Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. Je to dané na jednu stránku
  2. Zde jsou videa (najdete tam i ostatní srazy kde jsem nahrával). Jsou dělání z foťáku, takže kvalita nic moc.
  3. Taky tě rádi uvidíme a těšíme se na tebe.
  4. Měli jste pěkný minisraz P-C a i počasí vám vyšlo. Dneska i u mě bylo něco podobného
  5. V plném tempu při rychlostní soutěži na letišti:
  6. A zde je výsledek ( nádhera = použita kosmetika,,želva\"): [upravil dne 1/8/09 OK406]
  7. Péče o Peugeoty : [upravil dne 1/8/09 OK406]
  8. 405 Mi16 a 205 1.4i :
  9. Mef s bratrem u sousoší Velký Depot: [upravil dne 1/8/09 OK406]
  10. Dnes odpoledne mi zavolal Mef, že je jede do Týna/n.Vlt. se svojí 405 Mi16 a se svyým bratrem, který má 205 1.4i. Tak jsne uspořádala komorní-pracovní minisraz P-c. Nejdříve jsme jeli na letiště (male), kde si zkusili slalom mezi kužely a pak jsme odjeli se podívat kousek odtud ležící pámátku Velký Depot. Odtud následovala cesta na letiště, kde si oba dva zkoušeli pevný starty a rychlostní závody. Také došlo na prohlídku zajímavostí v okolí. Po ,,vyblbnutí\" jsme se vydali ke mě ke garáži, kde si obadva umyli své čtyřkolové miláčky + vylešťili, že ani je nemohli poznat. Jelikož už se blížil večer, tak jsme se rozloučili a oba dva odjeli zpět na chalupu. Škoda, že se dnešního minisrazu nemohlou zúčastnt výce členů P-C např. Honza406, který nemohl. Na jiné členy P-C z okolí nemám kontakt. Z celé akce byli pořízeny fotogrfie i video.
  11. OK406

    Jizda na oranzovou.nejaka rada?

    Pokud tedy souhlasil a dostal složenku, tak to má opravdu ,,blbý\". Záznam ti již ukazovat nemusí, jelikož si souhlasil = podpis tvůj !!! Po přříště si pamatuj, raději jezdi tak, aby si vše stihl a nebo staneli se tak, tak chtěj důkaz !!!
  12. OK406

    Jizda na oranzovou.nejaka rada?

    Pokud se vše odehrálo tak, jak je popsáno, tak to přestupek není. Záleží, co podepsal. Na místě nic neplal a podepsal zřejmě to, že jde celá věc do správního řízení na úřad odbor dopravy, kde se bude vše řešit. Odvolat se může !!! Proč by nemohl. Důkazní břemeno bude na MP !!! Ale předem má právo nahlédnou do spisů. Pokud nebude vše řádně prošetřeno, tak celá věc ,,padá\". Nechci zde psát všechna §§ znění. Jak již někdo zde napsal, tak za určitých podmínek, která jsou jasně napsaná v zák.č. 361/2000 Sb. lze na oranžový (žlutý) signál projet křižovatkou. Nevydím tím nikde žádnou vědu a ani nikoho tím neohrozí.
  13. OK406

    Tajemný přepínač....

    Mám stejné auto jako ty, a tady u tebe čtu, že se chystáš si vytvořit palubní PC a tempomat. To opravdu je a jak je to finačně náročné ?? To PC pak ukazuje všechny hodnoty jako u novějších modelů ? Zde je vše popsané o palubním počítači (pp).
    • 10
  14. ...
  15. Jak už jsem nejen já uvedl ale např. i Honza406, tak je to většinou podle aktualizace či skrze nějaký problém apod..
  16. Ano, přímo. Jinak přes Březnici jezdím do Tábora. V avataru je uveden Tábor, takže jsem se domníval, že jsi z Tábora. [upravil dne 26/7/09 OK406]
  17. Je to od nich ,,blbý\", že se domluví a pak nic a ani se neozvou! Je to o lidech. Jinak rádi poznáme nové členy P-C z okolí
  18. Není problém se domluvit i s dalšími např. s Honzou406. [upravil dne 26/7/09 OK406]
  19. OK406

    Rodinný vůz-tuning

    Pěkná jízda a i zvuk 406 je zajímavý.
  20. Dneska jsem hledal starší příspěvek a našel jsem mimo jiné i starší z komorně-pracovních minisrazů a to číštění mezi chladiči. Jak ten čas ale letí I toto se zkoušelo: pylový (kabinový) filtr [upravil dne 26/7/09 OK406]
  21. OK406

    Přehřívání

    Zkoušel si vyčistit prostor mezi chladičem?
    • 62
  22. Pe.Tr: pěkná příkladná rozborka. Zjišťuji, že posledný dobou se začínají měnit horní uložení + ložiska.
    • 54
  23. OK406

    počet příspěvků

    Rozumím, však jsem napsal, že je to v pořádku a je taky logické, proč by měl být veden neaktuální inzerát!!! Je to zbytečné zabírání místa.
    • 11
  24. OK406

    počet příspěvků

    Souhlasím plně s vámi!! Chtělo by to v sekce Bazar aktualizovat a vždy po určitém času smazat a nebo dát vědět (inzerent), zda je to aktuální a nebo ne = prodal.
    • 11
  25. OK406

    počet příspěvků

    Taky jsem si všiml, že mám nějak ,,málo\" příspěvků. Jen jsme nedavno měl přes 7000 a ted je jich 6995! Jen jsem se ze zvědavosti zeptal. Ale jak píše Kurt, to bude tím, že se v sekci bazar mažou neaktuální příspěvky. Jinak v jiných sekce se snad nemažou a nebo ano?
    • 11
×
×
  • Vytvořit...