Dnes odpoledne mi zavolal Mef, že je jede do Týna/n.Vlt. se svojí 405 Mi16 a se svyým bratrem, který má 205 1.4i. Tak jsne uspořádala komorní-pracovní minisraz P-c. Nejdříve jsme jeli na letiště (male), kde si zkusili slalom mezi kužely a pak jsme odjeli se podívat kousek odtud ležící pámátku Velký Depot. Odtud následovala cesta na letiště, kde si oba dva zkoušeli pevný starty a rychlostní závody. Také došlo na prohlídku zajímavostí v okolí. Po ,,vyblbnutí\" jsme se vydali ke mě ke garáži, kde si obadva umyli své čtyřkolové miláčky + vylešťili, že ani je nemohli poznat. Jelikož už se blížil večer, tak jsme se rozloučili a oba dva odjeli zpět na chalupu. Škoda, že se dnešního minisrazu nemohlou zúčastnt výce členů P-C např. Honza406, který nemohl. Na jiné členy P-C z okolí nemám kontakt. Z celé akce byli pořízeny fotogrfie i video.