Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Palubní počítač

    U nových modelů to samozřejmě jde dodělat pp, ale musí se navíc na diagnostiku a aktivovat pp. Vše je popsané v příspěvku.
  2. Taky by se mi x-carlink líbil v mé 406, ale bohužel nejde (zatím) na rádia Philips 4050. Jinak něco podobného jsme řešili již dříve. V současné době využívám služeb fm transmitteru a v měl by být i cd měnič. [upravil dne 29/10/09 OK406]
    • 32
  3. Sedí cikánka na lavičce, žere meloun, má vyhrnutou sukni a roztažené nohy. Jde kolem policajt a říká jí: \"Paní, dejte si ty nohy k sobě,je vám vidět přirození a pohoršujete okolí!\" Cikánka na to: \"To vyš že jo, a mouchy pudou na meloun!!!\"
  4. OK406

    Origo radio 406 coupe

    Zkus napsat členovi Pe.Tr .
    • 23
  5. OK406

    Výměny poloos na 106

    Nový je vždy lepší.
  6. OK406

    kola na 807

    Dal bych tam takový rozměr kol, co je uveden v TP.
  7. Zkus Hledání například zde.
    • 13
  8. OK406

    Anglické sedačky

    Ano, mám i já zkušenost.
  9. Na plecháče dej nové šrouby. Pokud tam jdou z Š Favorit, tak je kup a máš klid. Z ALU bych tam šrouby nedával.
    • 25
  10. OK406

    Miloslav Švandrlík

    Musím jen a jen souhlasit s ostatní mi. Taky jsem četl od nějopár knížek a nějaké i doma mám.
    • 8
  11. OK406

    Zila REPASUJE 405 grdt

    Pěkná práce + fotodokumentace. Až to bude potřebovat někdo jiný, tak jako by to našel. Jinak 405 bude jako nová!!!:potlesk
    • 59
  12. OK406

    Origo radio 406 coupe

    Máš tam Philips 4050, dej si jej odkódovat. Pokud je tam to rádio od výroby, tak by se kód dal zjistit v Peugeotu. K rádiu lze připojit i cd měnič.
    • 23
  13. Už to tu na fóru psal i Oddie a i já to tak odzačátku praktikuji. Když vím, že cca 10-5 min. budu u cíle, tak vypnu klimatizaci. Je to dobré i zdůvodu, že se vyrovná teplota vzduchu ve vozidle s venkovním a není to pak taková teplotní ,,rána\", když se vyjde ven.
    • 16
  14. OK406

    Barum Polaris 2

    • 70
  15. To by spíše chtělo sedláře. Unás je jeden, co dělí jak kočáry, tak sedla apod. a to nejen pro koně.
    • 11
  16. OK406

    Barum Polaris 2

    Používám Barum Polaris již sedmou sezonu a vzorek je velmi dobrý a na sněhu drží a v ,,břečce\" při správném a citlivém zacházení dobře vede. Na mokru taky. Takže doporučuji. Máme nejen v rodině Barum Polaris a Barum Polaris 2.
    • 70
  17. Vítej v P-C. Interier pěkný, ale to zatmavení a modrání bych vynechal a nechal seriový. Bude to i lépe svítit + nebudou problémy s PČR + STK.
  18. OK406

    roletky zad.bocnych skiel

    Je to buď za příplatek a nebo domontovat si sám jako si to např. dělal Martin806 na své 806.
    • 11
  19. Myslím, že vzadu se sedí níž. Jinak pěkný. Rád bych si tam sednul a vyzkoušel si to;).
    • 84
  20. OK406

    zadní mlhovky nesvítí

    A nepíše snad, že problémem byla páčka.
    • 12
  21. OK406

    pribeh

    ...jednou tam a zase zpátky, je to jako z té pohádky, kdy se opřela o vrátky....
  22. OK406

    zadní mlhovky nesvítí

    Hlavně, že se příšlo na příčinu.Takže jsou tři možnosti: a) rozebret a vyčistit páčku, b) sehnat starší, c) koupit novou.
    • 12
  23. OK406

    Omezovač tlaku zadních brzd

    Ale princip snad je stejný a nebo ne?
    • 11
  24. OK406

    Omezovač tlaku zadních brzd

    ...
    • 11
  25. OK406

    P 307 1.6 benzin manual

    Zkus Hledání. Zadej manuál 307 a uvidíš, kolik ti toho vyjede.
×
×
  • Vytvořit...