Už to tu na fóru psal i Oddie a i já to tak odzačátku praktikuji. Když vím, že cca 10-5 min. budu u cíle, tak vypnu klimatizaci. Je to dobré i zdůvodu, že se vyrovná teplota vzduchu ve vozidle s venkovním a není to pak taková teplotní ,,rána\", když se vyjde ven.