Moc mě mrzí a cít s lidma skrze záplavy, které skoro každoročně opakují. Ale nedruhou stranu, jak to, že nově postavené komunikace nejsou řešena ani na příval padesátileté vody !? A co naše vladá? Prý by mohla poslat až 800 vojáků. Proboha, ať tedy nikam neposílá vojáky na různé mise do zahraničí, kde jsou stejně na nic a raději je vyšle co nejdříve na pomoc českým lidem, kteří jsou postiženi povodněmi! Věřím, že toto by se více ocenilo než nějaké mise. Jsou placeni z našich daní, tak ať pomáhají v ČR !!! Držím všem palce, aby nikoho z P-C povodeň nezasáhla a pokud už se nedej bože stalo, tak co pokud možno nejmenšími následky.