Přejít na obsah

OK406

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    15 374
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    3

Vše od uživatele OK406

  1. OK406

    Morava - povodně 2010

    Moc mě mrzí a cít s lidma skrze záplavy, které skoro každoročně opakují. Ale nedruhou stranu, jak to, že nově postavené komunikace nejsou řešena ani na příval padesátileté vody !? A co naše vladá? Prý by mohla poslat až 800 vojáků. Proboha, ať tedy nikam neposílá vojáky na různé mise do zahraničí, kde jsou stejně na nic a raději je vyšle co nejdříve na pomoc českým lidem, kteří jsou postiženi povodněmi! Věřím, že toto by se více ocenilo než nějaké mise. Jsou placeni z našich daní, tak ať pomáhají v ČR !!! Držím všem palce, aby nikoho z P-C povodeň nezasáhla a pokud už se nedej bože stalo, tak co pokud možno nejmenšími následky.
    • 29
  2. OK406

    Připojištění čelního okna

    Pe.Tr: prosím tě na 106 př. sklo??
    • 35
  3. v prácito máš omluvené, pokud je komunikace podvodou a nelze se tam dostat jinak.
  4. OK406

    cupátko 406

    Pěkná 406 coupé. Jen nevím, co by si chtěl ,,tunit\"? Možná dát venkovní zpětná zrcátka do barvy auta. Přeji ti mnoho šťastných kilometrů + chvil + zážitků. A vítej v P-C.
    • 33
  5. Diagnostika + nechat dobře vysušit. Stačí aby se voda dostala od ,,elektriky\" a pak auto nejede a není ve své ,,kůži\".
  6. Dneska jsem měl denní a Českých Budějovicích teplota okolo 10 st.C, zataženo, mírný vítr, ale nepršelo. Jinak Vltava je v normálu. [upravil dne 16/5/10 OK406]
  7. Na ostřikovače předných světel je konekor na pravé straně. Pokud by to bylo na pravé straně, tak je to konektor od snímače chladící kapaliny.
    • 11
  8. OK406

    Praskla mi pružina předního kola

    Pružiny můžeš dát jako to mám já použité a to z 406 coupé. Pasují podle čísel. Jinak pokud si řádným člem P-C, tak v Auto Kelly využiješ plně katičku klubovou + slevy!! To se budeš divit, kolik to dělá!!! Samozřejmě, že měníš obě strany !!! Svislou stabilizační tyčku jsem měnil viz píspěvek.
  9. OK406

    Praskla mi pružina předního kola

    Máš pravdu. Však je to taky vidět na ložisku horního uložení. [upravil dne 15/5/10 Ferry]
  10. OK406

    Praskla mi pružina předního kola

    Jak píše Ferry, vítej v klubu prasklých pružin. Jen je zajímavé, že praskají jen přední. Mě praskla, když jsem přišel do garáže a 406 byla podivně moc nízko. Tak jsem pomocí Honzy406 (stahováky pružin) pustil do opravy. Přední pružiny jsou z 406 coupé, horní uložení je Monroe a ložiska SKF. Zatím pohodička. Více se dočtš v příspěvku, na který dal odkaz Ferry. Od reklamace je vše v pořádku!! :super
  11. Není na stejném místě jako u 2.0i či 1.8i ?
    • 13
  12. OK406

    Zvuk výfuku u 106 1.0i

    Přesně tak, zvenku je neknutý, ale uvnitř může být uhnilý. Takže jaký tam dát. Na své 406 mám zadní část výfuku z 406 coupé (staší=používaný) a nemohu si to vynachválit. Tiché a pokud výce přidám, tak ten zvouček!! Nebál jsem se tam dát starý použítí, ale nikde neucházející výfuk. Mám jej od jednoho člena z P-C, ale už nevím jméno (pružiny přední jsem bral od něho a výfuk chtěl vyhodit, jelikož na svou 406 měl jiný, tak jsem jej dostal zadarmo:super a nelituji:super). Opravdu už Bosal není co býval:( Nechceme tam dávat žádný rezonátor či něco podobného a to už nejen k obsahu motoru 1.0i 37 kW , i když to jede pěkně, což mě mile překvapilo.:mrk [upravil dne 15/5/10 OK406]
    • 11
  13. OK406

    fotky

    Hmm, pěkný kousek:super
  14. OK406

    pug 106 1.4 zavodimee :)

    Paráda!! Jinak 106 znám ze zimního minisrazu!! Je opravdu parádní
    • 39
  15. Že by naše Aka ?! :D:D
    • 10
  16. OK406

    radio philips 4050

    Mě nehrál přední levý reproduktor. Příznaky jsou úplně stejné!!! Tak se mi na to Peugeot09 podíval a závada byla v rádiu a oprava i s montáží cca 10 minut. :potlesk [upravil dne 14/5/10 OK406] [upravil dne 15/5/10 OK406]
  17. OK406

    fotky

    Myslíš toto ???
  18. OK406

    Pekný wikend 407ckari !!!

    To potěší na srdci :potlesk:papa:papa:papa:papa
  19. OK406

    Práce - vyhoření?

    Zajímavé téma. Zkus, jak píší ostatní dobrého psychologa. Nejen v zahraníčí je to již mít svého ,,cvokaře\". Nemyslím to ve zlém!! To vůbec ne. Ale věřím, že ti jistě pomůže.
    • 25
  20. OK406

    Zvuk výfuku u 106 1.0i

    Už je dole a rachotí v něm. Ale to může být i ,,karbit\".
    • 11
  21. OK406

    Poutáte se i vzadu?

    Je to stejné, jako když se začaly používat pásy vepředu - taky je spousta lidí ignorovala (stejně jako svícení, blinkry, ......) - všechno chce svůj čas. Ještě dnes se po silnicích prohání nemálo aut, která třeba vzadu pásy ani nemají. Bezpečnostní pásy a svícení je snad sakra velký rozdíl!
    • 44
  22. OK406

    USB namiesto CD MENICA

    Něco podobného se tu již řešilo s rádiem Philips 4050.
    • 60
  23. OK406

    Zvuk výfuku u 106 1.0i

    Opravdu nevím. Zdá se mi, jako by tam nebyli příčky v zadním tlumiči. Možná, že je to jen můj dojem. Nevím:nevim
    • 11
  24. OK406

    Zvuk výfuku u 106 1.0i

    Právěže vše je bez sebemenšího úniku. U odvodňovací dirku jsem samořezním šroubem zatěsnil. A stále se mi to zdá ,,hlučné\". Když sedím vzadu, tak je to dost slyšet.
    • 11
  25. Chci se vás prosím teptat, jaký máte zvuk u vašich 106. Syn má 106 1.0i 37kW, r.v. 1997, zadní výfuk bosal a zdá se mi, že je to docela hlučné oproti např. mojí 406. Podle mě by to mělo být už vzhledem k obsahu motoru 1.0 tiché.
    • 11
×
×
  • Vytvořit...