Přejít na obsah

PeHa

Uživatel
 • Počet příspěvků

  32
 • Registrace

 • Poslední návštěva

  Nikdy

O uživateli PeHa

 • ID člena 43159
 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 106
 • Rok výroby
  1996

Profilové informace

 • Město
  Hukvaldy
 • Stát
  Česká republika
 1. PeHa

  Ukončení veškeré výroby

  Jak to tady čtu, tak si zase uvědomím, že žijeme v banánové republice. Když jsou nějaká pravidla,tak je třeba je respektovat -je jedno na jaké úrovni ta pravidla jsou. Když tak to vyjasněte jak vypadá a nevypadá komerce v rámci klubu a vyřešte to. Nadávky, obviňování a výčitky ještě nikdy žádnou společnost neposunula vpřed,ale do ..... prostě dopryč Takže klucíí klid a nohy v teple. Potom je otázka , jak v rámci klubu nabízet svou pomoc při řešení trablů, s diagnostikou a podobnými informacemi, nebo odkazy na díly apod. Když budou jasné pravidla a rozumné - odkaz na konzultace, tak si myslím, že to musí fungovat. no ne? Čauky.
 2. Přesně jak říkají kluci, dej pryč tu naftu, nový palivový filtr + propláchni tou novou naftou - nejlépe OMV / Benzina. Protože to vypadá,že to dopapalo zbytek dobré nafty a pak šmytec. Záleží kde ten borec tankoval, a je fakt že CR + PD jsou háklivější než klasika TDI/DI. Jinak s tím lihem by to neměl být až takový problém, jelikož je to tak ,že opravdu váže vodu a ten poměr jsi dal správně,aby to nic nepoškodilo- v zimě se někdy dříve v tom poměru dával i benzín , aby nezamrzla. Ale opravdu dej na rady pryč s tou naftou a uvidíš - pokud to nebyl sajrajt a nevzalo to něco s sebou mělo by to jet. A pokud to pojede - starou naftu na rozbor do tribotechnické laborky a nech jim to zaplatit -účet musíš mít. - i když nevím jak s tím lihem , z tohoto principu reklamace to pak byla blbost. a nevyreklamuješ nic:xvul
 3. Jak výše píšou HonzaZ a straki007 CAN BUS + dobíjení dokupy může dělat svinstvo. Jelikož mám zkušenost,že při nízkém napětí - nebo při abnorm. kolísání napětí není CB schopen správně diagnostikovat situaci v systému - píše pak ,,hovadiny\" jenom ne to,že má problém s napětím.CANBUS je fajn,ale pokud je v cajku filtrace -tzn. správná hodnota napětí,na který je nastaven. Prasklé žárovky a zbytek problémů vypadá na přebíjení v síti . reglér altíku / špatný kontakt v systému. To padání času vypadá,že odešel záložní zdroj v palubce (dobíjecí baterečka)- pro hodiny u těchto systémů bývá aby zůstaly data. Nech si zkontrolovat dobjecí soustavu u fachmanů na elektriku.
 4. PeHa

  olej v expanzke

  Pokud je to těs.hlava / praskla hlava, tak ti to musí párovat do expanzky ,popř. vyhazovat vodu,pokud chladič oleje,tak máš emulzi ve vodě -kukni taky na náplň motoru-olivu.
 5. PeHa

  Mapa členů

  SZ je tam:super
 6. Tóž poslóchej kémó. Původně jsem hlasoval pro ,,demolition aktion\":bacha Ale tyto fota celé situace objektu to vrhají do úplně odlišného světla:mrk Protože jsem měl zato,že je to skroucený jak paragraf!!! Ale nevidím nikde větší kroucanec objektu.Je pravdou,že reál může být jiný,ale vidím to takto: To zhroucení bylo způsobeno vadným okapem v místě -je dam dle fota pouze místní podmáčení ,proto se sypla zeď + sloup po delším neřešení - spodní voda by šla zespodu objektu přímo do zdiva a po čase by se rozpadaly cihly a výsledek takistý!!! Z pohledu od silnice bys tam měl dvě garáže,nebo garáž a místnost-krytou bebechárnu-možná krytou pergolozasedačku:D Tak to vypadá-pokud se nemýlím,že by spíše stálo za to zafixovat místo narušení-což zčásti jste udělali;), potom vymyslet způsob jak hydraulikou-atd. dostat konstrukci zpět a postavit nový sloup+ zeď - hlavně s rozumem a opatrně. Jak je vidno ze záběrů - voda se bude tlačit z kopce za barákem.tzn. dokola udělat drenáž-svést tuto vodu do nádrže dolů-ne do studny a máš i užitkovou vodu na záchody /zalívání atd. Tak to vidím nyní alespoň já osobně,potom hlavně záleží, jaké máš ty sám s objektem plány-možná to stejně zbouráž a vytvoříš něco od gruntu jinak Domluv se s dobrým zedníkem-praktikem,který je z okolí a s ním to prober.
 7. PeHa

  Kopie Samsung galaxy S3

  Tak to je dobrá informace, odkud ho znáš? Séš od Špilasu a préglu :Da on od Strakonic??
 8. tak jsem konečně kuknul na fota,sorry včera jsme sušili seno atd.dcerka ještě není online.Ale z toho co jsem viděl,můžu říct - s chlívkem není co řešit zatékala střecha došlo k zrušení pozednice + zdi - pryč s ním. S tou stodolou-není vidět celková deformace stavby.Spíše je nutno se na to dívat z kontextu příčiny problému a tvých představ do budoucna: Tzn: spadlo to kvůli špatnému podloží -spodní voda- nestabilita,nebo jiná příčina.A jak přesně chceš aby to tam v budoucnosti vypadalo/k čemu to sloužilo:myslim .To je to hlavní od čeho se pojede dál.Na jednom fotu je vidět podmáčená zem u spadlého sloupu/op. zdi. Jestli je problém se spodní vodou- není co řešit musí to jít pryč,jelikož se tím narušuje statika celého objektu a případná renovace neřeší pravou příčinu- jde o vyhazování peněz. Opravíš to a ujede to znovu tady,nebo jinde. Takže pokud to vidím správně - chlívek KO,stodola krovy úžasné - origoš zámky spojů + vypadají suché a zdravé -nejlépe použít se stejnými proporcemi staré střechy na novou:Dspolečně se zdravými cihlami.Po tomto,,MALÉM \" úkolu vyřešit základy - odvod spodní vody-drenáže.Spodní vodu budu taky řešit, při delších deštěch jde do kotelny Jinak čeká Tě práce jako na kostele:papa Zatím se měj přeji hodně zdaru a osvícení při řešení problémů- ať se v tom nemácháš.
 9. PeHa

  Kopie Samsung galaxy S3

  zkus mu napsat na onen mejl - že Ti jej doporučil známý z alfa fóra a zeptaj se jej na onen problém,jestli se šťourá taky v mobilech -tipoval bych, že hej -uvidíš-,,líná huba hotové neštěstí\":mrk nanejvýš Ti řekne za to nic nedáš.Zatím zdar a dej vědět-taky by mě zajímalo jestli se šťourá i v těch malých potvorách:roker
 10. PeHa

  Kopie Samsung galaxy S3

  nemyslel jsem zrovna posílat ,ale poradit se s ním - jinak bych skusil origo znovu zavedení,tzn hard reset. u Giagbyte současně start+ volume down -tady výše to myslím někdo zmiňoval ,ale myslím že je spíš KO wifi + modrozub - a to dle mně je součástí zakl.desky:(.Tak to přopadá alespoň mně
 11. takže problém s předstihem? říd.vstřik kecal ŘJ a motor mlátil jako Hamerfal:D
 12. připomeň se v pondělí. to už bude na příjmu dcerka-má stavařinu a já ji šéfuji její bublinu 106ku
 13. PeHa

  Kopie Samsung galaxy S3

  nepustilo to takže info@cheero. a přípona cz:roker
 14. PeHa

  Kopie Samsung galaxy S3

  poslouchej ,váhal jsem ,ale dám Ti jeden tip. Narazil jsem na jednoho klučinu co se vrtá v elektronikách, když jsem řešil rádio. Hrabe se i eepromkách,takže něco zná.Pouze netuším zda-li se vrtá v mobilech,ale ono je to stejně na jedno brdo. Je to nějaký Petr ze Strakonic info@{reklama nepovolena} . Komunikovalo se s ním v poho,tak by neměl být nasraný,že jej kontaktuješ.Má i svůj web s elektronickýma bebechama.Když tak dej potom vědět:papa
 15. PeHa

  Kopie Samsung galaxy S3

  Ahojte,jsem sice nováček, ale nestačím se divit - jestli tohle je opravdu klon, tak to mi spadla brada:aut. Pravdou ale je ,že už dnes není čína jako čína. Ono totiž v průmyslové zóně v Šanghaji to funguje tak, že pod jednou střechou,nebo ve vedlejších fabrikách se dělají origoše a ,,jiné\" značky. Příkladem je HTC versus MIVVY:o.Tak mi to říkal známý,který dělal v oboru.Dnes i VW ,Linde a jiné značky tam dělají svůj byznys. Důvod je zřejmý.Potom ale záleží ,jaký tam je managment a jak mají nastavené procesy:myslim. Jinak na webu tinydeal - přípona com. kukněte co soudruzi z číny třeba v mobilech nabízejí.Dokonce údajně na požádání tam nahrají češtinu,jelikož normálně pro ně nejsme velký trh-to poláci už ano. Dodání prý mají delší-snad až se naplní kontejner do Hamburku.:DAle šikulové to zkoušeli a nevěřili že to dojde,ale ejhle ano v cajku a funguje. Globalizace je prostě tady.U tady toho asi to bude chtít novou zákl. desku,pokud nepomůže znovuzavedení softu(většinou kombinací tlačítek při zapnutí přístroje).Záleží,jestli borcovi smart nespadl. Mně se to stalo a na Gigabytu mi potom taky něco nešlapalo.Vyřešil to orig.servis opravou desky-bez záruky-nová koštovala litr,oprava půlku.
×