Přejít na obsah

mirda27301

Uživatel
 • Počet příspěvků

  92
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli mirda27301

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Kam. Žehrovice
 • Stát
  Česká republika

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ahoj.My také děkujeme za krásný večírek,výborné jídlo,super dárečky,zábavné soutěže. Děkujem starému i novému vedení že se dokážou postarat o mnoho věcí, které na konec potěší mnoho lidí-pežoťáků.
 2. Tak konečně jsem něco vyhrál. Stačí tomu štěstíčku jít trochu na proti. Až to budu psát příště tak už se to nestane-snad. Ale stejně mi nikdo neodpověděl na dotaz.
 3. Ahoj. Mám dotaz. Slíbyli jsme synovi po cestě zastávku,nevadí že přijedem třeba o hodku později. Když nebude buček a cukroví tak to přežijem.
 4. Nebojte se ničeho-nás přijede 5 nebudeme celý den jíst a všechno nacpeme do pupíčků. A pokud něco zbyde, tak máme přece PEUGEOTA s velkým kufrem a ten něco taky uveze. Navíc to máme celých 30km daleko tak se můžeme otočit..
 5. mirda27301

  1.6 VTi bez palivového filtru

  Tak jsem dnes rozřezal zbylé věci a byl jsem velice překvapen co jsem viděl. Jsem nakonec rád že jsem vyměnil celý čerpadlo i s filtrem. Samy posudte zda je lepší vyměnit funkční čerpadlo za nové. Takto vypadá filtr po 150 000km a 7let stáří.Ještě jsem zvědavý zda se mně zlepší jízdní vlastnosti- počítám že ano-občasné cukání atd. Jinak ten vyřízlej kousek papíru z filtru co je tmavší tak je ze strany nasávání a čerpadlo je komplet zalité a zalisované takže oprava je nemožná. Mějte se a mnoho štastných kilometrů.
 6. Tak penízky jsou poslaný, ted už 14 dní čekat.
 7. mirda27301

  1.6 VTi bez palivového filtru

  Tak abych nezakládal nový téma tak oživým toto starší. Stal jsem se majitelem nepojízdné 308 1.6 VTI . Odešlo mi palivový čerpadlo tak jsem ho vyndal vyměnil a je klid.Děkovat za rady mohu místnímu členovy -jarokare. A aby měli všichni jasno jak je to s tím filtrem tak je součástí čerpadla. Vložím pár fotek a později ještě rozeberu samotné čerpadlo a tu velkou plastovou krabici ve které je ten jemný filtr.
 8. Ahoj. Se mnou počítejte určitě. Jenom až zasednu k PC a pošlu drobný. Syn by mně ukamenoval kdyby to nevyšlo.
 9. mirda27301

  Zatékání do 5008 dveřma?

  Tak přesně takle mi teče do 308-dveře byly taky rozebrané ale mně jenom při velkém dešti nebo větru. Zatím jsem to neřešil ale určitě to bude tim lepením.
 10. Já mám pocit že se mění po 60tis. Aspon já ho tak měním protože ho mám dost popraskaný.
 11. Klidně vem i potěr-my přijedem s 9letým frajerem
 12. Tak to vypadá že přijedem-leda že by padaly trakaře.
×
×
 • Vytvořit...