Jump to content

mirda27301

Uživatel
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

About mirda27301

 • ID člena
  42652
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 308
 • Rok výroby
  2011

Profilové informace

 • Pohlaví
  Muž
 • Město
  Kam. Žehrovice
 • Stát
  Česká republika

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ahoj mám 1.6VTI LPG 166000km a zatím vše origo kromě běžných věcí. Nová je jedna cívka a pletenec na výfuku. Provařené zběrné potrubí mezi motorem a katalyzátorem. Ještě nový el.magnetický ventil na výfukový vačce a brzdy-dorazy ve dveřích 2ks.
 2. Ahoj Bohužel nepřijedeme. Jsem celý víkend v práci. Snad někdy příště.
 3. Ahoj.My také děkujeme za krásný večírek,výborné jídlo,super dárečky,zábavné soutěže. Děkujem starému i novému vedení že se dokážou postarat o mnoho věcí, které na konec potěší mnoho lidí-pežoťáků.
 4. Tak konečně jsem něco vyhrál. Stačí tomu štěstíčku jít trochu na proti. Až to budu psát příště tak už se to nestane-snad. Ale stejně mi nikdo neodpověděl na dotaz.
 5. Ahoj. Mám dotaz. Slíbyli jsme synovi po cestě zastávku,nevadí že přijedem třeba o hodku později. Když nebude buček a cukroví tak to přežijem.
 6. Nebojte se ničeho-nás přijede 5 nebudeme celý den jíst a všechno nacpeme do pupíčků. A pokud něco zbyde, tak máme přece PEUGEOTA s velkým kufrem a ten něco taky uveze. Navíc to máme celých 30km daleko tak se můžeme otočit..
 7. Tak jsem dnes rozřezal zbylé věci a byl jsem velice překvapen co jsem viděl. Jsem nakonec rád že jsem vyměnil celý čerpadlo i s filtrem. Samy posudte zda je lepší vyměnit funkční čerpadlo za nové. Takto vypadá filtr po 150 000km a 7let stáří.Ještě jsem zvědavý zda se mně zlepší jízdní vlastnosti- počítám že ano-občasné cukání atd. Jinak ten vyřízlej kousek papíru z filtru co je tmavší tak je ze strany nasávání a čerpadlo je komplet zalité a zalisované takže oprava je nemožná. Mějte se a mnoho štastných kilometrů.
 8. Tak abych nezakládal nový téma tak oživým toto starší. Stal jsem se majitelem nepojízdné 308 1.6 VTI . Odešlo mi palivový čerpadlo tak jsem ho vyndal vyměnil a je klid.Děkovat za rady mohu místnímu členovy -jarokare. A aby měli všichni jasno jak je to s tím filtrem tak je součástí čerpadla. Vložím pár fotek a později ještě rozeberu samotné čerpadlo a tu velkou plastovou krabici ve které je ten jemný filtr.
 9. Ahoj. Se mnou počítejte určitě. Jenom až zasednu k PC a pošlu drobný. Syn by mně ukamenoval kdyby to nevyšlo.
 10. Tak přesně takle mi teče do 308-dveře byly taky rozebrané ale mně jenom při velkém dešti nebo větru. Zatím jsem to neřešil ale určitě to bude tim lepením.
 11. Já mám pocit že se mění po 60tis. Aspon já ho tak měním protože ho mám dost popraskaný.
 12. Tak to vypadá že přijedem-leda že by padaly trakaře.
×
×
 • Create New...