Ahoj, ještě ne.. Teda jde, furt naplno... Není čas, já o víkendu odpadl po noční ( v sobotu i v neděli ) a nedostal jsem se k tomu. Nicméně, problikávání mlhovky je vyřešeno, vyčistil jsem kontakty a vyměnil prasklou žárovku zadního světla. Displej hodin jsem odpojil, protože umřel ( byla to taková malá eutanázie - ve fázi klinické smrti jsem ho odpojil od přístrojů... ). Ale na ten ventilátor potřebuju trochu víc času... Mimochodem, jak tam jsou zapojený ty tranďáky? to bude asi na pájku, nebo ne?