Přejít na obsah

Mysak_Bob

Uživatel
  • Počet příspěvků

    516
  • Registrace

Vše od uživatele Mysak_Bob

  1. vsak ja to tak myslel, ze s tim nic rozumnyho neudelas, toho roku 2000 jsem si nevsiml
  2. Pardon, ze se vmesuji, ale ELM327 v BT verzi mam. Neco z toho vyctes, ale musis pouzivat kombinaci vice SW, protoze jsem jeste nenasel zadnej, kterej by dokazal nacist vsechny hodnoty, jeden nacte cast, druhej dalsi, .... (samozrejme, ze se leckde prekryvaji). Takze zaver - ELM327 je dobra hracka. Rozhodne s tim nic nenastavis - krome smazani chyb.
  3. vezmes mi ty 2 maly odznacky, co jsi zapomnel do Jedovnice?
    • 9
  4. ozzy: my prodavali, kdyz sis pro ne prijel za 20/kg (Velke Pavlovice) ale to je pred 10-14 dny [upravil dne 25/7/13 18:45 od Mysak_Bob]
    • 29
  5. Mysak_Bob

    Peugeot 308 sw 1.6HDI 80kW 110HP

    toto nepomaha?
    • 18
  6. Dámy a pánové, lítáte někdo ROF? A nechtěli by jste se přidat k nám? Jasta Die Kapitäne http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1522
  7. Mysak_Bob

    Nafta bez biozložky v SR

    Az bude delat Slovnaft E85, tak mozna taky bude
    • 8
  8. Mysak_Bob

    iPad

    nemyslim videa, ale stranky zkousel jsem uz asi 3 prohlizece, ktery to castecne umi, ale tam, kde to \"potrebuju\", to nejde [upravil dne 14/6/13 22:17 od Mysak_Bob]
    • 89
  9. Mysak_Bob

    iPad

    jediny (sice dost podstatny) co mi na ipadu vadi je, ze nema flash
    • 89
  10. Mysak_Bob

    Sleva při koupi PC

    No, myslim si, ze v potravinach je daleko vetsi prostor pro slevu nez ve vypocetni technice (hlavne co se tyka hardware)
    • 15
  11. Mysak_Bob

    Aplikace na srovnání cesty

    furt lepsi, nez kdyz mne to (Igo s tehdy aktualnima mapama) vedlo v r.2011 na silnici, ktera se mozna bude otevirat letos (2013) na podzim. Navigace musi byt sluha a ne pan, nesmis ji slepe duverovat Sorry za OT - ke kteremu se to stejne casem zvrtne
    • 28
  12. Kdo najede nejmin km
  13. Mysak_Bob

    Sleva při koupi PC

    obavam se, ze uz par let nehraje, pokud nedelas obraty ve stovkach tisic mesicne. Jen si to chce najit, kterej obchod je momentalne nejlevnejsi.
    • 15
  14. Mysak_Bob

    Flash disk-připojení

    zkus pouzit hledani napr.
  15. Mysak_Bob

    1.6 HDi úprava softu (chip)

    myslis TenDymIgnoruj ?
    • 26
  16. http://sluzby.peugeot.cz/akcni-nabidka/peugeot-servis-kazdy-vek-ma-sve-vyhody/
    • 21
  17. Mysak_Bob

    Povodně 2013

    Vltava jeste nedosahla kulminace v Melniku, sice odtoky z Orliku klesaji od 3 od rana, ale to se projevi tak zitra.
  18. Mysak_Bob

    Kolik a jak velké dětí máte?

    Veverko, gratulace, a ted sup, rychle to dobre zalit
  19. pokud pojedes vlakem, tak 5 nebo 9 urcite pojede
    • 18
  20. taky bych to tak videl, ale nikdo ti nerekne, jak bude zitra doprava (at uz MHD nebo automobilova) vypadat.
    • 18
  21. Mysak_Bob

    Povodně 2013

    myslim, ze na toto se pripravit nejak hodne dopredu neda
  22. Mysak_Bob

    Straki007

    jdu kamenovat precti si prvni prispevek vlakna Hugo se jen pta, jestli nekdo nevi, co je se strakim, ze se s nim nemuze spojit. To je vse. Vzhledem k tomu, ze na nej utoci zakaznik, tak je to celkem opravneny dotaz. To, co se napsalo dale nemuselo vzniknout, kdyby straki komunikoval - at uz sorry vo.e, jeste jsem to nestihl nebo sorry, bratranek to neposlal (nevim duvod zpozdeni objednavky).
×
×
  • Vytvořit...