Přejít na obsah

zimandl

Uživatel
  • Počet příspěvků

    30
  • Registrace

Vše od uživatele zimandl

  1. Zdravím lidi. Potřebuji pomoci s diagnostikou. Dodělával jsem tempomat a potřebuju ho povolit v ŘJ. Je někdo nejlíp z okolí Vyškova tento týden a od dalšího okolí Berouna případně Praha, kdo má diagnostiku a byl by ochotný s tím pomoci případně zda máte kontakt na někoho kdo by mi to udělal? Přijde mi dávat 800 Kč za připojení na diag v peugeotu docela dost. A to nevim jestli by chtěli ještě něco navíc. Kamkoliv zavolám, tak nejsou schopný upravit něco v ŘJ, ale jenom vyčíst závady. Děkuji moc.
  2. Zdravim a zadam o pomoc. Ddelavam si v aute tempomat a naskytnul se mi problem. Odpojil jsem aku a pote konektor z RJ abych zkontroloval jestli mam natazenej kabel k spinaci na brzdu. Kdyz jsem ho tam nenasel tak jsem to zase zpatky zapojil a ejhle, nefunguje mi dalkovy zamykani. Vsechno ostatni funguje jak ma. Zkousel jsem snad vsechny moznosti jak to potom sesynchronizovat a nic. Kdyz zmacknu tlacitko tak slysim jak cvaka pod pristrojovkou relatko a zapne se mi i radio jako kdyz to jeste fungovalo. Klic mam dvoutlacitkovy bez diody a auto je novej model. Setkal se nekdo s tim? Ptam se jestli nekdo resil neco podobnyho nebo jestli s tim budu muset na diagnostiku a udelat ten klic v diag. Dik za raddy
    • 25
  3. Dik za odpoved ohledne pacek. Jeste bych se zeptal jak natahnout kabel od druhyho snimace na brzde jelikoz ho tam nemam. Da se to udelat podle toho co pise tady? http://www.406oc.co.uk/viewtopic.php?f=10&t=20756 Pouzit scotchlock konektor abych dostal napeti do toho vypinace a pak natahnout kabel do ridici jednotky a pak to jenom v podstate pvolit v diag. V ty jednotce tusim ze by to melo byt do pozice E4 v tom konektoru nejvic vepredu. Muze se jeste stat ze po odpojeni baterky a ridici jednotky muze prestat dalkovy otevirani a nejde to ani sesynchronizovat potom? Nevite o nekom v okoli Berouna kdo ma diagnostiku a byl by ochotny s tim to povolit?
  4. Zdravim lidi. Chci se zeptat na rozdíl těchto dvou tempomatů. Chci ho dodělat do P406 rv 2002 80kw. Bude tam sedět? Dávaly se ty ovladače do všech peugeotů stejný nebo se lyšily jiný modely s těmahle placatejma? Pokud to tu někde bylo, tak se omlouvám, že jsem nepročítal celé vlákno. Potřebuju pokud někdo rychle poradí co koupit dokud jsou. Edit. Prípadně byl by někdo ochotný pomoci s diagnostikou (pokud ji má). Nejlépe z okolí Berouna
  5. Zdravim. Nedávno se mi rozjel ventilátor naplno a nejde s tim nic udělat. Projížděl jsem nejenom toto forum a nenašel jsem nic co by mi pomohlo. V motoru ten regulátor neni. Napadlo mě, že by to mohla bejt jiná krabička, tak jsem hledal. Do motoru mi jdou jenom dva dráty. Silný červený a černý. Ty vedou z jiný krabičky kam vedou čtyři(dva silný a dva slabý) a dva (jen dva silný co vedou do ventilátoru což bude asi vývod, tak jsem usoudil, že ten regulátor bude toto. Každopádně se chci zeptat jestli tu má někdo zkušenosti s opravou. Uvnitř je jediný co by se dalo asi vyměnit jenom nějakej mosfet. Neví někdo jakym jinym by se to dalo nahradit? Mám P406 2.0 HDi s automatickou klimou r.v. 2002. Dík za rady [upravil dne 26/8/12 17:29 od zimandl]
×
×
  • Vytvořit...