Zdravim.
Nedávno se mi rozjel ventilátor naplno a nejde s tim nic udělat. Projížděl jsem nejenom toto forum a nenašel jsem nic co by mi pomohlo. V motoru ten regulátor neni. Napadlo mě, že by to mohla bejt jiná krabička, tak jsem hledal. Do motoru mi jdou jenom dva dráty. Silný červený a černý. Ty vedou z jiný krabičky kam vedou čtyři(dva silný a dva slabý) a dva (jen dva silný co vedou do ventilátoru což bude asi vývod, tak jsem usoudil, že ten regulátor bude toto. Každopádně se chci zeptat jestli tu má někdo zkušenosti s opravou. Uvnitř je jediný co by se dalo asi vyměnit jenom nějakej mosfet. Neví někdo jakym jinym by se to dalo nahradit?
Mám P406 2.0 HDi s automatickou klimou r.v. 2002.
Dík za rady
[upravil dne 26/8/12 17:29 od zimandl]