Citace jakehokoliv přispěvku s epoužije pokud je nutná k pochopení, pokud to nutný není napišeš obecně - Stibto: a text sdělení, nebo For Stibto či 4Stibto, jak uznáš za vhodné. Pokud by prostě přispěvek bez citace postradal smysl, byl nesrozumitelný tak citaci použiješ, ono někdy to bylo 5 citací uvnitř citace a pak to vypadalo naprosto nepřehledně
Namátkou třeba toto, ale byli tu i horší.
[upravil dne 24/1/12 15:15 od Radek Hurvajz]