Stosun: sorry ale musim tě napomenout, už je to tu poněkolikáté, pokud chceš něco dopsat tak dej edit u přispěvku a dopiš to k němu, není dobrý mit tu dva a více přispěvky hned za sebou, viz pravidlo : 4. Odovídat jedním příspěvkem a k věci
Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme POKEC.
[upravil dne 30/3/12 22:45 od Radek Hurvajz]