Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. No to by mohlo bejt tak nějak ono,. akle rady spíš od dieslistů, jak viš ja jsem benzinovej a vysokootáčkovej:D:D
  2. No ak ho potkáš tak ho kopni do vajec samozřejmě Na nič by som sa nepytal:D Pokud to nahlasiš jako pojistnou udalost tak ti opravu zaplatí jeho pojišťovna [upravil dne 30/3/12 23:12 od Radek Hurvajz]
    • 12
  3. Pokud budeš na ten motor hodný tak tam není co by se podělalo, jen spotřebáky, tyčky, brzdy, nějaký drobnosti okolo palubovky, ale to by mohlo bejt vychytaný, a kdyby ne, tak jsme tady aby jsme ti s tim píchnuli;)
  4. Css, to už je hodně dávno:D Ale Google je všemocný - http://www.auto-doplnky.com/polepy-sloupku-automobilu-polepy-stredovych-sloupku.html [upravil dne 30/3/12 23:05 od Radek Hurvajz]
  5. Ja ji mam oloupanou a není tam vubec, žekl bych že to vypadá i líp. Ale pokud tam musí být tak nějakou plastovou tapetu přímo na to určenou, dokonce jsem někde viděl i přímo připravený kusy na ty sloupky dveří
  6. Zavislaci, no to je normalka, a i kdyby tak ti to dlužim;) No tak zamalovat štětečkem nebo přebrousit a sprejem fouknout. V tomhle mám vyhodu, moje barva je napriosto schodná se sprejem škoda diamantová stříbrná za 90kč, takže to jen přestřiknu a není to ani vidět. Ale barvu ti do spraye namichají kdyžtak [upravil dne 30/3/12 22:57 od Radek Hurvajz]
    • 12
  7. To tam maš jako jen 205??
  8. No ale 195/65/R15 je normalni rozměr kterej tam patří, takm jakto že by jsi je tam podle VTP nemohl mít? Jo, a když už jsem u toho napomínání co ten podpis? [upravil dne 30/3/12 22:51 od Radek Hurvajz]
  9. No prostě to trochu přelešti a neřeš to, za týden tě někdo škrábne znovu a pak zase, je to pořád dokola, ja bych to nějak žešil jedině pokud by byl narazník prasklý, ale takhle to nemá smysl
    • 12
  10. To sou gumy na traboše :Dne?? tady maš mit 195/65/R15
  11. Stosun: sorry ale musim tě napomenout, už je to tu poněkolikáté, pokud chceš něco dopsat tak dej edit u přispěvku a dopiš to k němu, není dobrý mit tu dva a více přispěvky hned za sebou, viz pravidlo : 4. Odovídat jedním příspěvkem a k věci Pokud odpovídáte na dotaz, odpovídejte jedním příspěvkem, pokud na něco ve své odpovědi zapomenete, použijte funkci Editovat příspěvek. Snažte se psát opravdu jen to, co může pomoci při řešení problému. Pro zábavu máme POKEC. [upravil dne 30/3/12 22:45 od Radek Hurvajz]
  12. Na emise to vliv mít nebude, to je mala dirka. Vrtalo se to už za doby Š 120 apod, alezaleží jaký to mělo učinek, při krátkých jízdách kdy výfuk zhnil za rok to asi životnost prodloužilo na dva roky, když ta voda odtekla, ale pokud to člověk zahříval tak že se to stihlo odpařovatž mohlo by to životnost z 2,5 roku zkrátit jen na 2 roky tim že ta dirka prohnije v díru:D
    • 26
  13. No je to zapsaný v VTP takže se to řešit asi muže kdyby............
  14. Je to vyražený mezi šroubama, velikost a pak 4-20 nebo tak nějak
  15. Tak něco na tom je, jenže zase okolo ty dirky to potom rezne víc, tak nevim jestli je to dirkou a nebo že jezdí tak že se mu to prohřeje a nerosí se to pak:myslim
    • 26
  16. 283mm tak tam 14\" nedostaneš Dle VTP mam na sedanu 14\" a 15\" ale kotouče 265mm nebo kolik to přesně je [upravil dne 30/3/12 22:20 od Radek Hurvajz]
  17. To je rozumné, ty 195/65/15 jsou jeden z nejlevnějších rozměrů, co je a na to auto přesně patří, na HDI jsem měl taky jen plechy s tímhle rozměrem, i na léto. Ja mu klidně prodám 14\" plechy, i se zimakama na dojetí 3,5mm když bude chtít, je to starej model tak by tam jit měli. zaleží na brzdičích, komplez gumy na to přijdou do 6ti tis.
  18. To mi připomíná vesnic, jak se jen jmenovala. Joo už vím, Kocourkov:D
  19. Peugeot 406 ´99 1,9TD 66 kW - Kaktus - Je to starý a nekvete to Takl tohle mě ted zabilo:D:D:D
  20. Sedačky, ale pod palubkou a tapece ma normalka šedivý, tak nepiš černej interier:D
  21. Černej interier?? koukame na stejný fotky?? Jinak ty zavidiš každymu něco, takže to se nebere važně:D
  22. To se naučíš, ja po přechodu ze Š105 měl taky docela problemy, ale jak couvám na zrcátka tak to bylo během pár parkování zmaknutý, Break je jen o 15cm delší než sedan [upravil dne 30/3/12 21:56 od Radek Hurvajz]
  23. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No ten se ti zabuduje do čela při nějaklým ťukanci:D:D
  24. Kombinačky přes hadr, ale stejně to asi ukroutíš. Napiš Hugo bossovi, nebo Devils by mohl mít antenu komplet
  25. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    No ono v inzerátu je toto: Prodám Peugeot 206 2,0 TDi :D:D
×
×
  • Vytvořit...