Hmm, zkoušel jsi kliček znovu otevřít a kouknout jestli něco nezoxidovalo?? Praci prašek je docela agresivní. Jestli je ta dálka infra tak koukni přes foťák jestli dioda bliká pokud je radiová tak to jen tak nepoznáš jestli jde
No myslim že není duvod to mazat, to by jsme mohli mazat kde co když by se to někoho dotykalo, myslim že se to nechá tak, každý by měl mít pochopení pro ty druhý, a myslim že se tady nic hroznýho nestalo no.
Víš, on Mopsik je pro Přemu srdeční zaležitost a tak mu to tolik směšný nepřijde. Nemužeš se proto na něj zlobit, holt už je to tak, on to nemyslí nijak zle.
Akorát že do recovery se na EEE PC dostaneš přes F9
A pokud je zapnutej v Biosu Boot Booster tak je potřeba ho předtím vypnout
[upravil dne 31/5/12 14:24 od Radek Hurvajz]
No ono to nastavení bude proti realu vždycky rozdílný, nejlepší by bylo aby tam ty stupně nebyli vubec napsaný a nastavil jsi si teplotu podle pocitu, asi bych to neřešil a nastavoval prostě tak aby teplota byla příjemná
Přispěvky maš bez omezení, ale citace předchozích přispěvků, a vnořené citace v takoveto míře se nepouživají, maš to v pravidlech.
Jinak piš piš jak prstíky stihají, vždyť vydíš co to vždycky způsobí jakmile se tady objeví nějaká pismenka od tebe:D
[upravil dne 30/5/12 13:21 od Radek Hurvajz]
Tak vitej mezi námi. Jinak fotku přiště do tagu IMG, je tam na to i ikonka s obrazkem. Jinak k autu, moc pěkná barva a kola bych asi možná neměnil, Ouragany co jsou na fotce jsou moc pěkný kola
[upravil dne 29/5/12 23:05 od Radek Hurvajz]
Je tam zavaží a v poloze jaké jsou v autě by měli jít rozmotat, pokud je nakloníš na jakoukoliv stranu tak se seknou a nejdou vytáhnout
Edit: Sakra, tak dneska byl Oddie rychlejší
[upravil dne 29/5/12 22:58 od Radek Hurvajz]
Ne, boxeři se vyrábějí uplně jinak, od toho mají taky to jmeno. Ještě by mě zajímalo jak se vyrábí králíček Azurit, když je s ním všechno krásně měkoučký:D
[upravil dne 29/5/12 22:50 od Radek Hurvajz]
Hlevně Přemo pokud ji budeš mít v bytě, ať už v kuchyni nebo koupelně a ne v nějaký prádelně tak koukej po kondenzační, ta ma nadobu na vodu z prádla kterou vyleješ, pokud to je obyčejná tak vlhký vzduch vyfukuje do bytu a dělá dost vlhko, leda by jsi vytáhl výfuk vzduchu mimo byt, ale u každe to nejde
[upravil dne 29/5/12 21:09 od Radek Hurvajz]
Jo to oni Tatry a Vejtřasky na vojně se taky leštili naftou aby byli krásný:D
Felina asi pěkně vypadala jen po ty sprše, pak ji to sežralo i s plechama:D
To bude asi vona:D
[upravil dne 29/5/12 21:03 od Radek Hurvajz]
Nesmysl, na lak bych to rozhodně nepoužil, je to olej, naruší vrchní vrstvu laku a pak po pár měsících bude lak matný, a s tou gumou bych byl taky opatrný, zaleží jake je to guma, ale dost druhů gumy s tím naleptáš
Ježišmarja, tak si ji polož když chceš, no, ja se budu divat na oblohu jestli tudy nepoletí nějakej gril se steakama a budu kdyžtak to maso chytat do sítě:D:D