No moja byla tehdy za 17000,- a mam byvalýho spolužáka, dělal v Baumaticu obchoďáka, řikal že nejlevnější rovná se nejlepší a nejjistější, posere se to totiž uplně stejně jako ty drahý a po třech letech si holt koupiš jinou. Životnost je pak 3 roky, při 5ti tisicich si koupiš ty myčky 3 a vydržíš s nima 9 let, a vzhledem k tomu že Beko má zaruku 5 let tak i 15 let;)
Jo ještě, mamka tu Favorit Silence koupila v bazar zastavárně kde majitel prodává sporaky, myčky a pračky s poškozeným obalem a přišla ji na 6000,-. Je nová.
[upravil dne 6/9/12 18:28 od Radek Hurvajz]