Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Nissan Almera r.v. 1999

    Jo tak to potom jo. Pište jako prasátka vesele dál:D
    • 23
  2. Radek Hurvajz

    Nissan Almera r.v. 1999

    Ale já to tak pišu schválně. Nepochopil:D
    • 23
  3. Radek Hurvajz

    Nissan Almera r.v. 1999

    Šmarjá, každej nemuže skončit tam co ty, někdo holt musí zkončit jinde:D:D:D
    • 23
  4. Radek Hurvajz

    Může to Pe.Tr zvládnout

    Von Pe.Tr to škvaří celkem rychle :D
  5. Supr, ja ti řikal že to musí pořádně sedět jinak to nejde, hlavně že se povedlo;)
    • 42
  6. A tak jak jsi to vyřešil?? Jinak ano, pokud nejde čidlo tak stěrače jedou v jednom stejném intervalu [upravil dne 10/7/14 19:18 od Radek Hurvajz]
    • 42
  7. A kontakt gelu na sklo je dobrej? Jinak zkus kontaktovat člena Hugo Boss, v Kocbeřích má vrakoviště, senzor by ti tam nechal odskoušet a připadně by jsi ho nekoupil kdyby to nešlo taky [upravil dne 10/7/14 16:16 od Radek Hurvajz]
    • 42
  8. Tady ji máš .
    • 17
  9. Dneska padlo slovo na nové autobusové nadraží v Náchodě, pak se mě Radim.1008 ptal jak to tam vypadá atd. Ted mi shodou okolností přišel mail s odkazem na slavnostní otevření, tak se mužete podívat a mužete kritizovat či chválit;) http://hradec.idnes.cz/foto.aspx?r=hradec-zpravy&c=A140704_2079513_hradec-zpravy_mav&foto=MAV5452b7_223048_698263.jpg http://www.denik.cz/galerie/nove-nadrazi-v-nachode-cerven-2014.html [upravil dne 9/7/14 21:43 od Radek Hurvajz]
    • 17
  10. :D
    • 72
  11. Jak ho sundáš ze skla tak to nepujde, musi dobře přilnout na sklo jinak nefunguje
    • 42
  12. No to jde ta doba pěkně dopředu. COčko v mobilu, o tom si před časem mohli nechat jenom zdát.:D
    • 72
  13. pokud se spouští jako cyklovač tak bude pravděpodobně špatný kontakt toho gelu se sklem, v autoskle by možná šel sehnat nový. připadně to zkusit nějak přitlačit aby byl dobrý kontakt se sklem Výhřev skla: Tady něco k senzoru deště - [upravil dne 9/7/14 20:06 od Radek Hurvajz]
    • 42
  14. Tak možná je jen blbej kontakt se sklem přes ty silikony Stěrače ti setřou při zapnutí AUTO?? Jinak Funkce AUTO se zruší při každem vypnutí a znovuzapnutí kličku, musiš pačkou překlapnout na jinou polohu a vrátit ji do polohy auto aby jsi ji znovu zapnul. Jinak ten senzor celkem topí normálně, v zimě i v mistě senzoru rozpustím led pokut to necham zapnutý Jinak relé k vyhřevu už tu někdo řešil, normálně mu vyhořelo za jízdy. Je to časové relé 10 minut. [upravil dne 9/7/14 20:06 od Radek Hurvajz]
    • 42
  15. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Klid, Motorpower nejspiš nikdo z tech vykuků není.
  16. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Pišeš z Androida co? Se zdvojují přispěvky. Nedavej zpět, po odeslání přejdi přes nějaký odkaz, pak to neudělá Odkaz maš volnej, mužeš se tedy ukázat;) [upravil dne 8/7/14 22:26 od Radek Hurvajz]
  17. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Tak o tom že bude něco zdarma nebolo ani slovo, ok, napiš tomu Milanovi, dohodni se s ním, on tu je od toho aby řešil takovýhle nabídky. Kontakt: http://www.peugeot-club.com/forum/member.php?action=viewpro&member=MilanF1
  18. jestli piše o tom autě co má v podpisu tak na nějaký automatický svícení zapomeňte, a senzor jde normalně sundat a znovu vrátit Po zapnutí na jedny straně svítí dioda, zelená. na druhe straně jsou fotosnimače [upravil dne 8/7/14 21:48 od Radek Hurvajz]
    • 42
  19. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Viš co, jdi spát radši
  20. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    No, tolik jsem jich nedal snad ani za celej rok, asi je sem někdo schazuje ze stromů nebo nevim
  21. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Chlape, tvuj odkaz je ale komerčního charakteru, kontaktuj člena MilanF1 a dohodni se s ním prosím. Zatim maš odkaz uzamčený, po dohodě ti to odemknu [upravil dne 8/7/14 21:37 od Radek Hurvajz]
  22. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Koukám Kubajz že ty maš taky problem. Jak si pán přeje
  23. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Navic dostal možnost si to vyřešit, misto toho se do mě začal navažet a prskat, ja si za svym rozhodnutím stojim a nezměnim ho A ted přijde Ňufík a bude do mě vandrovat dál, co mysliš že asi mužu tak udělat, buď to pochopíš, nebo nepochopíš, ale nic tím nezměníš, takže se uklidni [upravil dne 8/7/14 21:19 od Radek Hurvajz]
  24. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    Kubajz: Přiště mi to pošli do SZ. Jinak, ja chybu neudělal, na Johna to není naražka, je to vtip, chce to koukat i na ty smajly, Johna znám celkem dlouho a vim o co go.
  25. Radek Hurvajz

    prase tuning by straki

    A, Johnova sláva zastínila Strakiho:D:D Nech toho John naftu přeci nesnáší, ta nejede:D:D:D
×
×
  • Vytvořit...