Hele jaká diskriminalizace:D:D, kdyžtak si založ nový vlákno s konkretním dotazem v pokecu, případně v sekci 206 nebo servise, podle toho čeho se to týká, navic tam přijde i vic lidí a někdo rád poradí. Já ted počkám na to vlákno a pokusim se nějak poradit;)