Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Hele jaká diskriminalizace:D:D, kdyžtak si založ nový vlákno s konkretním dotazem v pokecu, případně v sekci 206 nebo servise, podle toho čeho se to týká, navic tam přijde i vic lidí a někdo rád poradí. Já ted počkám na to vlákno a pokusim se nějak poradit;)
    • 6
  2. To se mu to driftovalo, na 145kách diagonálách:D:D
    • 6
  3. Radek Hurvajz

    Potraviny v ČR

    No třeba došli v balírně jenom plechovky bez potisku, tak použili nějaké s potiskem a přelepili to. Aspoň že obsah sedí. Bude zajímavý až někde odlepiš etiketu od hrášku a na plechovce bude mrkev a uvnitř kukuřice:D:D [upravil dne 29/2/12 13:57 od Radek Hurvajz]
  4. Hlavně aby to nebyl ovčák:D:D:D
  5. Marcel je ten vpravo vepředu, a jeho žena je ta hnědá?? to snad ne:D:D:D
  6. To se to jezdí, na bobech:D:D:D
  7. Cožeee:o:D:D No dopr.......
  8. Tak to chci vidět, se od toho neutrhneš dokud to nedáš:D:D
  9. Radek Hurvajz

    Asi su milionar ...

    Člověče tohle je vážný
  10. Hele, nějakej AKCZ nebude před Hurvajzem :D:D
  11. OK, takhle je to lepší Ještě si hlidej citace těsně předchozích příspěvků a budeš tu jako doma:) [upravil dne 27/2/12 21:57 od Radek Hurvajz]
  12. Co ten nadpis?? Mysliš že takhle to někomu něco řekne, oprav si to!!
  13. No hlavně mi přijde že vidim ramečeu uprostřed, takže by to taky mohl byt jen teploměr;)
  14. No Gronholmme??? co to vidim:o:D:D
  15. Tyyy hade:grr:D:D
  16. A mam tě Šaldiku:D
  17. No tak fiat, lancia, a některý mazdy a mitsubishi
  18. Jak jsi měřil tu rozteč?? Uhlpříčkou, nebo po straně čtverce?? 53 a 4x98 je Lancia, a možná fiat, ale 4x68:myslim [upravil dne 26/2/12 13:07 od Radek Hurvajz]
  19. No ja jen podle vyrazu toho maníka tam:D
  20. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    To byla jen nějaká speciální edice, hnusná samozřejmě:D:D
  21. Radek Hurvajz

    Lidskej nevkus

    JJ, a já jsem už taky právě někde viděl, a nevěděl kde
  22. No jen jestli tam neměla leklýho slanečka. brrrrr:D:D:D:D
  23. Radek Hurvajz

    Křižovatka

    Při opouštění křižovatky na zelenou šipku musi dat přednost všemu, jak autum jedoucím v tom volném směru tak připadně chodcům pokud je tam přechod.
×
×
  • Vytvořit...