Radku, ve Woodyho příspěvku je několik bodů, které bych pravdou nenazval ani pod nátlakem (namátkou - že by se tu do roku 1989 poctivě pracovalo? A co všudypřítomné heslo \"Kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu\" + mně ještě pobavilo sdělení, že ČSSR měla tolik majetku, že ho mohla okolním státům ještě půjčovat. To přece nikdo, kdo v té době nečůral do plínek nemůže myslet vážně).
[upravil dne 8/4/2012 21:53 od Medvěd]
Ale no dobře, tohle jsem třeba zrovna nemyslel, spíš tu část po revoluci, ale nebudeme to příliš analyzovat, že?