Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Šak v tom hambáči maso není:D
  2. Radek Hurvajz

    Autokelly Náchod

    2
  3. Od pondělí 16.4 otevírá v Náchodě nová prodejna Autokelly, je to v Bělovsi v přízemí skleníku kde bývala samoobsluha. Takže konečně i u nás bude možnost nakupů se slevou.
  4. 1x matrace nafukovací, prosím nafouknout, jsem slabej na průdušky, ehm :D
  5. Joo tak načatý, jsi to nejdřív načal a pak dorazil, tim se to vysvětluje, hlavně že je novej kus na vyměnu;)
  6. Žárovky 12V / H7R H7R nebo H7S ? To závisí na typu vaší optiky !!! Novodobé události v osvětlení vedly k různým způsobům navržení světel a způsobu jejich použití v provozu. Philips vytvořil dvě verze H7 NightGuide: - H7 R pro reflektorové systémy, což je nejtradičnější paprskový systém. - H7 S pro projektorové systémy, které mají další optický systém, jenž řídí světlo. http://www.eshop-rychle.cz/bezo/eshop/17-1-Zarovky/76-3-H7R http://www.olejshop.cz/zarovky/zarovky-24v-halogenove/p/zarovka-h7r-12v-55w-px26d-nightguide-12972ngrdl-b1/ Takže nikoliv H7R ale H7S patří do čoček;) [upravil dne 11/4/12 11:49 od Radek Hurvajz]
  7. Gronholmm: ja taky tvrdím že Škoda 105 M svítila uplně nejlíp, ono na ty ploše paraboly něco bude, novější auta maji ty světla mnohem užší
  8. Já se hlásím že chci hodně krkovičky, tak jako vždycky
  9. 3179ccm, to bych chtěl vidět kde teda, leda ve flaškách, když mu motor šlohli:D:D
  10. Tak potom H1R Žárovka: H1 (s omezeným rozptylem typu H1R) [upravil dne 10/4/12 21:33 od Radek Hurvajz]
  11. Normální projektor, světlo není řízeno parabolou ale pomocí čočky, má to 406 coupe;)
  12. Milhausekkk: Number of the beast, gratuluji, doufám že tě nesežehne ďáblův oheň
  13. No jednoduchý, nechapu na co dopis když jsou to veřejné informace http://www.vodafone.cz/o-vodafonu/o-spolecnosti/pro-media/kontakty/
  14. Radku, ve Woodyho příspěvku je několik bodů, které bych pravdou nenazval ani pod nátlakem (namátkou - že by se tu do roku 1989 poctivě pracovalo? A co všudypřítomné heslo \"Kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu\" + mně ještě pobavilo sdělení, že ČSSR měla tolik majetku, že ho mohla okolním státům ještě půjčovat. To přece nikdo, kdo v té době nečůral do plínek nemůže myslet vážně). [upravil dne 8/4/2012 21:53 od Medvěd] Ale no dobře, tohle jsem třeba zrovna nemyslel, spíš tu část po revoluci, ale nebudeme to příliš analyzovat, že?
    • 8
  15. Radek Hurvajz

    Noční hlídání

    Koukejte mazat spát, dneska se tady uklízí, vymetají se pavouci a pod.:D
  16. Vtipný to je, taky bych to tu nechal. To že to není pohádka ale smutná pravda to je věc druhá, takže vlasně nevim jestli se mám smát nebo se jit zastřelit do rybníka:(
    • 8
  17. Radek Hurvajz

    Poznej Citroena poprvé

    Je to Elysée, a vychází z Xsary. Ten z C 4 je C-Elysée jak piše Mef
  18. Kuk nahoru, je tam EDIT, Vozidlo najdeš v Hlasový vstup a výstup/ nastavení převodu textu na řeč/ režim vozidlo [upravil dne 8/4/12 11:22 od Radek Hurvajz]
  19. Při přichozích se to musi někde nastavit, ale ted nevim jestli to fakt nečte jen při handsfree Ještě si ale musíte sehnat/koupit software na předčítání SMS a podobných událostí, nebo si v nastavení aktivovat funkci VOZIDLO (což vám při příchozím volání předčítá jméno volajícího a při příchozí SMS oznámí \\\'\\\'nová zpráva\\\'\\\' a kdo vám ji poslal) http://sgalaxy.cz/forum/aplikace/svox-czech-text-to-speech/ [upravil dne 8/4/12 11:20 od Radek Hurvajz]
  20. Tady něco k tomu SVOXu: http://www.matty-net.cz/2011/01/svox-mocny-hlasovy-engine-pro-android.html
  21. Tak to jo, ja to na Google odeslal jednou a pak synchro vypnul, protože mi to chodilo jen jednim směrem, z google do founu to šlo a opačně se přidalo jen do telefonu, vypnuto a neřešim, zalohy mam v kompu a na kartě [upravil dne 7/4/12 21:34 od Radek Hurvajz]
  22. A pak to pujde odvětvit??:D Sakra chlapi čtěte si po sobě aspoň ty názvy, vždyť to je děs. Upravit to jde [upravil dne 7/4/12 21:32 od Radek Hurvajz]
  23. Tak aloe s androidem si bez Google učtu nestahneš ani novou aplikaci nebo nespustíš Google navigaci, takže se regni:D:D
  24. Radek Hurvajz

    Zlatý střed pneu 17

    Hele doporučuju zajímavý čtení a následně i dodržování, jinak bude mazec http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules hlavně bod 5. 5. Citovat s rozvahouPři odpovídání na příspěvek se vyhněte používání citací (tlačítko |QUOTE|). Zcela nepřípustné je citovat předešlý příspěvek. Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky. Když už se rozhodnete citaci použít, ponechejte v ní pouze tu část příspěvku, na kterou reagujete. [upravil dne 7/4/12 10:45 od Radek Hurvajz]
×
×
  • Vytvořit...