Dostal jsem se do situace ve který mi nebylo zrovna moc dobře a napadla mě otázka kdo by byl na vině kdyby se něco stalo.
Zkuste napsat vaše názory.
Situace: červenou šipkou jsem označen já, odbočuji vlevo a podle modrých teček jsem měl v plánu jet, ty auta na nahledu z google dost dobře odpovidají situaci který vznikla, náklaďák označený červenou tečkou se v momentě kdy se já rozjel že najedu do leveho pruhu, rozhodl předjíždět auto před ním (podle mě neblikal) a vytroubil mě, za nim se táhla kolona, z leva se ale objevil kamion a ja nevěděl co ted. No odpich těsně za ten blbej předjíždějící náklaďák to vyřešil a jsem celej, ale ted jestli jsem blbej já a nebo on je debil?? Křižovatka je v obci. Díky
[upravil dne 7/5/12 12:41 od Radek Hurvajz]