Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Hasičák na dutiny

    On chce použit ale hasičák jako zasobník vzduchu a stříkat z kartuše na pistoli, je to tak Kobližku?? Jinak to co píše Punkáč jsem měl taky, na stříkání čehokoliv, byl na něm ještě navíc navařenej vystup na tlakoměr. Regulace rychlosti a množství stříkání se řešila velikostí trysky na konci hadičky [upravil dne 8/5/12 20:51 od Radek Hurvajz]
    • 74
  2. Pokud máš vin auta ze kterýho to radio je tak se kod da zjistit v Peugeotu. Samozřejmě jen pokud to radio bylo originální v tom puvodním autě. Vubec netušim jestli tyhle Blaupunkty byli kodovaný [upravil dne 8/5/12 20:45 od Radek Hurvajz]
  3. Je to vono?? Pokud jo, tak do tech 4 direk po stranách přijde strčit kulatina počitam tak 10cm dlouhá, možná víc, tom odjistíš zámky a vytahneš to ven, ty šroubky dej zpět [upravil dne 8/5/12 17:03 od Radek Hurvajz]
  4. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Měl neměl, kdyby lidi občas mysleli za tim kolečkem před sebou tak by se jezdilo mnohem přijemněji. Takhle kolikrát musiš myslet za 10 lidí najednou a pak to takhle dopadá, jednoho vynecháš a je to
  5. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Nee, je výše, cca 50m za křižovatkou, vlastně maš pravdu, Dědek je taky nad křižovatkou cca 50m [upravil dne 7/5/12 22:48 od Radek Hurvajz]
  6. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Ale jo, ja to chapu že on nic neporušil a měl vlastně právo to udělat tak jak to udělal, jen možná kdyby blikal k takový situaci by vubec nedošlo, ale to je jen \"kdyby\"
  7. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Hele jestli to byl polák ani netušim, jen jsem mu při předjetí dal najevo francouzky laděnýmy klaksony že se mi nelíbí co mi provedl a za nadavaní si pod fousy jsem mu ujel
  8. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Z leva je problem, vidět je tam jen tak že projedeš dál už nevidíš, takže najetí nepřipadá v uvahu, když já tam najižděl tak on jel stale rovně, prostě se rozhodl předjet až když já se bližil k tomu pruhu, a v tom momentě se zleva vyklubal ten kamion, a 50 určitě nejel, bylo to tak tak
  9. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Jo je to na vyjezdu z Nachoda na Jaroměř, cca 50m za křižovatkou je konec obce. Nahoru tech 50 držej, ale ten co jel dolů na mě ten 50 rozhodně nejel:o Marcel, zitra tom v noci pujdu s bilou barvou a štětkou:D:D [upravil dne 7/5/12 13:15 od Radek Hurvajz]
  10. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Je to v obci, to tam pišu. Přijiždim z vedlejší, je tam dej přednost. Všechno to chápu jako že mám dát přednost, ale najiždění do levýho pruhu beru jako samozřejmnost a jak vidiš tak souvislá čára konči přesně v tom místě kde tem bambula najel do levýho pruhu. Vim že nic neudělal co by nemohl, ale prostě když viděl co vidí tak by ho neubylo kdyby počkal. No tak už mam tedy i odpověď kdo by byl viníkem:(
  11. Radek Hurvajz

    Křižovatka - situace

    Chapu že předjiždět mohl, ale proč když vidí auto který se chystá najet do pruhu vedle něj se tam najednou cpe, asi by musel ubrat nebo co a to by mu vadilo, jinak to nechapu, jezdim tam docela dost a nic podobnyho se mi ještě nestalo Není tam přípojný pruh, a vlastně tim že to je v obci by se snad ani nejednalo o předjíždění. O čekání na kolonu bych tady mohl psát romány, možná bych ta seděl ještě v 17 hod:D:D [upravil dne 7/5/12 12:50 od Radek Hurvajz]
  12. Dostal jsem se do situace ve který mi nebylo zrovna moc dobře a napadla mě otázka kdo by byl na vině kdyby se něco stalo. Zkuste napsat vaše názory. Situace: červenou šipkou jsem označen já, odbočuji vlevo a podle modrých teček jsem měl v plánu jet, ty auta na nahledu z google dost dobře odpovidají situaci který vznikla, náklaďák označený červenou tečkou se v momentě kdy se já rozjel že najedu do leveho pruhu, rozhodl předjíždět auto před ním (podle mě neblikal) a vytroubil mě, za nim se táhla kolona, z leva se ale objevil kamion a ja nevěděl co ted. No odpich těsně za ten blbej předjíždějící náklaďák to vyřešil a jsem celej, ale ted jestli jsem blbej já a nebo on je debil?? Křižovatka je v obci. Díky [upravil dne 7/5/12 12:41 od Radek Hurvajz]
  13. No není to kvuli diagnostice prasklých žarovek, jinak to nechapu. Couvací senzory se vždy napojují na světla zpátečky
    • 13
  14. Tady něco o tom množství pišou - Motor 9HZB a 9HZC má 1,9 l - 5 stupňový manuál Motor RHLH, RHRH a RHRG/SF má 2,6 l - 6 stupňový manuál Motor RHRE a RHRE/SF má 3 l - 4 stupňový automat Motor RHRJ má 3l - 6 stupňový automat [upravil dne 6/5/12 17:19 od Radek Hurvajz]
    • 45
  15. 100mA?? co to je za blbost, jen žarovka zpátečky bere tak 1,5A na ten drát to mužeš v klidu připojit Zasuvka pro tažné vývod pro couvací světlo na 100% nemá [upravil dne 5/5/12 23:35 od Radek Hurvajz]
    • 13
  16. Radek Hurvajz

    Wifi Router

    Rozdil tam velkej nebude, ale použivam Welly už delší čas a jsem spokojenej, a nejen já, ale s tim TP linkem chybu taky neuděláš. Nemam rád D-link a v poslední řadě se mi zprotivil i Netgear
    • 28
  17. Radek Hurvajz

    Wifi Router

    Ja bych vybiral tady - http://www.joyce.cz/kategorie-0502-wifi-routery/ [upravil dne 4/5/12 14:04 od Radek Hurvajz]
    • 28
  18. Co tohle: http://www.google.cz/intl/cs/about/corporate/contact/index.html
    • 10
  19. Radek Hurvajz

    Přečtení DVD se soubory

    Pokud ti to neukaže počitač tak to nepřehraješ ani kdyby jsi měl svěcenou vodu. Bud je problem ve tvé mechanice - vyzkoušet v jiné, nebo je to blbě vypálený a přečte to jen ta jejich mechanika. Přehravač to nepřečte protože je to nejspiš UDF system souborů [upravil dne 3/5/12 21:08 od Radek Hurvajz]
    • 7
  20. Radek Hurvajz

    Odemknuti mobilu nokia

    Hele takovej blbej nápad, defaultní kod jste zkusili???
    • 26
  21. Radek Hurvajz

    Odemknuti mobilu nokia

    Pokud to nepujde tak je to asi na přehrání firmware, nevim jak jinak, bez odemčený klavesnice nezadaš ani kod na tovarni nastavení
    • 26
  22. Radek Hurvajz

    Odemknuti mobilu nokia

    Je možný že blbne některé tlačítko, zkusit zadavat a ověřit že tam některý čislo neskočí třeba dvakrát, tu baterku bych zkusil vyndat taky
    • 26
  23. Radek Hurvajz

    Odemknuti mobilu nokia

    To si ho zamknula heslem a ted to heslo neví jo??
    • 26
  24. Radek Hurvajz

    Hasící přístroj

    Pod sedačkou to není moc dobrý, při nehodě ti přerazí nohy jak se urve a poletí dopředu, udeal by byl asi u spolujezdce podelně s prahem a nebo dopředu na sloupek dveří, ale mam ho v kufru. Jenže v polsku ho podle jejich předpisu musiš mit v kabině vozu, a radi nas za to pokutujou, no hadej se s nima že pro tvoje auto platí předpisy z ČR:grr
    • 26
  25. Výfuk dej polskej, stojí málo a shnije uplně stejně jako Walker nebo Bosal:D
×
×
  • Vytvořit...