Přejít na obsah

Radek Hurvajz

Moderátor
  • Počet příspěvků

    33 583
  • Registrace

  • Poslední návštěva

  • Vyhraných dnů

    111

Vše od uživatele Radek Hurvajz

  1. Radek Hurvajz

    Kolo Škoda - pokračování

    Tipuju Rial, ale jn tipuju
    • 64
  2. Hmm, že by někdo chtěl prodat auto a snaží se nalakat zajemce na lepší fotky? Pochybuju že tohle je do nějakýho alba či na tisk:myslim
    • 27
  3. Musiš si udělat učet na google, gmail, pak se přihlas na google play. https://accounts.google.com/SignUp?service=mail&continue=https%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2F&ltmpl=default&hl=cs [upravil dne 29/7/12 20:21 od Radek Hurvajz]
    • 6
  4. Radek Hurvajz

    P406 CoUpE

    Pišu že tušim, oni byli myslim ještě z 307 s tim 34, ale to je asi jedno, na Coupe jedině asi ty 16\" ET 20 a nevim jeslti to tam pujde, i když nemá Bremba tak by mohlo [upravil dne 29/7/12 15:56 od Radek Hurvajz]
  5. Radek Hurvajz

    P406 CoUpE

    Ouragany 15\" mají ET 20. A paj ještě Ouragany z P206 maji ET tušim 28 nebo 34 tak pozor na to [upravil dne 29/7/12 15:54 od Radek Hurvajz]
  6. V tom je android? Jo už to vidim. Nastavení/ synchronizace a učty/ přidat učet/ vybereš google zadaš svuj google mail a heslo a po synchronizaci se na google play přihlasiš tim mailem a musi to šlapat U AppsLib nevim jak se tam tvoří učet, ale pravděpodobně ho tam máš, jenže tvuj tablet nevidim v nabidce podporovaných, tam bude asi muset být nějaký podobný aby se to oblblo:myslim Tady je asi řešení - http://www.androidtablets.net/forum/coby-tablets/35819-help-sorry-but-your-device-not-compatible-appslib.html [upravil dne 29/7/12 15:42 od Radek Hurvajz]
    • 6
  7. Jo tak to je mi už jasný, je to daný tim přerušovačem, tak to jo.
    • 18
  8. Nerozumim jedny věci, tažný je dodělavaný a blinkry jsou zapojeny ze zadního světla, jak je zajištno aby byli kontrolovány jen blinkry vleku??
    • 18
  9. Radek Hurvajz

    Členství se zobrazuje

    No leda tak. Dubový dřevo je tvrdý:D
  10. Radek Hurvajz

    Členství se zobrazuje

    Bych chtěl vidět ja by ze mě Moby dělal dva:roker:D:D
  11. Pěkný. Ten bubák co to uvádí mi někoho připomíná
    • 24
  12. Radek Hurvajz

    žhavák v převodovce

    Nešel by vytáhnout magnetem, např?
    • 13
  13. Ty jo, to je krasnejch houbiček
  14. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    Jasně, ty s tím začneš v tomhle vlákně, a pak setřeš mě pro nic. Vubec se to mě nedotklo, to za prvé, a za druhý za tohle bych asi nikoho neseknul, a za třetí timto v tomhle vlakně končím, pokud ho někdo Petře sprasil tak jsi to byl ty těmahle přispěvkama který jsou totalně offtopic:roker
  15. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    Co ma tohle s pravidlama?
  16. Hmm, co to je za auto?? Jinak nizký stav chladicí kapaliny. Dej si auto do podpisu, tak se hned ví o čem je řeč
  17. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    Všimnuli jste si jak ta ružová barva tu 407 opticky změnšila? vypadá nějaka malá vedle ty 206 tedka:myslim
  18. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    Tak a ted už je na Eltonovi aby koupil kyblík ružové barvy a šel to natřít tak jako ružový tank:D
  19. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    :D:D Přemýšlím o kytičkách:D:D:D [upravil dne 27/7/12 14:30 od Radek Hurvajz]
  20. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    Ja mam odvahu na všechno:D
  21. Radek Hurvajz

    Bonbon by Nanjua

    Jako takhle?
  22. Jako že se ted dáš tydýtům? A nebo naopak od nich honem pryč?:D
    • 49
  23. Radek Hurvajz

    Členství se zobrazuje

    No to si do kelu nedáš, ono to totiž už nejde:aut A to se jako stydíš za to že přispíváš na klub?
  24. Tak je to mládě a nejspiš je zvyklej že vždycky za něj rozhodoval někdo jinej, tak chce poradit do čeho jít. Jenže nastala doba kdy by se sám měl umět rozhodnout. Davide, jestli zustaneš takhle nerozhodnej tak běž radši na ten nákladák, ono totiž u toho T-Mobilu se budeš muset rozhodovat několikrát denně a rychle, a na tom by jsi mohl pohořet pokud to neumíš. To není nic špatnýho, to se časem naučíš, prostě někdo to mí dřive a někdo později, takže rozum do hrsti a makat, pochytíš cvrkot, naroustou ti bicáky, nahrabeš nějaký money a pak třeba vlezeš do nějakýho T-Mobilu s jasným cílem, rozhodnutej pro to a to atd...... A hlavně u manuální práce pochopíš lépe hodnotu peněz, a taky jich u toho ježdění je více;) [upravil dne 25/7/12 17:34 od Radek Hurvajz]
    • 49
  25. No ale parkoviště i Kauflandu ma stromečky a ostruvky vždy mezi parkovacím polem, takže tam je jasný kam se postavit. Bud to byl někdo kdo v životě neviděl takový parkoviště a prostě to tam takhle zahodil, a nebo to byl nějakej magor co mu to je fuk
×
×
  • Vytvořit...