Tak je to mládě a nejspiš je zvyklej že vždycky za něj rozhodoval někdo jinej, tak chce poradit do čeho jít. Jenže nastala doba kdy by se sám měl umět rozhodnout. Davide, jestli zustaneš takhle nerozhodnej tak běž radši na ten nákladák, ono totiž u toho T-Mobilu se budeš muset rozhodovat několikrát denně a rychle, a na tom by jsi mohl pohořet pokud to neumíš. To není nic špatnýho, to se časem naučíš, prostě někdo to mí dřive a někdo později, takže rozum do hrsti a makat, pochytíš cvrkot, naroustou ti bicáky, nahrabeš nějaký money a pak třeba vlezeš do nějakýho T-Mobilu s jasným cílem, rozhodnutej pro to a to atd......
A hlavně u manuální práce pochopíš lépe hodnotu peněz, a taky jich u toho ježdění je více;)
[upravil dne 25/7/12 17:34 od Radek Hurvajz]